Найцікавіше тут:

Головна Ейдетика

ЕЙДЕТИКА (РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ)

 

Шанс

Ейдетика Ейдетика

Шанс

Ейдетика

Ейдетика

Ейдетика


Кожен з нас знає про велике навантаження на дітей під час засвоєння ними шкільної програми. З кожним роком навчальна інформація накопичується і незабаром настає той момент, коли більшість школярів стомлюються і перестає серйозно ставитися до навчання, втрачає до нього інтерес. А багато хто з тих учнів, які і надалі прагнуть наполегливо вчитися, впадають у відчай, отримують різні психологічні травми і, як результат, розлад здоров'я. Здавалося б немає виходу, але реально допомогти може програма школи "Ейдетики", що пропонує поліпшення можливостей пам'яті, уваги, уяви і творчого мислення. Засвоївши цю програму, діти мають можливість успішно та з відзнаками закінчити навчальні заклади.

Програма школи "Ейдетики":

  • це кращі техніки і методики запам'ятовування будь-якої інформації (без вольових зусиль);
  • досвід людства накопичений упродовж 2,5 тис років;
  • майже 30 доступих і ефективних технік запам'ятовування віршів, прози, формул, правил, іноземних слів і т.д.
  • можливість засвоєння її дітьми як дошкільного віку (4-6 років), молодшого, середнього, старшого шкільного віку, так і дорослими людьми;
  • викладачі з 10-річним досвідом роботи, талановиті люди, майстри своєї справи;
  • гарантія підвищення мінімальної швидкості читання - втричі при поліпшенні запам'ятовуванні матеріалу (всього за 3 тижні навчання).

З жовтня 2010 р. у всіх філіях освітньо-мистецького центру "Шанс" дипломовані інструктори центру навчальних технологій "Розвиток" Київської філії московської школи ейдетики проводять навчання школярів по 2-х новітніх навчальних програмах, що відносяться до категорії Т-3 (Технології третього тисячоліття).

ПРОГРАМА-1: "ТеТріС-1" - система швидкісної обробки і фіксації інформації, формування стійких навичок в успішному засвоєнні шкільних програм ліцеїв, гімназій, а також вузів, підвищення до мотивації навчання в цілому.

ПРОГРАМА-2: "УНІКУМ-1" - кожне заняття цієї програми охоплює 2 основні блоки.

  1. Перший блок охоплює пошуково-творчі цікаві завдання образних інтелектуальних ігор, побудованих на неучбовому матеріалі.

Одні ігри призначені для розвитку здатності аналізувати і удосконалювати зорове сприйняття і довільну увагу;

Інші ігри націлені на розвиток здатності планувати і удосконалювати дії, оскільки в цих іграх потрібно визначати особливості уявних переміщень по умовних правилах вигаданих персонажів;

Ігри третього роду пов'язані з розвитком здатності комбінувати і удосконалювати;

В іграх четвертого роду розвивається здатність міркувати і робити висновки, удосконалювати логічне мислення.

Будь-яке заняття включає 3 частини: розбір 2-3-х завдань, самостійну роботу і перевірку її результатів, аналіз допущених помилок.

  1. Другий блок є найбільш цінною частиною занять - це спеціальні вправи, які формують утворення стійких нейронних зв'язків між лівою і правою півкулями головного мозку, включають їх у синхронну роботу. Зрештою у дитини формується унікальні навички, що отримали у вчених назву - "індигобачення".

Обидві програми охоплюють новітні досягнення світової науки у сфері ейдетики.