Найцікавіше тут:

Головна Гімнастика

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА


 

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика  Гімнастика
Гімнастика Гімнастика  Гімнастика  Гімнастика Шанс
Спортивна гімнастика Гімнастика Гімнастика Спортивна гімнастика
Гімнастика
Гімнастика Гімнастика Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика Шанс

 Гімнастика

Гімнастика для дітей Гімнастика для дітей Гімнастика для дітей
Гімнастика 2012

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика Гімнастика Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Гімнастика

Художня гімнастика

 

Художня гімнастика – вид спорту в основі якого виконання під музичні композиції різноманітних гімнастичних та танцювальних вправ.

Перша згадка про відкриття курсів з художньої гімнастики датується 1913 роком. Чемпіонати Європи проводяться з 1978 року. За невеликий термін свого існування художня гімнастика як вид спорту завоював світове визнання і має багато прихильників по всьому світу.

У освітньо-мистецькому центрі «Шанс» художня гімнастика є постійно-функціонуючою секцію.

Сучасний командний вид спорту динамічно розвивається в Україні і є перспективним як напрям. Окрім того, художня гімнастика розвиває естетичний смак, відчуття ритму, такту і гармонії. Діти, що займаються художньою гімнастикою, з раннього віку мають оздоровчий ефект, розвинутий артистизм, плавність та синхронність у рухах.

Серед висококваліфікованих тренерів з художньої гімнастики освітньо-мистецького центру «Шанс» є заслужена чемпіонка України.

 

Коментарі 

 
0 #2 Людмила 09.06.2016 22:08
Я, як бабуся онуки, яка ходить в групу початкової гімнастики до Альони Ігорівни (Глушкова 28, СШ 132), хочу виразити їй вдячність за хороше професійне відношення до своєї роботи, за чудове відношення до дітей, які її люблять і з задоволенням ходять до неї на заняття. Є результати за зовсім малий період. Я їй вдячна за це.
Цитувати
 
 
0 #1 Наталия 31.10.2015 08:30
Хотим очень поблагодарить преподавателя гимнастики в Шансе на Якубовского-Алёну Игоревну!!!!Мой ребенок то и делает, что говорит о гимнастике, показывает дома, что она умеет новое делать. Мы очень довольны и будем ходить и заниматься!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити