Найцікавіше тут:

Головна Східні єдиноборства

СХІДНІ ЄДИНОБОРСТВА

 

 

Карате      
Кудо Кудо Кудо

Карате

Східні єдиноборства Східні єдиноборства Східні єдиноборства  Кудо

 

Карате Карате Карате
Карате Карате карате

Карате

Карате Карате
Карате

Карате

Карате

Кудо Кудо Кудо

Кудо

Кудо

Кудо

Карате

Карате

Карате

Кудо Кудо

Східні єдиноборства

Карате Шанс

Докандо

Докандо

Докандо Докандо

Докандо Карате

Карате Карате

Докандо

Карате

Карате

Карате
Карате Карате Карате

Карате

Карате Карате

Карате

Карате

Карате

Докандо

Докандо Докандо

Шанс

Кудо Шанс

Кудо Шанс

Кудо Кудо

Шанс

Карате

Кудо

Кудо

Карате

Карате

Карате

Карате Карате Карате
Золото у Куміте

Шотокан карате до

Карате

Карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Шотокан карате до

Дукендо-карате

Дзен-кван-до

Дзен-кван-до

Дзен-кван-до

Світова федерація Карате-Дукендо

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Шотокан карате до

Дукендо-карате

Бойове самбо

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Кудо-дайдо-джуку

Кудо-дайдо-джуку

Бойове самбо

Кудо-дайдо-джуку

Кудо-дайдо-джуку

Кудо-дайдо-джуку

Засновник кудо-дайдо-джуку Адзума Такаши

Спортивний табір кудо


В освітньо-мистецькому центрі «Шанс» є наступні види східних бойових мистецтв:

КУДО;

ДУКЕНДО КАРАТЕ;

КУДО

КУДО - це універсальна система духовного та фізичного самовдосконалення, призначена для гармонійного розвитку особистості. Корені КУДО ідуть з Дайдо-Джуку карате-до. КУДО - це синтез різних видів єдиноборств, у якому в рівній мірі розвинені ударні техніки ведення поєдинку в стойці та техніки боротьби. Поєдинки проводяться у повний контакт. Правилами Дайдо-Джуку Кудо дозволені всі удари руками, ліктями, ногами та колінами у всі зони та рівні, кидки, підсічки зі стійки, боротьба та удари у клінчі, удари головою та багато інш. Головною рисою школи є максимальна наближеність цього стилю до умов реального бою. Це дозволяє Кудо бути ефективним засобом самооборони та видовищним видом єдиноборства. Кудо для дітей

Розвитку занять з Кудо у центрі "Шанс" сприяв нинішній віце-президент Федерації Кудо України, керівник Київського обласного відділення ФКУ Гончар А.В.(3 дан). На даний момент заняття з дітьми проводить досвідчений тренер-інструктор, 1 Q (рівень КМС) - Шкрабалюк П.В.

Вікові групи (2 рівня): - учні (6-12 р.)

Працює секція у Дарницькому філіалі по вул. Драгоманова, 9а (587-70-91, 050-760-41-95)

ДУКЕНДО КАРАТЕ – спортивно-бойове єдиноборство, що об’єднує прийоми: карате, таеквондо, айкідо, дзюдо, ушу-санда, муай-тай і кікбоксингу. Викладають у Голосіївських філіях по пр. Глушкова, 28, вул. Якубовського, 7б та Солом'янській філії по вул. Преображенська, 17:

Бадалян ГеворгБадалян Геворг - чорний пояс, ІІ дан (DLM) міжнародного класу,  "Instructor–тренер" міжнародного класу /WDF & IFCKF/, 2-кратний чемпіон Вірменії і багатократний призер, чемпіон світу 2001 р. серед професіоналів, суддя міжнародного класу /WDF & IFCKF/. У дукендо карате є 5 напрямів: спортивне єдиноборство, змагання; бій зі зброєю і проти зброї; самозахист для жінок; психологічний і всі 4 напрями разом.

У Дарницькій філії, що на Вербицького, 7б:

Геворгян Баграт - Сенсей з Карате Docando.Карате

Карате Досягнення: Тренер міжнародного класу, чорний пояс, 2 ДАН. Тренер, рефері, учасник та переможець змагань з Карате Docando. Ціль: Здоров’я та цілеспрямованість дітей. Карате Docando можуть займатися, як діти, так і дорослі. Займаючись Карате ви можете розвинути свої особисті якості на 3-х рівнях: фізичному, розумовому та духовному.

У Солом'янській філії , що на вул. Г.Севастополя, 43:

Дутко Володимир. 

КаратеКерівник спортивної секції з карате дукендо. Учень і помічник тьохразового чемпіона світу, засновника карате дукендо в Україні, керівника асоціації карате-дукендо Бадаляна Г. А. Переможець багатьох змагань.

 

Досвід роботи тренером карате дукендо в центрі "Шанс" - 2 роки.

 


 

Коментарі 

 
0 #11 Александр Иванович 27.02.2017 13:09
Геворгян Баграт - Сенсей з Карате Docando.Карате- прекрасный специалист. Он легко находит контакт с каждым ребенком. Ребенок с удовольствием ходит на тренировки, занимается сам дома, стал увереннее в себе.Хочу выразить благодарность тренеру .Матущак Александр
Цитувати
 
 
0 #10 Сергей 30.05.2016 10:00
Тренер по дукендо-карате Бадалян Геворг Альбертович - прекрасный специалист. Он легко находит контакт с каждым ребенком. Ребенок с удовольствием ходит на тренировки, занимается сам дома, стал увереннее в себе.
Невмержицкий Сергей.
Цитувати
 
 
0 #9 Ольга 30.05.2016 09:59
Тренер по дукендо-карате Бадалян Геворг Альбертович - замечательный! Внимателен к каждому ребенку, всегда находит время, чтобы прокомментирова ть тренировку ребенка родителям. Может и проявляет строгость так, что это ни в коей мере не обижает детей. Самый правильный и объективный критик – ребенок, а он своего тренера обожает и видит в нем неоспоримый авторитет.
Никуличева Ольга.
Цитувати
 
 
0 #8 Ольга 11.05.2016 11:45
Тренер по дукендо-карате Бадалян Геворг Альбертович.
Тренер замечательный! Внимателен к каждому ребенку, всегда находит время, чтобы прокомментирова ть тренировку ребенка родителям. Может и проявляет строгость так, что это ни в коей мере не обижает детей. Самый правильный и объективный критик – ребенок, а он своего тренера обожает и видит в нем неоспоримый авторитет.
(Школа №43, И. Клименко,17)
Никуличева Ольга.
Цитувати
 
 
0 #7 Владимир 01.11.2015 20:35
Спасибо нашему тренеру по карате-дукендо Геворгу Альбертовичу. В этом году на чемпионате Киева сын получил 1 место. Растёт настоящий боец.
Шевченко В.
Преображенская, 17, школа 43.
Цитувати
 
 
+1 #6 Den 03.09.2015 10:48
Хочу поблагодарить тренера по кудо, Павла Виьтальевича - мы в 303 школу ходим в Шанс. Сын стал более подтянут, дисциплинирован , терпелив длаже.. Спасибо, рекомендую!
Цитувати
 
 
0 #5 Михаил 08.12.2014 12:47
Спасибо тренеру горомное!!! Ходим на кудо в 303 школе на Драгоманова. Очень организовует и способствует развитию мужского характера! Тренер Павел Витальевич прост класс! Всем рекомендую этот вид спорта!
Цитувати
 
 
0 #4 Олексій 24.09.2014 21:19
;-) Дуже вдячні тренеру з Докендо, що в Шансі на Героїв Севастополя 9а! Маємо двох доньок, які зміцнили на тренуваннях не тільки фізичне здоров"я, а й духовний світ! Ще раз ДЯКУЄМО!за Ваш підхід до кожної дитини!
Цитувати
 
 
+1 #3 Сергей 02.05.2014 20:01
Рекомендую карате на клименка,17(школа43) у геворга альбертовича. сыну понравилось, хотим с удовольствием.
Цитувати
 
 
+1 #2 Валентина 19.03.2014 21:21
Хочу выразить благодарность тренеру по карате Геворгу Альбертовичу (Школа №43, И. Клименко,17) за тренировки. Мы привели к нему на занятия сына по рекомендации друзей и убедились, что сделали правильный выбор с тренером.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити