Найцікавіше тут:

Головна ПРО ЦЕНТР

Про освітньо-мистецький центр "Шанс"

Як часто дивлячись на свою маленьку дитину, батьки думають: «Який ти розумний, талановитий! Як хочеться, щоб ти досягнув справжніх висот…. Але як дати гармонійний розвиток дитині? Як виявити його індивідуальні здібності… У якому віці що потрібно вивчати?.. І де?..»
Як часто, дивлячись на успішних молодих людей, підліток чи юнак думає: «Я теж хочу бути таким… Я так зміг би,.. я зміг би краще,.. де б почати навчатись?...»
Як часто доросла або зріла людина думає: «Шкода, що в мене не було змоги в свій час вивчити англійську,.. танець,.. стати актором…А якщо зараз почати?… Але де цього можна навчитись у моєму віці?...»
Як часто талановитий викладач або тренер щиро передає свої знання учням і ті сягають таких висот, проявляють такі здібності, про які навіть і не здогадувались. А участь у концертах, фестивалях, спортивних змаганнях дає можливість поділитись цими досягненнями з іншими, показати невичерпний творчий потенціал наших дітей і порадіти разом призовим місцям і нагородам, здобутим ними.

Для всіх активних, цілеспрямованих, творчих людей є «Шанс».

Відкрито його в 1999 році. У той час у нас, організаторів теперішнього освітньо-мистецького центру, сини й доньки були маленькими і ми, маючи освіту вчителів та психологів, мріяли, щоб наші та інші діти мали найкращий інтелектуальний, фізичний та естетичний розвиток, цікавих творчих викладачів. Крім того, нам, мамам, хотілось і самим удосконалити іноземну, займатись фітнесом, йогою чи навчитись танцювати.
Витративши достатньо часу на пошуки відповідних освітніх закладів, ми змінили стратегію – почали підбирати найкращих викладачів і зручні місця для проведення занять.


Так з’явився освітньо-мистецький центр «Шанс - навчально-розвиваюча установа для дітей та дорослих різного віку.

На сьогоднішній день це єдиний в м. Києві позашкільний учбовий заклад, розташований у 8-ми філіях, в якому мають змогу одночасно виявляти, розвивати і демонструвати свої різноманітні здібності як діти так і дорослі – від малят до людей зрілого віку.

Мета освітньо-мистецького центру "Шанс": – охопити найширше коло творчих, цілеспрямованих людей різного соціального стану та достатку і дати їм можливість виявити свій інтелектуальний, фізичний та художньо-естетичний потенціал, розвинути його і понести в люди, щоб зробити життя в світі більш духовним і яскравішим.


Головні ідеї, які ми прагнули втілити в життя, і які було покладено в основу центру «Шанс»:

1. Люди будь-якого віку, від маленьких до зрілих, повинні мати змогу розвивати свої творчі здібності,
тому в центрі „Шанс” можуть навчатись:

- малята з мамами та без мам;
- дошкільняткa;
- учні всіх класів;
- молодь;
- дорослі (без обмежень у віці).

2. Місце навчання має бути безпечними, а для дітей - розташованим якнайближче до дому, тому центр «Шанс» організовує роботу своїх студій в школах і має 8 філій в м. Києві.

Батьки мають можливість спокійно займатись своїми справами, поки діти у школі , адже ті можуть відвідувати різноманітні гуртки під наглядом наших педагогів. Керівники філій навіть забирають першокласників з групи продовженого дня і після занять відводять їх знову до класу.

3. Ціни завжди доступні,
бо кожна творча, енергійна, цілеспрямована людина, незалежно від соціального статусу, повинна мати шанс розвивати свої здібності.

4. У кожній філії освітньо-мистецького центру «Шанс» працюють різноманітні студії, курси, гуртки -
це дає змогу дітям та дорослим розвиватись у різних напрямках, або знайти своє покликання.

Для дошкільнят:

Для учнів:

 

Для дорослих:

6. Керівники всіх філій освітньо-мистецького центру «Шанс» - досвідчені викладачі, методисти, психологи, а ще всі вони - успішні мами. Вони надають методичну допомогу вчителям і контролюють якість викладання, вони добре розуміють дітей, до них звертаються за порадою батьки.

7. Викладачі і тренери – професійні, творчі, енергійні.

В освітньо-мистецькому центрі «Шанс» працюють чемпіони Європи та світу, діючі актори, письменники, барди-музиканти та інші талановиті вчителі, які володіють цікавими методиками і мають позитивне ставлення до світу та людей.
Вони допомагають дітям і дорослим якнайповніше розкривати інтелектуальний, художньо-естетичний і фізичний потенціал, всебічно розвивати свої здібності, задатки і таланти і показувати їх іншим.

Так, завдяки керівникам гуртка художньої майстерності в Голосіївській філії наші маленькі художники (3-9-ти років) підготували виставку картин, яка прикрасила стіни 6-го корпусу Національного ботанічного саду України.

Завдяки Корнейко Людмилі (діючій акторці театру та кіно, викладачу східного танцю), здобуто безліч медалей на міському конкурсі танцю, а дві її дорослі учениці запрошені на сцену театру драми до участі у виставі "Задунаєць за порогом".
Ансамбль сучасного танцю "Едельвейс" хореографа Качан Дар'ї постійно посідає призові місця на Всеукраїнських і Міжнародних фестивалях і конкурсах, зокрема 2011 р. в Болгарії - ІІІ місце.

За допомогою М’ясникової Олени (тренера-викладача, судді ІV категорії з бально-спортивних танців) вихованці центру здобувають призові місця під час змагань з бальних танців європейської та латиноамериканської програми.
Безліч нагород на турнірах з шахів здобувають вихованці Бурого В.В. та ін. гросмейстерів.
Учні студії художньої творчості Кондратенко Л.В.не тільки вивчають малюнок, а й вчаться ліпленню з глини та писанкарству. Їхніми роботами прикрашаються дитячі книгарні та читальні зали

8. По закінченню курсу з відповідного напрямку наші учні отримують сертифікати Освітньо-мистецького центру ”Шанс”, нагороджуються дипломи, грамотами та кубками на фестивалях, конкурсах, змаганнях.

 

Про наші досягнення

 

Упродовж 10-ти років колектив освітньо-мистецького центру "Шанс" цілеспрямовано робить свій внесок у становлення і розвиток української позашкільної освіти і культури. Діяльність центру була відмічена Міжнародним Академічним рейтингом популярності - "Золота фортуна"- "За вагомий внесок у справі розбудови України та високий професіоналізм";

На офіційній церемонії нагородження Ковальчук Ольга Онуфріївна, директор освітньо-мистецького центру "Шанс", отримала диплом і відзнаку "Трудова слава" з рук президента Національної академії наук України, Патона Бориса Євгеновича.

Під час церемонії вручення нагороди "Золота фортуна" директору центру "Шанс", Ковальчук О.О. президентом НАН України Патоном Б.Є. Під час церемонії вручення нагороди "Золота фортуна" директору центру "Шанс", Ковальчук О.О. президентом НАН України Патоном Б.Є.

Освітньо-мистецький центр «Шанс» охоплює широкий спектр курсів і навчальних програм для дорослих і дітей у різних районах м. Києва: Солом'янському, Голосіївському та Дарницькому.

Східні єдиноборстваСхідні єдиноборстваСхідні єдиноборстваСхідні єдиноборства

Східні єдиноборстваСхідні єдиноборстваСхідні єдиноборства

Бально-спортивні танціБально-спортивні танціБально-спортивні танці

Бально-спортивні танціХудожня гімнастикаСучасні танці

Сучасні танціСучасні танціСучасні танці

Сучасні танціСучасні танціБально-спортивні танці

ШахиШахиХудожня творчість

2011 р.

Учні студії спортивного бального танцю освітньо-мистецького центру "Шанс" (Дарницької філії, вул. Драгоманова, 9а) взяли участь у відкритому всеукраїнському змаганні "Голосієво – перлина Києва"! Учасники-дебютанти посіли у срібному фіналі I і III місця.

Увійшли до срібного і бронзового фіналу змагань "Зимовий промінь-2011" учні секції спортивно-бального танцю Дарницької філії (срібло; бронза) та Голосіївської філії в категорії "перші кроки" – соло (ІІ місце, срібло; ІІІ місце, бронза); "перші кроки" – ювінали (ІІ місце бронза); ІV місце золото).

Здобуто нагороди на чемпіонаті м.Києва з карате-до-шотокан "версія SKIF" учніми Голосіївської філії освітньо-мистецького центру "Шанс". І місце (ката) в категорії "Абсолют" і ІІ (ката) в базовому рівні серед восьмирічних; ІІ місце (ката) і ІІ (куміте) серед хлопців десяти років; ІІ місце (ката) серед дівчат 8-9-ти років; ІІ місце (куміте) і ІІІ (ката) серед шестирічних.

Відбулася виставка-майстер-клас гончарних робіт учнів студії "Чарівна палітра" освітньо-мистецького центру "Шанс".

Брейкери освітньо-мистецького центру "Шанс" Солом'янської філії взяли участь у батлі для початківців. Танцювальна команда «Stritlevel» достойно представила центр "Шанс".

Екзамен зі змішаного стилю східних єдиноборств на отримання жовтих поясів для початківців та помаранчевих і зелених для учнів середнього рівняв відбувся в освітньо-мистецькому центрі "Шанс".

Перемога ансамблю спортивно-бального танцю освітньо-мистецького центру "Шанс" у відкритих Всеукраїнських змаганнях "Кубок серпантину – 2011": ювенали-1, "Н" – клас; категорія "solo" – срібло, І місце, категорія "solo" – бронза.

Іспит на присвоєння розрядів склали шахісти-початківці Солом'янської філіїосвітньо-мистецького центру "Шанс" по вул. Комарова, 32.

Відбулася атестація з кудо-дайдо-джуку серед учнів Дарницької філії освітньо-мистецького центру "Шанс". Спортсмени отримали право носити нові пояси згідно отриманого рівня.

На чемпіонаті з шахів представники чотирьох філій (Солом'янського та Дарницького р-нів) показали відмінні результати в індивідуальних і командних змаганнях, а також вибороли І та ІІІ місця у командних змаганнях серед юних шахістів шкіл Солом'янського р-ну м. Києва, які проводив Солом'янський РВНО.

На VIII чемпіонаті з шотокан карате до вихованці секції карате вибороли І і ІІІ місце (у програмі куміте серед хлопців 6-7 років).

Відбувся фестиваль брейкерів «Battle kids» cеред учнів Солом’янських та Дарницьких філій освітньо-мистецького центру «Шанс».

І місце на міжнародному фестивалі мистецтв «ArtВесна» здобув ансамбль сучасного танцю «Едельвейс».

Переможці Міжнародного фестивалю танцю «Східний мажор – 2011» колектив східного танцю «Асиріус Росс» Голосіївської філії.

На фестивалі «Діти сонця» отримали нагороди творчі колективи Дарницької та Солом’янської філій: дипломи лауреатів «Срібний промінь» для центру та «Сяйво нестримної творчості» для ансамблю сучасного танцю «Едельвейс» та подяку за виставку робіт юних художників.

Святкування Міжнародного Дня родини відкрив своїм виступом ансамбль сучасного танцю «Едельвейс» відбулося у Парку Партизанської слави м. Києва.

ІІ місце на V Міжнародному фестивалі-конкурсі «Містерія танцю» посів ансамбль сучасного танцю «Едельвейс».

В рамках свята «Дні Європи в Україні» ансамбль сучасного танцю «Едельвейс» взяв участь у Фестивалі. Пройшли з парадом по Хрещатику і виступили на заключному гала-концерті перед будівлею КМДА.

Лауреатом ІІ всеукраїнького сімейного фестивалю «Сім’я-казка» став танцювальний колектив «Радість».

Дипломи лауреатів I всеукраїнського родинного фестивалю "Сім'я-казка" отримав танцювальний колектив «Едельвейс».

Участь у відкритих всеукраїнських розрядних змаганнях «Кубок ЛТУ-2011» зі спортивних бальних танців взяли учні Дарницької філії (золотий; срібний фінали; полуфіналісти в категорії «Н»-класу).

Призове (ІІІ) місце у Болгарії на VI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски венец» посіла збірна танцювальна група центру «Шанс» (Дарницька та Солом’янска філії).


Директор освітньо-мистецького центру "Шанс" Ковальчук Ольга Онуфріївна під час святкування Трійці в Переяслав-Хмельницькому