Навчально-освітній центр ''Шанс'' - пр. Комарова, 32

Найцікавіше тут:

Головна м. Київ, Солом'янський р. пр. Комарова, 32 (НАУ, Відрадний) 227-94-25, 063-787-69-12

пр. Комарова, 32

Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Солом'янському районі, пр. Комарова, 32

Філія на пр.Комарова, 32

 

                           СШ №26, к.409 (в районі НАУ, Відрадний)

                                Тел. 063-787-69-12

 

 

Керівник філії – Єрещенко Катерина Григорівна. Освіта вища. Педагогічний досвіт з 2010р..

4444


Моя мета як керівника філії — це створення професійного, креативного та дружнього колективу.

Кожна людина: дитина чи доросла, котра приходить до "Центру Шанс", отримує індивідуальний підхід на цікавих заняттях, які проводять молоді пристрасні керівники напрямків за сучасними методиками. Кожна дитина має шанс взяти участь у концертах, фестивалях, спробувати свої сили у конкурсах, змаганнях. Наші учні мають багато нагород і перемог. Ласкаво просимо до "Центру Шанс"!


Всі напрямки роботи

 

Для учнів:

 

Для дошкільнят:

 

Для дорослих:

 

НАШІ ПРОЕКТИ

ШКОЛА ЕЙДЕТИКИ

Для дітей від 6 років і дорослих. Ейдетика вчить перетворювати складний навчальний матеріал в простий, нецікавий - в цікавий і, завдяки цьому, розуміти, запам'ятовувати і відтворювати його легко і просто.

У ході 20-годинного ігрового тренінгу (20 занять по 60 хвилин або 14 занять по 90 хвилин) учні освоюють 27 методів ефективного запам'ятовування інформації.

Це дозволяє:

за 5-10 хвилин вивчити напам'ять вірш з 4-5 чотиривіршів;

після 2-3 читань дослівно відтворити прозу з 20-25 пропозицій;

за 45 хвилин освоювати 50-100 іноземних слів;

легко запам'ятовувати складні формули і багатозначні числа.

Такі здібності підвищують самооцінку і інтерес до навчання, додають впевненості у своїх силах.

Методика унікальна тим, що вона доступна для освоєння будь-яким учням, незалежно від здібностей.

Результат курсу навчання реально гарантований. Мінімальна гарантія - поліпшення пам'яті, уваги і здатності до навчання в учнів, що пройшли базовий курс, мінімум удвічі. Заняття проводить досвідчений дипломований педагог - Бондар Леся Миколаївна.

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА БЕЗ ПЕРЕКЛАДУ

Викладачі з досвідом роботи для дошкільнят, учнів і дорослих. Ні слова рідною мовою, тільки Оксфордські і Кембриджські методики, але все зрозуміло.

Англійська мова

 


Керівник напряму — Величко Катерина Валеріївна.

 Англійська безперекладнаАНГЛІЙСЬКА без перекладача для дошкільнят та дорослих

З іграшками та іграми. Весело, цікаво, легко, результативно. Сучасні методики і творчий підхід до навчання. Керівник напряму — Яворська Ірина Олегівна.ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Математика; розвиток зв'язного мовлення; навчання письму і читанню; знайомство з навколишнім світом з використанням елементів логіки, інтелектики; психологічні ігри. Закінчивши наш курс навчання, ваша дитина зрозуміє, що вчитися - це здорово! Керівник напряму — Герасименко Ольга Миколаївна.

ШКОЛА РАННЬОГО РОЗВИТКУ для малюків і батьків

Для дитини кожен день - відкриття! Від простого питання «Що це?»

Ми разом знайдемо відповіді на більш складні - «Для чого?», «Як?» і «Чому?»

Розвиваємося - граючи, граємо - навчаючись! Пізнаємо світ і себе, творимо, слухаємо музику, спілкуємося

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

Керівник напряму — Небаба Анастасія Ігорівна Вокальна студія

Розвиток творчих здібностей дитини є однією з ключових складових, здатної вплинути на подальше формування особистості. Багато видатних діячів мистецтв вважають, що раніше розвиток музичних здібностей у дітей сприяє не тільки поліпшенню пам'яті, уваги, моторики, а й благотворно впливає на загальний стан і психічне здоров'я малюків. Музичні вправи можуть виявити у дитини приховані можливості і здібності, які допоможуть йому в подальшому житті, незалежно від того, чи буде дитина пов'язаний з музичною діяльністю чи ні.

Вокальні заняття включають в себе:

- ознайомлення з загальним і робочим діапазоном учня;

- вправи на розвиток дихання;

- вправи на вироблення дикції;

- вправи на розвиток плавності звуковедення;

- робота над репертуаром (точне і правильне інтонування, грамотна подача звуку, робота над змістом тексту, економне розподіл дихання і його емоційна насиченість). Діти вчаться не тільки правильно «проспівати» пісню, а й емоційно донести її зміст глядачеві.

Керівник студії – лауреат та переможець багатьох міжнародних фестивалів -конкурси вокального мистецтва.

ГІТАРА

Для дітей і дорослих.

Гра на гітаріКерівник напряму — Добровінський Валентин Олександрович.

На заняттях ми навчимо вас грати і виконувати будь-який твір, і нотній грамоті, і імпровізуванню! Ви отримаєте інтенсивний розвиток музичної пам'яті, почуття ритму і музичного слуху.


ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ НомерНаБіс”

Керівник напряму — Ярова Олена Василівна Театральна студія

Чи завжди ми впевнено почуваємося в будь-якій ситуації? Чи вміємо спілкуватися, чути себе та інших? Чи зможемо не розгубитися при зустрічі з незнайомими людьми і зберігати спокій у будь-якій аудиторії?

Давайте разом навчимо наших дітей відповідати на всі питання позитивно!

Познайомимо їх з дивовижним світом театру і відкриємо всі секрети акторської майстерності.

Заняття в студії допоможуть дитині розвинути

- дикцію і логіку мови;

- координацію рухів і пластику;

- почуття ритму;

- увагу і пам'ять;

- уяву і фантазію;

- розширять світогляд.

А також допоможуть виховати почуття партнерства і навчать вибудовувати взаємини з людьми! Керівник студії - діюча актриса театру, талановитий педагог.


Викладачі та колективи

Кругляк Ірина Михайлівна Сценічний танець

У 2013 році закінчила НПУ імені М.П.Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Хореографія" та здобула кваліфікацію балетмейстера-викладача народно-сценічного танцю; вчителя хореографії та художньої культурию.

А також у 2012 році закінчила студію по підготовці акторських кадрів при Національному Заслуженому Академічному Ансамблі танцю України імені Павла Вірського за спеціальністю- артистка балету.

На даний час має 5 років досвіду роботи з дітьми різних вікових категорій, а також працює в Академічному Ансамблі пісні і танцю Державної Прикордонної служби України на посаді артистки балету.

Луценко Віталій Олександрович.

Тренер з карате DOCANDO. Розробив систему фізичних навантажень для дітей різного віку. Має міцний авторитет серед своїх учнів і їх батьків.

Котович Віталій Сергійович. Брейк-денс

Чемпіон України з брейк-денсу з 2009 року. Хореограф сучасного стилю танцю брейк-денс. Його техніка особливо гарно та стильно виглядає в поєднанні з акробатичними елементами. Працює 3-й рік в центрі "Шанс". Створив та розвиває колектив "Feel Good", який є постійним учасником денс-батлів та флеш-мобів. Кожну дитину мотивує до здорового способу життя, успіху, перемоги - як у танці, так і в житті.

Величко Катерина Валеріївна

Філолог. Викладач англійської мови. Працює за кращими сучасними методиками та матеріалами, зокрема «безперекладного вивчення мови» та «безперекладної ігрової для малят».

Її мета - вивести учня на той рівень, коли він зможе вільно спілкуватися англійською мовою, а також навчити користуватися прийомами, які дозволять надалі самостійно удосконалювати набуті уміння та навички. Всі її учні мають тільки гарні знання і високі оцінки в школі.

Небаба Анастасiя Iгорiвна

Професiйна спiвачка, музикант та педагог. Досвiд концертних виступiв на професiйному рiвнi перевищує 13 рокiв. З раннього дитинства почала займатися спiвом- з 5-ти рокiв сольною кар'єрою, а з наступного року ще й у складi вокального шоу-гурту.

- 2007 р.- вступила до Донецької Школи Мистецтв № 5 за спецiальнiстю "фортепiано" , по закiнченню якої отримала свiдоцтво з вiдзнакою.

- 2009 р.- вступила до Донецької Обласної Спецiалiзованої Музичної Школи для обдарованих дiтей, де навчалася за фахом "хорове диригування" та отримала вiдмiнний атестат.

-2014 р.- Вступила до Київського Iнституту Музики iменi Глiєра ( спецiальнiсть "естрадний спiв")

За роки навчання Анастасiя отримала звання лауреата та переможця на багатьох українських та мiжнародних фестивалях вокального мистецтва, серед останнiх:

• Міжнародного фестивалю – конкурсу “Балтийское созвездие” (м. Санкт- Петербург)

• Міжнародного фестивалю – конкурсу вокального мистецтва “Ялтинский берег” ( м. Ялта)

• Міжнародного телевезійного фестивалю – конкурсу “Бегущие по волнам” (м. Євпаторія)

• Півфіналу міжнародного фестивалю – конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні “ Молода Галичина” (м. Новояворівськ)

На данний момент Небаба Анастасiя успiшно працює педагогом з естрадного вокалу як з дiтьми, так i з дорослими.

Семененко Дмитро Олександрович Заняття з шахів

Кандидат в майстри спорту з шахів, неодноразовий чемпіон Київської області серед своїх вікових категорій, (до 10,12,14,16,18,20 рр.) 3-й призер чемпіонату області серед чоловіків 2012р. А також учасник Всеукраїнських змагань. 12 місце в півфіналі чемпіонату України до 12 р. (2001 р.)

Заняття з гітариДобровінський Валентин Олександрович

З 11 років займається музикою, закінчив з відзнакою Рівненське музичне училище по класу гітари. Зараз навчається в Національній музичній академії імені П. І. Чайковського, місто Київ.

Групові заняття з гітари. Такий метод навчання допомагає розвинути відчуття ритму, опанувати усі базові методи гри на гітарі, а також отримати важливий досвід гри в ансамблі. Заняття проходять в малій групі (до 5 чоловік), що дозволяє і приділити належну увагу кожному, і створити повноцінні композиції з розділенням ролей на ритм, соло та бас гітари. Пропонує уроки гітари, виступи гітарної музики. Акустика, класика, фінгерстайл. Інструментальні та вокальні дуети.

Ярова Олена Василівна

Керівник Театральної студії «НомерНаБіс»

Освіта:

1. Повна вища Термін навчання: вересень 2005 – липень 2010 Заклад: Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського, м. Сімферополь Спеціальність: магістр філології, вчитель російської мови та літератури

2. Повна вища Термін навчання: вересень 2010 – липень 2013 Заклад: Кримський університет культури, мистецтв та туризму, м. Сімферополь Спеціальність: спеціаліст театрального мистецтва (спеціалізація: «режисура естради та масових свят»)

Нагороди:

1.Почесна грамота Міністерства культури Автономної Республіки Крим за активну участь у проведенні VIII Міжнародного Гумільовського поетичного фестивалю «Коктебельська весна 2013».

2.Грамота Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим за активну участь в організації проведення Фестивалю вуличних театрів,р.

3.Грамота Управління культури Феодосійської міської ради за організацію Фестивалю лялькових театрів «Скоморошинка», 2014 р.;

4.Подяка Коктебельської селищної ради за професіоналізм, любов до своєї справи, рідного селища Коктебель, сумлінну, самовіддану працю на благо розвитку Коктебельської територіальної громади, виховання підростаючого покоління, 2014 р.

5.Подяка Подільського районного в м. Києві Центру клубів за місцем проживання «Поділ» за зразкове виконання своїх службових обов'язків, високий професіоналізм, відповідальність, вміння працювати в колективі, значний внесок у розвиток діяльності ПРЦК «Поділ», 2015 р.

6.Грамота ПРЦК «Поділ» за активну участь в організації та проведенні Районного конкурсу-огляду театральних та циркових колективів «Театральна мозаїка», 2015 р.

 

Звання:

1. Лауреат Міжнародного фестивалю «Театр. Дебют. Ялта» «За високу режисерську майстерність і прекрасний акторський ансамбль», 2014 р.

2.Лауреат ІІ ступеню в номінації «Драматична мініатюра» Районного конкурсу-огляду театральних та циркових колективів «Театральна мозаїка», 2015 р.

 

АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ

Восени - в ансамбль, навесні - на сцену, влітку - в Болгарію на море і на фестиваль разом з «Шанс-туром» і своїм хореографом. «Шпагат», «містки», «колеса» сплітаються з енергією сердець - народжується танець. А посмішки відображаються на завойованих у змаганнях кубках.

ШАХИ

Це і спорт, і наука, і мистецтво. Це активний культурний відпочинок і цілий світ переживань і відчуттів. Для тренування і накачування м'язів ми ходимо в спортзал, а для тренування розуму, посидючості і характеру - займаємося шахами. Від першого ходу на шахівниці до «ходу конем» в житті!

СТУДІЯ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ

Малюнок, графіка, ліплення з глини, пластиліну, тіста, паперопластика, прикраси, іграшки, колажі з природних матеріалів, вітальні листівки та багато іншого. Роботи наших маленьких художників прикрашали приміщення Національного ботанічного саду.


Дорогі батьки! Ми раді всім дітям!

Наші педагогі готові працювати на результат – розкрити в кожній дитині свою «родзинку» - дар і здібності, якими наділили її батьки і природа!

Ми допоможемо нашим вихованцям повірити у себе і свої сили, рищепимо інтерес і любов до навчання та саморозвитку.

А головне - стати успішними і самодостатніми у сучасному світі!

Чекаємо Вас!

 

Творчі звершення. Новини

 

Звітний концерт у Освітньо-мистецькому центрі "Шанс" - це веселе вітання батькам, рідним, друзям та всій Україні з Новим роком і Різдвом від учнів та керівників напрямків. Щасливих свят, радісного відпочинку та цікавих уроків і нових досягнень в центрі "ШАНС" у 2016 році!

 

Індійські танці Акторська майстерність Хіп-хоп


Фото

Синтезатор Східні танці Художня творчість Вокал

Шахи

Шахи

 Творчість  

 

Гімнастика

малювання

Англійська мова Шахи
Шанс Комарова Шанс Комарова Шанс Комарова
Англійська мова

Шахи

Шахи

Англійська мова

Акторська

Акторська

Художня творчість

Комарова Творчість

Хіп-хоп

Підготовка до школи

Шахи

Художня творчість

Східні танці

Східні танці

Хіп-хоп

Художня творчість

Акторська майстерність

Хіп-хоп

Східні танці Сучасні танці Ранній розвиток
Summer chance Summer chance Summer chance
Summer chance Summer chance Summer chance
Концерт 2014 Запрошуємо на художню творчість Запрошуємо на художню творчість
Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства
Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства
Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства
Брейк для дітей Гітара для дітей Карате для дітей
Образотворче мистецтво Шахмати для дітей Ранній розвиток дітей

Брейк-денс

Новий рік 2013

Запрошуємо на художню творчість

Художня творчість

Художня творчість

Художня творчість

Дукендо-карате

Шейпінг. Фітнес. Аеробіка

Шейпінг. Фітнес. Аеробіка

Танці для дітей

Танці для дітей

Шейпінг. Фітнес. Аеробіка

Бойові мистецтва

Англійська мова

 Підготовка до школи

Підготовка до школи Шейпінг

Шахи

Сучасні танці Відкритий урок Шейпінг


Останнє оновлення (Середа, 27 вересня 2017, 22:41)