Найцікавіше тут:

Головна Скорочитання

Скорочитання

Основною вимогою сучасної освіти є уміння сприймати величезну кількість інформації з друкованих джерел за короткий час. Щоб задовольнити цю потребу, в центрі "ШАНС" запровадили інтегровані заняття скорочитання, які складаються з трьох курсів. Кожний наступний з них є логічним продовженням попереднього.

1 курс – це удосконалення техніки читання (розширення площі зорового сприймання слів, нарощування темпу читання з розумінням змісту прочитаного).

2 курс – удосконалення виразності читання (уміння правильно добирати інтонаційні засоби, ставити логічні наголоси, користуватися акторською майстерністю під час читання творів різни жанрів).

3 курс – ейдетика (передбачає виконання різноманітних лінгвістичних та математичних завдань, спрямованих на розвиток пам'яті, уваги, логічного мислення та інтелекту). Для створення позитивної атмосфери на заняттях зі скорочитання в центрі "ШАНС" поряд із традиційними методами навчання ми застосовуємо сучасні інформаційні технології (мультимедійні дидактичні ігри, віртуальні подорожі, цікаві комп'ютерні програми із ребусами та кросвордами, тести), аудіо записи, змагання та конкурси, дидактичні ігри.

Скорочитання

Курс скорочитання не лише вдосконалює техніку читання та збагачує словниковий запас учня , але й розвиває інтелект , пробуджує інтерес до навчання.

Автор статті – Тимошенко Л.Г., керівник напрямку зі скорочитання, вчитель вищої категоріі .

Скорочитання

Останнє оновлення (Четвер, 17 березня 2016, 21:27)