Найцікавіше тут:

Головна м. Київ Дарницький р. вул. Драгоманова, 9-а (Позняки); 587-70-91, 063-746-38-27

Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Дарницькому районі, вул. Драгоманова, 9а


Ліцей №303 (в районі універмагу "Позняки", лівий вхід до ліцею). Ліцей 303

Керівник філії - Денисенко Світлана Михайлівна.

Тел. 050-760-41-95, 063-746-38-27

 

 

 

Просмотреть увеличенную карту

Відомості про к.ф. № 8

Денисенко Світлана Михайлівна. 

За освітою - педагог (філолог), психолог (ЧНДУ, ВНДУ). Досвід роботи в освіті – більше 15 років. 2332131

Мама учениці гімназії (займається успішно в центрі «Шанс» бальними танцями та акторською майстерністю), а також студента економічного університету (займався у центрі англійською мовою та гітарою).

 


 

Напрямки роботи

Для учнів:

 

 

Для дошкільнят:

 

 

Для дорослих:

 


Наші нові проекти

 

Mixdance!

Танцюють не лише діти!!!

 

Спеціально для Вас, якщо Ви просто обожнюєте ‪‎танці і хотіли би себе спробувати у різних напрямках ‪‎хореографії !!! Запрошуємо ‪дорослих долучитись до світу ‪танцю: хіп-хоп, джаз-фанк, bellydance, а також розтяжка, пластичні вправи та позитивний заряд енергії від нашого ‪тренера! Веде заняття наш хореограф - Качан Д.С.

Працюємо по понеділках - о 19.15.

 

Танці mixdance Mixdance

 

Запис за тел.: 5877091; 063-746-38-27

Особистісний ріст та розвиток для дівчат «Юна леді»: 

  • стильний імідж (основи елегантності, відчуття стилю);
  • «Я-особистість» (почуття та емоції; страхи та звички; самооцінка та впевненність в собі, навички самопрезентації; лідерство та ораторське мистецтво);
  • життя без конфліктів (взаємовідносини з батьками, педагогами, друзями, хлопцями);
  • основи етикету (правила поведінки у суспільних місцях, спілкування з друзями, батьками; поведінка за столом);
  • жіночі секрети (основи догляду за тілом; специфіка кожного віку).

Заняття 1 р. на тиждень по 2 год. Міні-групи, доступні ціни, творча дружня атмосфера конфіденційності, безпеки та довіри, підтримка спеціалістів, живе відкрите спілкування.

Групи особистісного росту ШансВеде групу дитячий, сімейний психолог, казкотерапевт, гештальт-терапевт, практик НЛП. Досвід практичної роботи – 11 років.

Запис у центрі «Шанс» (Драгоманова, 9а) або за тел.: 050-7604195, 096-3585902,063-7214366

 


Клуб для батьків «М О Я С І М’ Я» (Зустрічі з психологом) 

Запрошуємо обговорити та вирішити проблеми:

· Адаптація дитини до нових умов: дитячий садочок, школа, переїзди та ін.

· Дитячі страхи. Звички. Почуття. Як з ними бути?...

· «Важкі діти»(гіперактивність, агресивність)

· Вікові кризи дитинства

· Дитина та інформаційні технології

Теми будуть змінюватись та доповнюватись в залежності від Ваших побажань 

Веде клуб: Матвейчук Тетяна – психолог-консультант, гештальт-терапевт, казкотерапевт, дитячий та сімейний психолог, практик NLP. Пропонуємо зустрічі у форматі міні-групи – лекція, консультація, бесіда. Психолог

Час і місце занять - в процесі формування групи

Попередній запис обов’язковий! Конт.тел.: 587-70-91; 050-7604195; 063-746-38-27

Нові групи особистісного росту - корекційні та розвиваючі заняття для школярів:

  • психокорекція емоційних проблем (страхи, звички, тривожність, агресія, керування емоціями та почуттями);
  • вправи для покращення навичок спілкування та вирішення конфліктів ( однолітки, педагоги, батьки);
  • підвищення самооцінки, вироблення елементів самопрезентації та впевненості в своїх силах;
  • розкриття та виховання в собі лідерських якостей.

Заняття 1 р. на тиждень по 2 год. Малі групи, доступні ціни, атмосфера конфіденційності, безпеки та довіри, використання арт-терапевтичних методів (казкотерапія, пісочна терапія, акватіпія, мандало-терапія).

Веде групу дитячий, сімейний психолог, казкотерапевт, гештальт-терапевт, практик НЛП, Матвейчук Тетяна. Досвід практичної роботи – 11 років.

Чекаємо на Вас: вул.Драгоманова, 9а, ліцей № 303, центр "Шанс" Попередній запис за тел.: 050-7604195, 096-3585902, 063-7214366


Ваші питання чи проблеми щодо дитячого розвитку – то наша улюблена робота!

Ваші пропозиції та зауваження – то кроки нашого з Вами успіху!

Викладачі центру – то наша гордість, а також радість та пошана від Ваших дітей!

Ваші діти – то наші неповторні артисти, спортсмени, поліглоти та художники!!!

Наші викладачі

Шкрабалюк Павло Віталійович – керівник напрямку «кудо» (східне єдиноборство). shkrabaliuk p.v

Має вищу освіту (НУФВСУ), стаж - 6 років тренерської роботи, кваліф.спорт.рівень- 1 Q (рів.КМС), більше 10 років у спорті, постійно вдосконалює свій професійний рівень. Останні здобутки (2013-2014 н.р.) – І та ІІІ місця на Всеукраїнських змаганнях з кудо.

Молодий та активний викладач, захоплений спортом та роботою з дітьми. Систематично проводить з учнями атестації їх кваліфікаційного рівня, готує до участі у міських та Всеукраїнських змаганнях з кудо, проводить літні спортивні збори.


БрейкАкаєв Тімур - керівник напрямку «брейк-данс», тренер-хореограф групи «Тip Top Crew».

 Топовий танцор України (B-boy Tip Top T), у брейкінгу – понад 17 років, представник команд H-blast & Tatanaka crew (H.B.T.C., Україна), Back2Back (Україна). Багаторазовий призер-фіналіст Всеукраїнських та Міжнародних Чемпіонатів з брейк-дансу, учасник телевізійних талант-шоу. Часто виступає у суддівстві на змаганнях та батлах, постійно працює над вдосконаленням свого рівня. Має стаж тренерської роботи – понад 8 років.

Уважний та терплячий тренер, захоплений світом танцю. Відповідально проводить заняття з учнями різного віку, захоплюючи секретами брейк-дансу. Активно залучає учнів до участі у змаганнях, батлах та творчих фестивалях. Відповідально готує виступи своєї групи на звітних концертах «Центру Шанс», організовує спортивні збори для учнів.

 

miasnikova o.vМясникова Олена Василівнакерівник напрямку «спортивні бальні танці», тренер-хореограф колективу «Карміл».

Має понад 20 років тренерського стажу, член Федерації «Ліга танцю України», суддя на розрядних змаганнях, учасник багатьох фахових семінарів зі спортивних бальних танців.

Досвідчений хореограф, мудрий наставник, який завжди прагне подарувати учням нові знання та любов до чарівного світу танцю. Енергійно та відповідально організовує роботу з учнями різного віку, постійно надає можливість для саморозвитку та самовдосконалення. Регулярно організовує додаткові семінарські та хореографічні заняття, залучає учнів до майстер-класів у відомих професіоналів. Систематично готує учнів до участі у розрядних змаганнях, вміло здійснює яскраві постановки концертних виступів свого колективу, регулярно проводить спортивні збори для учнів.


 Дейнега Анастасія Сергіївнакерівник напрямків «сучасні танці», «хореографія для дошкільнят», «тренаж»; тренер-хореограф колективів «Happy kids», «Смайлики», «Explosion» дейнега

Має стаж тренерської роботи понад 8 років, член Федерації з черлідінгу, неодноразовий учасник музичних і танцювальних проектів. Систематично вдосконалює свій професійний рівень, опановує нові напрямки сучасної хореографії та фітнесу.

Відповідальний та уважний молодий хореограф, який сприяє розвитку інтересу та любові до танцю на своїх заняттях. Гарно організовує роботу з учнями різного віку, уміло працює з великими групами, активно підтримує комунікацію з батьками учнів. Залучає дітей до участі у фестивалях та конкурсах, готує яскраві виступи своїх груп на творчих концертах «Центру Шанс», організовує розвиваючі творчі заходи.

 

Качан Дар’я Сергіївнакерівник напрямку «сучасні танці»; тренер-хореограф колективу «Energy team».

kachan d.sМає вищу педагогічну освіту (НПУ ім. Драгоманова), стаж – понад 10 років тренерської роботи, член Федерації з черлідінгу, неодноразовий учасник музичних і танцювальних проектів. Систематично вдосконалює свій професійний рівень, опановуючи нові стилі та напрямки сучасної хореографії.

Енергійний та працелюбний хореограф, досвідчений організатор дитячих колективів, закоханий у сучасну хореографію та роботу з дітьми. Особливістю системи занять є посилена увага до акробатики (середнього рівня складності), впровадження парних та групових акробатичних композицій. Відповідально та оригінально проводить заняття з учнями, готує та надихає групи до участі у фестивалях-конкурсах, до виступів на звітних концертах «Центру Шанс», організовує розвиваючі творчі заходи для посилення інтересу дітей до хореографії.


 Токарєва Ірина Віталіївна - керівник напрямків «сучасні танці», «хореографія для дошкільнят», «танці для дорослих»tokarieva i.v

 Має вищу фахову освіту (магістрант), стаж – понад 4 роки тренерської роботи. Багаторазовий учасник хореографічних конкурсів та танцювальних проектів. Вдосконалює свій професійний рівень, опановуючи нові стилі та напрямки хореографії.

Молодий та активний педагог, уважний до дітей та запитів батьків. Прагне захопити учнів красою танцю, поступово занурюючи дітей у непрості хореографічні композиції. Відповідально готує учнів до виступів на творчих заходах «Центру Шанс», сприяє залученню до участі у конкурсах.

 

Забіяка Софія Вzabiyaka s.vіталіївна – керівник напрямку «східні танці», тренер-хореограф колективу Samia dance”.

 Має стаж тренерської роботи понад 7 років, багаторазовий призер-фіналіст Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів зі східного танцю. Вдосконалює свій професійний рівень, відвідуючи професійні семінари та майстер-класи.

Уважний та відповідальний молодий хореограф, захоплений специфікою арабського танцю. Активно сприяє розвитку інтересу учнів до східного танцю на своїх заняттях. Гарно організовує роботу з дітьми різного віку, уміло підтримує комунікації з батьками учнів. Залучає дітей до участі у фестивалях та конкурсах, готує яскраві виступи своїх груп на творчих концертах «Центру Шанс».

 

Комаренко Олександр Миколайовичкерівник напрямку «акторська майстерність», художній керівник студії «Арт-талант». komarenko o.m

 Актор театру та кіно («Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»). Має вищу фахову освіту, великий акторський досвід та педагогічний стаж (понад 12 років).

 Активний та оригінальний педагог, який чудово вміє розуміти дітей, їх інтереси та відповідально організовує навчання. Активно та турботливо підтримує комунікацію з батьками учнів. Проводить заняття в ігровому тренінговому режимі, розкриває особливості і цікаві таємниці акторської професії. Старанно підбирає репертуар концертних постанов для звітних виступів, стимулює учнів до участі у фестивалях, конкурсах творчості та кастінгах.

 

Ковальчук Людмила Миколаївнакерівник напрямку «живопис»

kovalchuk l.mДосвідчений педагог та художник, театральний декоратор, доцент КДІДПМіД ім. М. Бойчука, член Спілки художників України. Має вищу фахову освіту, великий стаж роботи з дітьми (понад 17 років), продовжує працювати над професійним самовдосконаленням (працює над науковою роботою, проводить художні виставки).

Завжди уважна до інтересів та запитів дітей, вміло організовує заняття, підбираючи цікаву тематику та матеріал для розвитку дитячої фантазії. Тонко відзначає індивідуальні здібності учнів, стимулює їх до розвитку, підтримує захоплення світом живопису, регулярно організовує виставки учнівських робіт, заохочує до участі у творчих конкурсах.

Родічкіна Олена Іванівна - керівник напрямку «декоративно-прикладне мистецтво».

Досвідчений педагог і художник. Має вищу педагогічну освіту (НАОМА, художник-графік), великий стаж роботи з дітьми (понад 16 років).

Чуйно реагує на інтереси і настрої учнів, вміло підбирає різноманітний матеріал для занять. Грамотно планує тематику і загальну систему занять з учнями. Намагається якомога більш різнобічно представити дітям художній світ мистецтва, вміло враховуючи вікові особливості учнів. Регулярно готує матеріал для фотовиставки дитячих робіт, щиро надихає учнів до творчого саморозвитку.

 Терьохіна Марина Сергіївна – керівник напрямку «англійська мова».

Має вteryohina mищу фахову освіту, понад 7 років - досвід роботи з дітьми у школі та позашкільних закладах освіти (у проведенні групових та індивідуальних занять), а також - у підготовці учнів до конкурсів з іноз.мови.

Відповідальний молодий педагог, уважний до дітей. Серйозно відноситься до успіхів своїх учнів, готує ефективні змістовні заняття. Турботливо працює над навчальними проблемами дітей, успішно підтримує комунікації з батьками. Активно розвиває інтерес дітей до іноземної мови, розкриваючи особливості та переваги її вивчення. Творчо готує нестандартні звітні та святкові заняття для учнів.

Подволоцька Ольга Сергіївна – керівник напрямку «англійська мова».

Має вищу podvolotskaya o.smфахову освіту (магістрант), понад 4 роки - досвід роботи з учнями (проведення групових та індивідуальних занять).

Активний та енергійний молодий педагог, уважний до дітей. Вміло відчуває особливості учнів, допомагає їм більш ефективно опановувати навчання, розвиває інтерес до англійської мови. Активно підтримує комунікації з батьками учнів, спрямовуючи їх на вирішення навчальних проблем. Творчо готує нестандартні звітні та святкові заняття для дітей, посилюючи навчальну мотивацію.

 

 Куроченко Вікторія Олександрівна - керівник напрямку «англійська мова».

Має вищу педагогічну освіту (КНЛУ - магістратура), понад 3 роки - досвід роботи з учнями (проведення групових та індивідуальних занять). куроченко

Уважний і терплячий молодий педагог. Намагається впроваджувати різноманітні методи навчання дітей, розкриваючи їм особливості англійської мови. Враховує в роботі індивідуальні особливості учнів, допомагає їм ефективніше опановувати іноземну мову, розвиваючи інтерес до неї. Підтримує комунікації з батьками учнів, спрямовуючи їх на вирішення навчальних проблем.


Пальчун Олександр Вячеславович - керівник напрямку «шахи».palchun o.v

 Має значний досвід роботи з дітьми та дорослими (понад 7 років). Витриманий і уважний молодий педагог, тонко відчуває потреби і інтереси дітей. Намагається завжди знайти нові методи роботи, захопити навчанням і підтримувати інтерес учнів. Активно розкриває дітям особливості гри в шахи, захопити їх грою людського інтелекту. Надаючи учням цікаві завдання, розвиває інтерес до шахових комбінацій.

Сприяє залученню дітей до участі у міських та Всеукраїнських шахових турнірах, а також активно їх організовує у «Центрі Шанс».


 

Пінчук Тетяна Олександрівна  - керівник напрямку «вокал», художній керівник колективу «Тіп Топ», викладач гри на синтезаторі (фортепіано). Вокал

Має вищу фахову освіту, великий досвід участі в вокальних виступах, на конкурсах і творчих фестивалях (дипломант «Червона Рута», «Первоцвіт-Надія-2010" -1 місце), у різноманітних музичних проектах країни. Понад 5 років – досвід роботи з дітьми в шкільних та позашкільних установах.

Закоханий у музику і роботу з дітьми молодий педагог. Уважно і серйозно ставиться до організації групових та індивідуальних занять, орієнтуючись на розвиток потенціалу своїх учнів. Уміло зачаровує дітей чарівним світом музики, активно спілкується з батьками учнів. Стимулює дітей до участі в конкурсах і фестивалях, успішно готує цікаві виступи на звітні концерти «Центру Шанс».

Дубасюк Емілія Володимирівна - викладач гри на гітарі

Відповідальний молодий педагог, який має вищу професійну освіту (Київський Національний Університет ім. Грінченка), артист оркестру. Активно працює над професійним самовдосконаленням, приймає участь у концертах та інших творчих заходах Києва та України. Має значний досвід роботи з дітьми (понад 6 років).

Серйозно ставиться до занять з учнями, захоплено працює, пропонуючи дітям різноманітний музичний матеріал. Уміло організовує роботу з учнями різного віку, захоплюючи їх музикою та інструментальним виконанням. Успішно готує дітей до творчих виступів на звітних концертах «Центру Шанс».


Пучкова Надія Михайлівна – керівник напрямку «дошкільний розвиток», «підготовка до школи», «ейдетика для дітей».

Висококваліфікований спеціаліст (з вищою фаховою освітою), має великий досвід роботи з дітьми (понад 30 років) у дошкільних та позашкільних навчальних закладах освіти. Відповідальний та досвідчений педагог, який уміло знаходить підхід до маленьких учнів. Володіє різноманітними методиками навчання, уміло їх використовує на заняттях. Наповнює заняття корисними ігровими моментами, уважно відчуваючи рівень кожного учня. Успішно та відповідально готує дітей до навчання в школі, враховуючи індивідуальні особливості учнів.

Пригода Зоряна Степанівна логопед, педагог з корекції мовлення, письма та швидкості читання.

prygoda z.s

Має вищу фахову освіту, доктор філософії у галузі педагогіки. Досвід роботи з дітьми – понад 12 років (логопедичний дошк.заклад, приватна практика). Продовжує наукову діяльність, активно працює над проблемами дефектології, досліджує в дітей ТПМ (Інститут спеціальної педагогіки).

Уважний і доброзичливий молодий педагог, вміло підбирає методи роботи для кожної дитини, професійно вирішує проблеми мовленнєвого розвитку. Активно та результативно допомагає дошкільнятам бути готовими до школи, а школярам – покращити та полегшити навчання.

Кулеба Ганна Іванівнапедагог з математики. kuleba

Педагог з вищою фаховою освітою та великим досвідом роботи з школярами (понад 30 років).

Талановито і легко пояснює красу математичної науки, допомагає учням долати типові труднощі в її вивченні. Спокійно й терпляче проводить з учнями індивідуальні заняття, пробуджуючи інтерес до математичних знань. Успішно покращує результати навчання дітей у школі, допомагає готуватись до ЗНО.


Матвейчук Тетяна Андріївна- практикуючий дитячий, сімейний психолог, казкотерапевт, гештальт-терапевт, NLP-практик, тренер.

Має вищу фахову освіту, постійно вдосконалює свої знання і навички (професійні майстер-класи, курси, спеціальнmatveichuk t.aі програми). Досвід практичної психотерапевтичної роботи – понад 12 років. Автор практичних рекомендацій в друкованих виданнях. Викладач курсу «Практична психологія», автор і ведуча жіночого клубу «Лада».

Веде різноманітні аспекти: індивідуальне консультування дітей та підлітків, діагностика і корекція поведінки, профорієнтація; робота з жінками та з сімейними парами, корекція деструктивних батьківських сценаріїв. Є автором та ведучою тренінгових груп особистісного зростання для школярів, груп для дівчаток «Юна Леді».


 Наші колективи

Група «Street way» 

Молоді учасники цього колективу полюбляють брейк-данс та хіп-хоп. Цікаві композиції передають енергію та експресію цих стилів, демонструють вміння артистів, складні акробатичні елементи. Хлопці і дівчата вдало виступають на звітних концертах, приймають участь у батлах між філіями центру «Шанс».

Ансамбль сучасного танцю «Едельвейс»

Колектив є одним із досвідчених колективів центру «Шанс», має 2 групи – старшу та середню, нараховує перші свої конкурсні виступи з 2010р. Ансамбль є неодноразовим лауреатом відомих українських та міжнародних фестивалів: «ArtВесна», «Київартфест», «Містерія танцю», «Славянски венец»(Болгарія), «Зіркафест»(телевіз.проект), «Діти Сонця», «На крилах творчості», «Соняшник» та ін. Склад ансамблю поступово змінюється, тренер-хореограф завжди активно шукає нові ідеї для композицій, а учасники опановують нові стилі сучасної хореографії (стріт-денс, джаз-фанк, контемп). Серед здобутків 2013-2014 н.р.: 3 «перших» місця, 2 -«других», 2 – «четвертих»! 

Група «Happy dance»

Яскраві костюми, енергійні композиції та веселий настрій – все це відноситься до виступів цього колективу, який вперше випробував себе на конкурсах у 2013 р. – на фестивалі мистецтв «Діти Сонця», де отримав нагороду за І місце. На звітних концертах центру «Шанс» дівчата завжди намагаються підняти настрій глядачам своїм оригінальним виступом та передати експресію сучасного танцю.

Група східного танцю «Arabic dance»

Чарівність та краса арабського танцю об’єднала досить різних дівчат у цей чудовий колектив. Починаючи з 2013 р., вони були неодноразовими учасниками таких конкурсів, як: «ArtВесна» (4 місце), «Діти Сонця»(І місце), «На крилах творчості»(ІІ місце), «Соняшник»(ІІ місце). Колектив завжди у пошуку енергійних та чуттєвих композицій, яскравих та привабливих костюмів.

Колектив спортивного бального танцю «Карміл» 

Саме під такою назвою наші юні спортсмени регулярно виступають на розрядних змаганнях зі спортивного бального танцю (по 7-8 разів на рік!). Різні програми – стандарт і латина, різні категорії - пари і соло, різний вік – від дітей до юніорів, різні кваліфікаційні рівні – від «ПК» до «Е»-класу. Але всіх учасників об’єднує не лише їх невтомний та життєрадісний тренер, а й відданість прекрасному світу бального танцю, прагнення до перемог та бажання постійно вдосконалюватись. Саме тому наші спортсмени часто відвідують додаткові семінари та майстер-класи від професіоналів, здобувають чимало нагород на змаганнях. Виступи цього колективу завжди є прикрасою наших звітних концертів! 

Колектив «Арт-талант»

Театральне мистецтво – це захоплюючий світ занять для учасників і керівника цього колективу. Він складається з молодшої і старшої груп, які вправно демонструють свою майстерність на кожному звітному концерті нашої філії. Оригінальні постановки, щире виконання завжди притягують до себе увагу глядачів.

А нещодавно – у минулому навчальному році (2013-2014) учасники старшої групи вдало виступили на фестивалях-конкурсах творчості «Золота Антилопа» (2 місце) та «Київартфест» (І місце) і поповнили нашу спільну скарбницю новими кубками та дипломами. 

Вокальна група «Зіроньки» 

Маленькі артисти, великі надії! Зовсім юний колектив дівчат, що закохані у музику та співи, завжди створюють гарний настрій на наших звітних концертах. Невимушена манера виконання та вдалий підбір пісні занурюють всіх у світ дитинства та веселих розваг!

 

Творчі звершення. Новини

 

 

Новий кубок з КУДО та успішна атестація!

Вітаємо наших спортсменів - учасників Кубку України з КУДО -2016 (м.Вінниця)!

 

Особливі вітання нашому переможцю: Мороз Анатолій - І місце!!!

 

Кудо

 

Також наші привітання всім спортсменам щодо успішної здачі Кю-тестів! Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за гарну підготовку учнів!

 

Кудо Кудо

 

Бажаємо сил, енергії та подальших успіхів!!!

29.11-05.12.2016

Перемога на шаховому турнірі!

І місце на шаховому турнірі м.Києва здобув наш учень, Зубарєв Юрій!

 

Шахи Шахи

 

Дякуємо тренерам за гарну підготовку! Запрошуємо розвивати інтелект разом з нами:)!

Листопад 2016р

"Діаманти" з вокального фестивалю!

ІІІ призове місце здобула наша учениця, Матківська Марта, у номінації "естрадний вокал" на VII Дитячому Міжнародному Фестивалі-конкурсі «Brilliant запрошує»!!!

 

Вокал Вокал

 

Дякуємо нашому педагогу, Пінчук Т.О., за гарну підготовку та активну роботу!

 

Подальших Вам успіхів та натхнення!

19-20.11.2016

Результативний листопад зі спортивних танців!

11 призових місць, і серед них - бронзові призери Чемпіонату України та срібні призери Відкритого Чемпіонату у Львові (Загребельний Андрій і Власенко Марія) - такий наш підсумок місяця для учнів зі спортивного бального танцю!!!

 

Спортивні танці Спортивні танці Спортивні танці

 

Вітаємо наш колектив "Карміл" і дякуємо нашому енергійному тренеру, Мясниковій О.В. за високопрофесійну підготовку юних чемпіонів!!!

12-19.11.2016

Перемога у вокальному конкурсі!

Вітаємо нашу вокальну зіроньку, Матківську Марту, з перемогою на конкурсі-фестивалі "Ярослав-На" !!!

 

Шанс Вокал Шанс Вокал

 

Дякуємо нашому педагогу, Пінчук Тетяні Олександрівні, за гарну підготовку і натхнення!!!

 

Чекаємо від Ваших учнів нових творчих успіхів!

6.11.2016

Естафету конкурсів продовжують спортсмени-бальники!

7 призових місць від колективу "Карміл" - такий початок конкурсного сезону зі спортивного бального танцю!!!

Бальні танці


Вітаємо наших учнів і дякуємо нашому тренеру, Мясниковій О.В., за плідну та наполегливу роботу!

Бальні танці Бальні танці

Поспішайте приєднатись до колективу чемпіонів !!! Тел.5877091, 063-746-38-27

Жовтень 2016

Новий рік змагань відкрито! Чемпіонат з КУДО!

2 перших місця, 1 - друге та 1 - третє - такі наші результати з Чемпіонату Києва з КУДО!

І місце - Мороз А., Дрешпан І., ІІ місце - Ястремський Н., ІІІ місце - Шаповал Д.

Кудо кудо

Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за гарну підготовку учнів!

Кудо

Удачі у подальших змаганнях та особистісному зростанні!!!

Жовтень 2016

Підсумкові кубки та медалі з кудо!

5 призових кубків та медалей отримали наші спортсмени на змаганнях "Першість України з КУДО"!

 

Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за гарну підготовку учнів і вітаємо з особистою перемогою на Чемпіонаті України - ІІ місце!

 

Шанс Кудо

 

Вітаємо також наших спортсменів з заключною атестацією цього навчального року на здачу Кю-тестів!

 

Шанс Кудо Шанс Кудо

 

Гарних всім літніх занять та участі у спортивних зборах!

Вокальні зірочки

 

Дві перших премії подарували нашому центру учні Пінчук Т.О. на вокальних конкурсах цієї весни!

 

Шанс Вокал Шанс Вокал Шанс Вокал

 

Вітаємо Кияницю Вікторію та Матківську Марту і очікуємо на їх яскраві виступи на нашому звітному концерті!

Заключні медалі та кубки від ЛТУ!

1 золотий кубок та 13 медалей здобули наші учні на заключних розрядних змаганнях зі спортивних танців від ЛТУ !!! Пишаємось нашими спортсменами і дякуємо нашому тренеру, Мясниковій О.В. за гарну підготовку!

Твнці медалі Шанс

Шанс танці

Чекаємо на ваші яскраві виступи на звітному концерті!

Шанс кубок

Кубки від "Феєрії танцю"!

 

2 нових кубки подарували нашому центру учні танцювальних колективів "Happy dance"(II місце) та "Arabic dance"(ІІІ місце), гідно виступивши на хореографічному фестивалі "Феєрія танцю-2016"!!! 

 

Танці Танці Танці

 

Дякуємо нашим учням та їх тренерам, Качан Д.С. та Дейнезі А.С., за свято танцю та яскраве завершення тижня! Бажаємо всім плідної подальшої підготовки до звітного концерту!

Кубок Каравану!

Гідно виступила наша юна команда з брейку ‬ "Tip Top Crew" на змаганнях "Спортивний Кубок Караван ‬ СпортФест 2016" !

 

Шанс Брейк

 

Дякуємо всім спортсменам та нашому тренеру, Акаєву Тимуру, за активну участь у спортивному житті столиці!

 

Шанс Брейк

Медалі на "Сонячних стежках"!

14 медалей вибороли на "Сонячних стежках" наші учасники розрядних змагань зі спортивних бальних ‬ танців !!!

 

Шанс Карміл Шанс Карміл

 

Дякуємо нашому тренеру, Мясниковій О.В., та всім нашим спортсменам, які активно виступали у різних програмах ‬ на протязі двох днів змагань від ЛТУ!

 

Шанс Карміл Шанс Карміл

 

Бажаємо всім сил та енергії у підготовці до заключних змагань та звітного концерту ‬ у травні!!!

ІІ відкритий шаховий турнір центру Шанс на Позняках!

5 категорій учасників, 15 призових місць, інтелектуальні вихідні та безцінний досвід - такий наш підсумок ІІ відкритого шахового турніру центру Шанс, який проводився 2.04.2016 р. на філії № 8 (Драгоманова,9а)! У турнірі приймали участь хлопчики та дівчата з чотирьох філій центру Шанс (ф.№ 5 -Вербицького,7; ф.№ 6 - Г.Севастополя,43, ф.№ 7 - Якубовського,7Б, ф.№ 8 - Драгоманова,9а), а також інші школярі міста Києва.

Дякуємо всім учасникам та їх батькам за витримку та гарну мотивацію дітей, а також вдячні нашим тренерам-педагогам - Білоцькому Володимиру Федоровичу та Пальчуну Олександру В'ячеславовичу за гарну підготовку учасників турніру!

Удачі всім та подальшого зростання!

Шахи турнір Шахи турнір Шахи турнір

 

Приєднуйтесь до наших інтелектуальних тренувань! Тел.: 5877091, 0507604195 Драгоманова,9а, ліцей 303 - центр "Шанс"


 

Кубки і медалі від спортсменів з КУДО!

Кудо

8 призових місць, 4 кубка та 8 медалей здобули наші юні спортсмени на змаганнях у Києві та Черкасах!!!

Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за гарну підготовку учнів та їх активну участь у спортивному житті країни!

Кудо Кудо

У нас новий чорний пояс!

Вітаємо нашого оптимістичного, життєрадісного і в міру суворого:) тренера з кудо Шкрабалюка П.В. з вагомим етапом на шляху спортивного та духовного розвитку - отриманням чорного пояса!!!

 

Кудо Шанс Кудо Шанс

 

Пишаємось, що Ви з нами!

 

Шанс Кудо

Весняні нагороди від Ліги танцю!

9 призових місць, 20 фіналістів та багато медалей подарували наші учні своїм мамам та нашому тренеру, Мясниковій О.В. до свята 8 Березня!!!

Шанс Карміл Шанс Карміл

Дякуємо всім спортсменам-учасникам розрядних змагань "Весняне танго-2016. Кубок України" (ЛТУ), бажаємо подальшого натхнення та гарної підготовки!

Шанс Карміл

Подарунки від Валентина!

12 медалей, 8 призових місць - такий наш підсумок участі у ‪ ‎ розрядних‬ ‪‎ змаганнях‬ зі спортивних ‪ бальних‬ танців "Вальс‬ для Валентина"!

Дякуємо всім фіналістам колективу "Карміл" і нашому тренеру, Мясниковій О.В.!

Карміл Шанс Карміл Шанс Карміл Шанс

Приєднуйтесь до наших чемпіонів: справжнім ‪ спортсменам‬ карантин не cтає на заваді!!! Удачі на подальших змаганнях!

Кубки від Лева!

5 призових місць посіли наші учні з кудо на минулих вихідних - ми приймали участь у змаганнях з КУДО у Львові‬ "Кубок Лева -2016"!!!

 

Мороз А. - І місце, Юрчук О. - ІІ місце, Ястремський Н., Шаповал Д., Безушко Д. - ІІІ місце.

 

Шанс Кудо Шанс Кудо

 

Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за насичені яскраві вихідні!

 

Шанс Кудо

Призи від Миколаєвої зірки!

 

18 пар-фіналістів та 14 призерів - такий результат участі колективу спортивного бального танцю "Карміл" на розрядних змаганнях напередодні Нового року!

 

Вітаємо всіх учасників і нашого невтомного тренера, Мясникову О.В.!

 

Шанс бальні танці Шанс бальні танці Шанс бальні танці

 

Гарного всім відпочинку та корисних зимових канікул, особливо - у Карпатах, на спортивних зборах!!!

Серед дванадцяти найкращих!

Учень нашої філії, Сулима Артем, пройшов чималий відбір та увійшов до 12-ки кращих на Underground ‎Battle‬ - змаганнях з брейку!

 

Шанс Брейк Шанс Брейк

 

Вітаємо і дякуємо нашому ‎тренеру‬, АкаєвуТімуру (Tip Top T) за гарну підготовку! Готуємось до нових ‎перемог‬!

Успішна атестація - гарне закінчення року!

Учні нашої філії успішно здали Q-тест з кудо напередодні Нового року!

 

Шанс кудо Шанс кудо Шанс кудо

 

Дякуємо всім і особливо, нашому тренеру, Шкрабалюку П.В., за гарну підготовку до атестації!!! Всім гарних свят та нових сил для майбутніх перемог!

Даруємо сертифікати друзям

Подарунковий сертифікат для занять в освітньо-мистецькому‪ центрі "Шанс" + знижка‬ на Ваш абонемент‬ у наступному місяці - подаруйте близьким людям здоров'я та знання!!!

 

Подарунковий сертифікат Шанс

 

Звертайтесь за тел.: 5877091; 0963585902, 0507604195

Гарні тренування - гарні дипломи!

Кудо Шанс Кудо Шанс

Дипломи за минулу атестацію отримали наші учні з кудо (учні Шкрабалюка П.В.)!

Успіхів всім і гарної підготовки‬ до найближчої атестації у грудні 2015!!!

Вперше - юнацький розряд!!!

ІІІ юнацький розряд від Ліги танцю України здобули наші спортсмени, учні Мясникової О.В. - Загребельний Андрій та Власенко Марія !!!

 

Дякуємо нашому чудовому тренеру та мудрим і уважним батькам наших чемпіонів за гарний внесок у зростання нації!!!

 

Бальні танці - це завжди серйозно!!!

 

Бальні танці Карміл Бальні танці Карміл Бальні танці

 

Приєднуйтесь до нашої команди спортсменів, закоханих у танці - запрошуємо до клубу "Карміл"!!!

 

Запис за тел.: 5877091, 096-3585902

Чемпіонат для досвідчених!

Одне І і два ІІ місця вибороли спортсмени нашої філії на змаганнях "Кубок України з КУДО-2015", який відбувся у м.Черкаси 28.11.2015р.!

Кудо Кудо Кудо

Вітаємо учнів і самого нашого тренера, Шкрабалюка П.В., з перемогою!!! Гарної всім підготовки до атестації!

"Зоряний Шанс" для досвідчених і новачків!

5 колективів і 2 солісти від нашої філії центру "Шанс" взяли участь у творчому фестивалі "Зоряний Шанс"!

Дякуємо всім колективам, солістам та їх ‎ педагогам‬ за участь у ‎ конкурсі‬ та набутий досвід!!!

Зоряний Шанс Зоряний Шанс Зоряний Шанс
Зоряний Шанс Зоряний Шанс Зоряний Шанс

 

Особливі привітання нашій призерці, Кияниці Вікторії (ІІ місце-вокал)!! Готуємось до наступних змагань та концертів!!! 28.11.2015

Чарівний Вальс дарує медалі

10 призерів (І-ІІІ місця), 19 медалей та 18 фіналістів - такий результат нашого клубу "Карміл" на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців !!!

 

Танці змагання

 

Вітаємо наших чемпіонів та їх тренера, Мясникову О.В., бажаємо подальшого успіху, енергії та витривалості!

 

Карміл Карміл

 

Готуємось до наступних змагань на Миколая, 19-20 грудня!!! 21-22.11.2015

Кубки від початківців

 

Чотири І місця, два ІІ, одне ІІІ місце - такий наш результат спортивних змагань "Кубок Києва з КУДО - 2015"!!!

 

Вітаємо наших фіналістів: І м. - Безушко Д., Крапівін Є., Музика М., Шаповал Д. ІІ м. - Дмитрук Є., Чорний А. ІІІ м. - Воронєжський Б.

 

Кудо

 

Дякуємо нашому тренеру, Шкрабалюку П.В. за чудову підготовку учнів!

 

Кудо Кудо Кудо

 

Всім бажаємо сил, здоров'я та наполегливості на шляху фізичного та духовного зростання!!! 15.11.2015


ІІ і ІІІ почесні місця посіли наші ‎спортсмени‬ та їх ‎тренер‬, Шкрабалюк П.В., на ‎змаганнях‬ "Відкритий ‎Кубок‬ Черкаської області з ‎KUDO‬"!!!
Шанс Кудо Шанс Кудо

Так тримати, пишаємось вами!!!  Приєднуйтесь до команди ‎ чемпіонів‬! Тел.: 587-70-91, 096-3585902

Конкурсний сезон 2015-2016 н.р. відкрито!!!

20 фіналістів, 7 призових місць та колективний ‎кубок‬ переможця подарували центру "Шанс" наші юні чемпіони зі спортивного клубу "Карміл" !!!

Бальні танці

Учні Мясникової О.В. гідно виступили на відкритті конкурсного сезону 2015-2016 н.р. - ‎змагання‬ зі спортивних танців "Кришталевий вальс" та Чемпіонат м.Києва" (ЛТУ, 17-18.10.2015).

Змагання танці Змагання танці

Всім подальшої удачі та наснаги! Приєднуйтесь до нашого клубу чемпіонів!!!

Запис за тел.: 587-70-91, 096-3585902 17-18.10.2015

"Арт-талант", "Карміл", "Едельвейс", "Happy dance", "Зіроньки", "Arabic dance", "Street way", 5 веселих груп малечі та 10 солістів-виконавців - це все святковий калейдоскоп юних талантів !!!

 

Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс

 

Дякуємо нашим учасникам колективів та їх керівникам за чудові 2 концерти, за море радості та позитиву!!! 18-27.05.2015

 

Центр Шанс Драгоманова Центр Шанс Драгоманова

 

2 кубки, 15 медалей та 21 пара фіналістів - такий наш результат дводенних розрядних змагань зі спортивних бальних танців !!!

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера, Мясникову О.В.! Дякуємо за гарний підсумок навчального року!

 

Змагання з танців Змагання з танців Змагання з танців

 

Запрошуємо всіх приєднатись до нашого клубу чемпіонів "Карміл"!

Першість України з Кудо-2015, Кю-тести - ось такі "спокійні" вихідні провели наші спортсмени з кудо разом зі своїм тренером, Шкрабалюком П.В.!

Кудо Кудо Кудо

Вітаємо наших учасників, бажаємо їм подальших плідних занять у червні та на спортивних зборах у Карпатах!

Шаховий турнір Дарницького району! 3 категорії переможців, 9 медалей - такий здобуток І відкритого шахового турніру Дарницьких філій центру "Шанс" (Драгоманова- 9а, Вербицького-7)!!!

Шанс Шахи Шанс Шахи

Вітаємо всіх наших учасників, а також наших тренерів та суддей турніру, Білоцького В.Ф. та Головятіна І.В.!

Шанс Шахи Шанс Шахи

Дякуємо за інтелектуальне дозвілля у День Європи!!!

Наші художники продовжують дарувати Весну...!!!

Роботи Хворостини Дарії та Сидорова Олексія (керівник студії "Живопис" - Ковальчук Л.М.).
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Художня творчість Художня творчість Художня творчість

 Вам, дорогі наші ветерани, велика подяка від наших юних та щирих сердець!!!

Шанс День перемоги Шанс День перемоги

Учні нашого колективу спортивного бального танцю "Карміл" на святковому концерті до Дня Перемоги у ліцеї № 303: Лисенко Р.-Кривицька В., Загребельний А.-Власенко М. (керівник - Мясникова О.В.).

Шанс День Перемоги

Медалі на "Сонячних стежках"

15 фіналістів, 17 медалей - наш результат на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців "Сонячні стежки-2015"!!!

 

Спортивно-бальні танці Спортивно-бальні танці

 

Подальшого терпіння, наполегливості та успіху бажаємо всім спортсменам колективу "Карміл", а нашому тренеру, Мясниковій Олені Василівні - сонячної енергії та сил у вихованні чемпіонів України!!! 25.04-26.04.2015

 

Спортивно-бальні танці

 

Сонячний кубок від "східних красунь"

Диплом - "Сяйво експресивності" та Кубок дебютанта отримав колектив східного танцю "Arabic dance" на фестивалі мистецтв "Діти Сонця"!!!

Східні танці Східні танці

Вітаємо наш оновлений склад колективу з їх вдалим першим виступом і дякуємо нашому тренеру-хореографу, Качан Дар'ї Сергіївні, за її творчу енергію та віддану працю !!! 25.04.2015 р

Переможці чемпіонату з кудо для новачків!

9 фіналістів, які посіли І-ІІІ місця - такий здобуток центру "Шанс" на Чемпіонаті Києва з кудо для новачків !!!

 

Кудо

 

Вітаємо наших юних спортсменів і дякуємо Федерації КУДО і нашому тренеру, Шкрабалюку Павлу Віталійовичу, за позитивне і відповідальне виховання "воїнів світла"!!!

 

Кудо

 

Запрошуємо всіх приєднатись до наших чемпіонів!


 

Великодня виставка з подарунками!

Дипломи переможців та учасників отримали наші учні студії декоративно-прикладного мистецтва!

 

Вітаємо наших учасників IV Великоднього фестивалю "Візерунки Великодня" (Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору Воскресіння)!

 

Художня творчість Художня творчість

 

Особливі вітання нашому переможцю - Вакуленко Софії (7р.) і щира подяка нашому викладачеві, Люльці О.С. за чудові дитячі роботи з джутової філіграні !!!

 

Художня творчість

 

Приходьте творити красу разом: вт, чт. - 17.15, ліцей № 303, центр "Шанс"


Кубки від "КиївArtfest"!

2 кубки за ІІ і ІІІ місця отримали 2 наші групи ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" !!!

Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці

Вітаємо наших дівчат з гарним виступом у категорії "Стріт шоу - Юніори", а також дякуємо нашому тренеру-хореографу, Качан Дар'ї Сергіївні, за терпіння і творчу захопленість справою!

Приєднуйтесь до нашої команди переможців!!!

Подяка від Ліги танцю України! За результативну участь у "Кубку України -2015 серед школярів та студентів" наша філія отримала подяку від Ліги танцю України!

Приходьте до нашого чудового та енергійного тренера, Мясникової Олени Василівни!
Спортивно-бальні танці Спортивно-бальні танці
Колектив спортивного бального танцю "Карміл" чекає на Вас...

Ліцей № 303 - вул.Драгоманова,9а, тел.:587-70-91; 050-7604195 Березень 2015р.
Продовжуємо персональні виставки юних художників! Знайомтесь: Ковальчук Дарина (7 років, 1-й рік навчання)
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Наші шахісти - учасники турніру "Кубок Києва-2015"!!! Вітаємо Коваленка Юрія і Садового Владислава!

Шахи Шанс

 

Бажаємо подальшої наполегливості та майбутніх перемог!!!

Нові перемоги з Кудо! 3 призових місця посіли наші спортсмени разом з тренером, Шкрабалюком П.В., на Чемпіонаті Центральної України з Кудо у м.Черкаси!

Кудо Кудо Кудо

 

Пишаємось нашими чемпіонами, які вміють так корисно провести канікули!!! 28.03.2015

Продовжуємо персональні виставки дитячих робіт!

Шанс Живопис

 

Яскраві весняні кольори дарує нам Дзюбенко Аліна (7р., 2-й рік навчання) - наша учениця зі студії "Живопис"! Дякуємо нашому викладачу, Ковальчук Л.М., за гарну ідею і творче натхнення для наших юних художників!
Живопис Шанс Живопис Шанс
Запрошуємо всіх у гості додати гарного настрою та навчитись гарно малювати - вул.Драгоманова, 9а, ліцей № 303, центр "Шанс".

Пташки - на міській виставці!

Шанс мистецька виставка Шанс мистецька виставка

Дипломи за участь отримали наші учні зі студії "Декоративно-прикладне мистецтво" на виставці дитячих творчих робіт "Допоможемо птахам взимку"!

Виставка мистецтв Шанс
Виставка проходила в березні 2015р. у Київському міському Будинку Природи. Дякуємо учням та їх творчому керівнику, Люльці О.С., за активну участь у художньому житті нашого міста!!!
«Весняне танго» з подарунками!
4 призових місця та 9 пар-фіналістів – такі подарунки отримали мами від наших юних спортсменів з колективу «Карміл» на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців «Весняне танго-2015» (08.03)! Вітаємо учасників і їх тренера, Мясникову О.В. та бажаємо всім гарного весняного настрою і наполегливості та успіху у подальших змаганнях!!!

Весняне танго Весняне танго
Лауреати фестивалю!
Дипломи лауреатів отримали наші колективи "Арт-талант" і "Street way" на концерті-фестивалі мистецтв "На крилах творчості" !!! Вітаємо наших учасників та керівників колективів, Комаренка О.М. і Сіроша Ю.В. з гідним виступом та створенням атмосфери свята! Бажаємо подальших творчих успіхів та запрошуємо всіх долучитись до наших колективів! 28.02.2015Арт-талант
Запис за тел. 587-70-91, 096-3585902
Street way


Весняний настрій від студії живопису!

Студія живопису

Море яскравого позитиву подарувала своїми роботами наша учениця, Хававка Софія! Ми експериментуємо і вперше впроваджуємо персональні виставки учнів нашого педагога з живопису, Ковальчук Л.М. Запрошуємо всіх до нас у гості - вул.Драгоманова, 9а (лиц.№ 303), щоб підзарядитись гарним настроєм та насолодитись яскравими барвами юної художниці!!!

Живопис23.02-07.03.2015


Нагорода від "Містерії танцю"!

Диплом за І місце отримав колектив сучасного танцю "Едельвейс" на хореографічному фестивалі-конкурсі "Містерія танцю"!

Вітаємо наших дівчат з середньої та старшої концертних груп колективу та їх тренера, Качан Дар'ю Сергіївну!!! Бажаємо наполегливості, терпіння та успіху у подальших змаганнях! 21.02.2015

Шанс Едельвейс Шанс Едельвейс

Медалі від «Валентина»!

2 призових місця та 8 пар-фіналістів – такий результат участі наших спортсменів з колективу «Карміл» у розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців «Валентинка-2015» та «Вальс для Валентина-2015» (14-15.02)! Вітаємо учасників і їх тренера, Мясникову О.В. та бажаємо всім здоров’я, енергії і подальших успіхів!!!

Бальні танці Бальні танці

Розряд від "Авангарду"!

4 шаховий розряд отримав Коваленко Юрій, учень Білоцького В.Ф. на кваліфікаційному турнірі в Республіканській шаховій школі "Авангард"! Щиро вітаємо нашого учня і його тренера, бажаємо успіхів та подальшого зростання в інтелектуальному світі шахів!!! Шахи Шанс
Чекаємо всіх на наших заняттях: працюють 2 тренери, 3 групи.

 

Запис за тел.: 050-7604195; 096-3585902

Оновлений шейпінг на Драгоманова! Запрошуємо чарівних жінок та дівчат різного віку та статури посилити свою чарівність, додати їй гарної фізичної форми!!! Приходьте до нас на заняття з шейпінгу - ритмічні вправи на різні групи м'язів! Веде заняття експерт з чарівності, наш досвідчений тренер - Дейнега Анастасія Сергіївна!

Шейпінг Шанс

Чекаємо на Вас у пн і пт. о 20.15. за адресою: Київ, вул.Драгоманова, 9а, ліцей № 303

Запис за тел.: 587-70-91; 050-7604195; 096-3585902

Кубки зі Львова!

2 кубки - за ІІІ місце привезли наші спортсмени, учні Шкрабалюка П.В. зі змагань "КУБОК ЛЕВА З КУДО-2015" !!! Вітаємо Мороз А., Ястремського Н. і самого тренера - зі здобутою перемогою! Бажаємо всім подальших успіхів!
Приєднуйтесь до нашої команди чемпіонів (займаємось: пн., ср., пт)!
Кубки зі Львова  Кубки зі Львова

Новорічні привітання!

Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят

Весела енергія, гарний настрій та різнобарвний калейдоскоп концертних виступів - саме так вітали наші учні своїх глядачів з наступаючими святами!!!

Вокал Шанс

Дякуємо всім нашим юним артистам за віддану підготовку та патріотичний позитив свята!!! 22.12.2014, 24.12.2014

Кубки до Нового року!!!

Змагання з кудо Змагання з кудо

5 кубків привезли наші юні спортсмени з кудо після змагань у Черкасах! Наші учні разом зі своїм тренером Шкрабалюком П.В. вибороли 2 "других" місця і 3 "третіх" та подарували собі і нашому центру гарний подарунок до Нового року!

Медалі від Миколая!!! Миколаєва зірка

13 медалей, 3 "перших" місця, 2 "третіх" місця та 13 фіналістів - такий подарунок від Миколая отримали вихованці "Шанс" на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців "Миколаєва зірка - 2014"!!! Вітаємо всіх фіналістів "ПК","Н", "Е" та "D"-класу з високими результатами! Бажаємо нашим учням та їх тренеру, Мясниковій О.В., гарних свят та подальших мирних перемог! Приєднуйтесь до команди спортсменів-перможців, колективу спортивного бального танцю "Карміл"!

Районний шаховий турнір! 3 учнів Білоцького В.Ф. гідно представляли центр "Шанс" на міжшкільному районному шаховому турнірі! Вітаємо наших учасників (Романщак О., Садовий В., Коваленко Ю.) з дебютом на шахових змаганнях  міського рівня! Бажаємо наполегливості у навчанні та подальших успіхів і перемог! Шаховий турнір Шанс

12 юних спортсменів гідно виступили на змаганнях зі спортивних бальних танців "Кавовий блюз-2014" і "Танцювальна шоколадниця-2014"!!!

Змагання зі спортивно-бальних танців

Змагання зі спортивно-бальних танцівВітаємо наших фіналістів "Н" та "Е" класу, юних дебютантів "ПК" (1м. у бронз. і срібн.фіналі, 5м - у зол.фіналі), а також новий склад тріо у "Е"-класі! Особливі вітання нашій парі (Лисенко Р.-Кривицька В.), яка вперше представляла наш центр у "D"-класі !!! Дякуємо нашому тренеру, керівнику колективу "Карміл" -Мясниковій О.В. за плідну працю, бажаємо всім енергії та невтомної наполегливості на шляху до Краси і Грації !

 

 Перші кубки нового навчального року!

Довгоочікуваний яскравий кубок отримав 2 листопада на "Чемпіонаті України-2014" наш колектив спортивного бального танцю "Карміл" !!! Це перша колективна нагорода від Ліги танцю за результатами танцювального сезону 2013-2014 н.р. (ІІІ місце в командному заліку)! Порадували також свого тренера (Мясникову О.В.) наші учні своїми особистими здобутками - 2 кубки та  6 медалей фіналістів (катег.:"Е", "Н","ПК"). Дякуємо всім за працьовитість та високу активність! Бажаємо подальших успіхів, сил та радості від здобутих перемог!!! 02.11.2014р. Кубки ліги танцю

Перші фіналісти нового навчального року! 3 пари фіналістів і 5 пар полуфіналістів - такий результат наших перших розрядних змагань зі спортивного бального танцю "Кришталевий вальс -2014"! Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Мясникову О.В., бажаємо подальших сил та наполегливості у прагненні до перемог!!!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до колективу спорстменів-конкурсантів, клубу спортивного бального танцю "Карміл"!!! 19.10.2014

Перша вдала спроба в анімації!!! Вітаємо наших учнів та педагога анімаційної студії центру "Шанс" Люльку О.С. з почесною участю у ХІІ Міжнародному кінофестивалі "Покров"!

Це було фантастично - з першої спроби наша студія "Подих життя" була допущена до участі поряд з дорослими професіоналами в кіно і відомими анімаційними студіями! Серед поданих 300 заявок було відібрано лише 49 для участі у показах на Фестивалі в Будинку Кіно! Всі діти і батьки здивовані, раді та захоплені !!! Чекаємо на нові творчі успіхи! 10-12.10.2014

Чарівний вальс дарує чарівні побажання для всіх вчителів !!! Привітання від наших учнів (тренер Мясникова О.В.) на святковому концерті. 03.10.2014

Бально-спортивні танці Бально-спортивні танці


Різнобарвний підсумок року! 2 веселих концерти подарували своїм глядачам учні нашої філії. Співи, театр, музика, різноманітні стилі танцю та, звичайно, море цілющої енергії, вдячних оплесків і різнокольорових кульок!!! Гарний підсумок - для гарної зустрічі літа та веселих літніх занять!

 

Призові кубки з кудо. 2 кубки за І місце, а також ІV міце у фіналі здобули наші спортсмени на змаганнях "Відкритий Кубок Центральної України з Кудо"/26.04.2014/!!! Вітаємо і нашого тренера Шкрабалюка П.В., який виборов перемогу серед дорослих!

 

Медалі на "Сонячних стежках". 4 призових місця здобули спортсмени з клубу бального танцю "Карміл" на розрядних змаганнях "Сонячні стежки-2014": ІІІ місце у золотому фіналі ПК, ІІІ місце "Н"-класу, 2 ІІ місця "Е"-класу. Також багато було гідних виступів фіналістів та полуфіналістів конкурсу серед наших учнів. Дякуємо нашому невтомному тренеру Мясниковій О.В. та її вихованцям!

 

Кубок від АртВесни! І місце та кубок дипломанта отримала старша група ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" на фестивалі "АртВесна-2014"!!! Порадували також глядачів своїм виступом і дівчата з групи східного танцю "Arabic dance", які здобули IV місце. Дякуємо всім учасникам та їх тренеру Качан Д.С. за енергію та наполегливість!

 

Змагання для білих поясів! 9 призових місць (з І по ІІІ) вибороли учні Шкрабалюка П.В. на  змаганнях з кудо для новачків!!! Бажаємо подальших успіхів та наполегливості у спортивному зростанні!

 

Кубки від Київартфест-2014!!! Вагомі нагороди отримали наші учасники фестивалю мистецтв "Київартфест-2014" 13 квітня 2014р.: кубок за І місце - старша група ансамблю "Едельвейс" (керівник -  Качан Д.С.), 3 особистих кубки за І місце - група юних акторів "Арт-талант" (керівник - Комаренко О.М.) !!!!

 

Вітаємо також середню групу  ансамблю "Едельвейс", яка посіла ІV місце у нелегкій боротьбі танцювальних колективів! Дякуємо всім за чудовий подарунок до Великодня!!!

 

Переможні зірки від "Зіркафест-2014". Призове ІІ місце здобула старша група ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" на телевізійному шоу-проекті "Зіркафест-2014"!!! Вітаємо наших дівчат та їх тренера Качан Д.С., чекаємо на телевізійну трансляцію!

 

Здобутки чемпіонату з кудо! 2 призових місця принесли команді центру "Шанс" юні спортсмени на Чемпіонаті з кудо Черкаської області: Мороз А. - І місце, Ястремський Н. - ІІ місце. Вітаємо перможців та їх тренера Шкрабалюка П.В., бажаємо успіху на шляху фізичного та духовного вдосконалення!!!

 

"Весняне танго" з медалями! 8 призових місць посіли наші невтомні спортсмени (спорт.клуб "Карміл") на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців 15 та 16 березня - "Весняне танго-2014"! Серед переможців є фіналісти Золотого фіналу "ПК", "Н" та "Е" класу (соло і пари). Вітаємо наших призерів та їх тренера Мясникову О.В., бажаємо не втрачати спортивний азарт та енергію! 15-16.03.2014

 

І, ІІ та ІІІ місця посіли наші танцювальні колективи 1 березня на фестивалі мистецтв "Соняшник"!!! Так наші юні артисти (ансамбль"Едельвейс"(старша та середня групи), "Arabic dance") привітали свого тренера, Качан Д.С., с початком весни! Бажаємо подальших успіхів та натхнення! 01.03.2014

 

7 призових місць вибороли наші спортсмени 15 та 16 лютого на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців "Вальс для Валентина"! Вітаємо наших фіналістів дружньої команди чемпіонів - клубу спортивного бального танцю "Карміл" та їх тренера Мясникову О.В., бажаємо подальшої наполегливості та енергії на шляху спортивних перемог!!! 15-16.02.2014

 

8 призових місць - гарний подарунок від "Миколаєвої Зірки - 2013" (розрядні змагання зі спорт.бальних танців- 21-22.12)!!! Вітаємо наших спортсменів, які чесно змагалися в умовах незалежного суддівства та великої кількості сильних конкурсантів! Бажаємо подальшого спортивного натхнення та успіху нашим учням та їх тренеру Мясниковій О.В.! 21-22.12.2013 р.

 

8 призових місць посіли юні спортсмени нашої філії центру "Шанс" на Чемпіонаті Києва з кудо 15.12.2013р. - три І місця, три ІІ місця, два ІІІ місця!!! А також - всі учні вдало підтвердили або отримали новий рівень (Q) на атестації з кудо 14.12.2013 р.!!!

 

2 призових кубки (Грицаєнко Д.-Гайдученко М. - за І місце), а також 9 медалей за ІІ та ІІІ місця отримали юні спортсмени клубу "Карміл" на змаганнях зі спортивних бальних танців "Кубок України-2013" !!! Вітаємо наших чемпіонів та їх тренера Мясникову О.В.!  08.12.2013

 

 ІІ місце посіли учасники студії "Арт-талант" на Всеукраїнському фестивалі дитячого мистецтва "Золота антилопа-2013". 22.11.2013

 

Призове ІІІ місце виборов наш юний спортсмен (Дарницька філія центру "Шанс" в ліцей № 303) на змаганнях "Кубок Черкаської області з кудо". Вітаємо Мороз А. та його тренера Шкрабалюка П.В. з нелегкою перемогою, так тримати!!! 16.11.2013 р.

 

Солодка перемога на "Танцювальній шоколадниці"!!! 7 призових місць на розрядних змаганнях зі спортивних бальних танців здобули юні спортсменки нашої філії (клуб Карміл") в категорії "соло" і "тріо"! Е-клас - "І" і "ІІ" місця; Н-клас - 2 "І" місця, "ІІ" і "ІІІ" місця; ПК - бронзовий фінал - 1 місце (дебют)!!! 16.11.2013

 

Новий чемпіонат - нові досягнення!!! 2 кубки за 3 місце Е-клас Юніори-2 (стандарт та латина), а також 4 фіналісти Н та Е-класу !!! 03.11.2013

 

Призові місця на чемпіонаті Києва!!! Золотий фінал ПК (1 місце), Е-клас стандарт 9 р. (3 місце), Е-клас стандарт 13 р. (1 місце)!!! 20.10.2013

Фото

Танці      
Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці
Бальні танці Бальні танці Художня творчість  Бальні танці
Бальні танці Бальні танці Бальні танці  Вокал
Танці
Бальні танці Бальні танці Танці
Зіркафест Бальні танці Бальні танці
Шахи Зіркафест Зіркафест

Танці

Танці Шахи
Танці Акторська гра Танці

Творчість

Кудо Кудо
Бальні танці

Брейк

Ранній розвиток Кудо Кудо
Шахи Англійська мова Психолог
Акторська майстерність Акторська майстерність Кудо
Психолог Психолог Психолог
Брейк Танці Танці

Психолог

Психолог

Брейк
Бальні танці Бальні танці Брейк

Кудо

Кудо

Бальні танці
Шанс Шахи Шанс Шахи Шанс Шахи
Творчість Творчість Шанс Шахи
Бальні танці Танці Танці
Брейк Бальні танці Бальні танці
Шанс ранній розвиток Брейк Брейк
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Зоряний Шанс Декоративне мистецтво Декоративне мистецтво
Зоряний Шанс Шанс Зоряний Шанс
Кудо Кудо Кудо
Живопис Живопис Художня творчість
Художня творчість Художня творчість

Вокал

Вокал Вокал

Сучасні танці Художня гімнастика 2013 Художня гімнастика 2013
Східні танці 2013 Сучасні танці Танці для малят
Танці для малят Танці для малят Вокал 2013
Сучасні танці Сучасні танці Виступ на фестивалі
Лауреати Сонячного фестивалю! Лауреати Сонячного фестивалю! Лауреати Сонячного фестивалю!
Діаманти спортивних танців Спортивні танці Спортивні танці
Сучасні танці для дітей Сучасні танці для дітей Сучасні танці
Сучасні танці для дітей Сучасні танці Східні танці для дітей
Східні танці для дітей Східні танці Вокал для малят
Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012
Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012
Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012 Шанс на Драгоманова, 9а
Шанс на Драгоманова, 9а Шанс на Драгоманова, 9а Шанс на Драгоманова, 9а

Акторська майстерність

Майстер-клас з акторської майстерності

Брейк-денс

Під час брейк-фестивалю

Звітний концерт 2012

Нагородження учасників бально-спортивних змагань

Під час майстер-класу з художньої творчості

Бісероплетіння

Шахи

Шахи

Декоративно-прикладне мистецтво

Сучасні танці

Ансамбль сучасного танцю "Едельвейс"

Переможці фестивалю!

Сучасні танці

Східні для дітей

Брейк-денс

Брейк-денс

Чічкіна Дар'я - керівник ансамблю сучасного танцю "Едельвейс"

Під час фестивалю

Під час фестивалю "Київська муза" (старша група)

Ансамбль "Едельвейс", молодша група

Шейпінг. Аеробіка. Фітнес

Асамбль "Едельвейс", середня група

Кудо-дайдо-джуку

Шанс на Драгоманова, 9а

Шахи