Навчально-освітній центр ''Шанс'' - вул. Якубовського, 7б

Найцікавіше тут:

Головна м. Київ. Голосіївський р. вул. Якубовського, 7б Теремки-2. 587-70-95, 063-786-39-75

 Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Голосіївському районі, вул. Якубовського, 7б

СШ №260, к.102 (в районі ТЕРЕМКИ-2, "Велика кишеня").

Тел. 587-70-95, 063-786-39-75

 

Просмотреть увеличенную карту

   21imageКерівник філії – Вишневецька Юлія Михайлівна.

   Маю вищу педагогічну освіту, належну професійну компетентність та успішний досвід      материнства.
   Мета
моєї роботи в "Центрі Шанс"- створення умов для виховання творчої, гармонійної,  інтелектуально розвиненої особистості, професійного самовизначення, виявлення і  подальшого розвитку нахилів, здібностей дітей та дорослих.
   Реалізація мети полягає у:
  - здійсненні методичної роботи з педагогічними працівниками "Центру Шанс»;
  - розвитку та підтримці здібних, обдарованих і талановитих вихованців;
- формуванні сімейного освітньо-мистецького центру, в якому все підпордковано  взаємній зацікавленості дитиною, її фізичним, духовним, художньо-естетичним та інтелектуальним розвитком.

Моя робота спрямована на гармонійну співпрацю з батьками і керівниками напрямків на благо кожного учня ППНЗ центру «Шанс».

 

 

Всі напрями роботи

Для учнів:

 

 

Для дошкільнят:

 

 

Для дорослих:

 

Про нові напрямки роботи філії №7 освітньо-мистецького центру "Шанс"

 

ЕЙДЕТИКА, ШВИДКОЧИТАННЯ.

Програма школи Ейдетики – це:

- кращі техніки та методики запам’ятовування будь-якої інформації без вольових зусиль;

- майже 30 доступних і ефективних технік запам’ятовування віршів, прози, формул, правил, іноземних слів та інше.

На заняттях Ви навчитеся:

- легко запам'ятовувати числа (дати днів народжень, історичних подій, номери телефонів, автомобілів, кодів)

- легко переказувати прочитане (запам'ятовувати вірші, тексти пісень, книг)

- посилювати концентрацію уваги

- поліпшити пам'ять у дитини і перетворити навчальний процес в задоволення

- дізнатися, в які ігри потрібно грати, щоб тренувати пам'ять

- усвідомлено представляти інформацію фотографічно, на слух і кін естетично

- чітко і швидко формулювати свою думку

- розвивати мовлення і ораторські здібності

- легко засвоювати велику кількість іноземних слів (латинська, англійська, німецька, японська та ін.)

- легко запам'ятовувати імена.

На курсах Скорочитання Ви зможете підвищити швидкість читання в 50 і більше разів. Мінімальна гарантія – підвищення швидкості читання втричі при поліпшенні запам’ятовування матеріалу.

ВОКАЛ

На заняттях з вокалу ви навчитесь:

− правильно дихати, адже - це основа співу;

− дізнаєтесь ваш тип голосу;

− значно розширите діапазон свого голосу;

− отримаєте професійну постановку голосу;

− оволодієте різними техніками співу.

Для дітей (віком від 5-13 років) розроблена авторська методика постановки голосу, яка за короткий період розвине музичний слух у дитини, відчуття ритму та ін.

На кожного учня чекає регулярна сценічна практика та участь у фестивалях, конкурсах, відомих українських проектах («Національне дитяче талант-шоу» та ін.), а також участь у Національному відборі на самий престижний вокальний конкурс – Євробачення (дитячий/дорослий)

Викладачі та колективи

Бадалян Геворг Альбертович - керівник напрямку спортивної секції з дукендо. Дукендо

Закінчив Вірменський державний інститут фізичної культури, педагогічний стаж 12 років, володар чорного поясу, ІІI дан (DLM) міжнародного класу, "Instructor–тренер" міжнародного класу /WDF & IFCKF/, 2-кратний чемпіон Вірменії і багатократний призер, чемпіон світу 2001 р. серед професіоналів, суддя міжнародного класу /WDF & IFCKF/."

Козуб Ірина Вікторівна. Вчитель дошкільної підготовки та раннього розвитку.

Вчитель вищої категорії початкових класів, вчитель першої категорії української мови та літератури. 15-и річний досвід роботи з дітьми від народження до 17 років.

У навчанні груп підготовки до школи та груп раннього розвитку вбачаю своїм завданням створення комфортних умов для розкриття здібностей та талантів своїх вихованців. Привчаю дітей самостійно вчитися, що вкрай необхідно в першому класі. Випускники груп легко вступають до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.

Завжди рада бачити Ваших дітей на своїх уроках!

Фещенко Богдан Валентинович - керівник напрямку «Шахи». Переможець та учасник багатьох українських турнірів: кваліфікаційних турнірів, чемпіонатів Києва та Київської області, шахових фестивалів з класичних шахів та швидких шахів («Київська весна на Оболоні», «Шевченків край» та ін.).

Шахи для дітейРейтинг ФІДЕ 2124. Шахи сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, а також логічно мислити. Все це ваша дитина зможе набути на наших заняттях з у центрі «Шанс».

 


Лисенко Ірина Іванівна - керівник напрямку «Підготовка до школи». Вчитель початкових класів, української мови та літератури. Педагогічний стаж роботи- 23 роки, вчитель вищої категорії, звання “Старший вчитель” У центрі “Шанс”займаюсь підготовкою до школи дітей 5-6-річного віку. На своїх заняттях використовую елементи театральної педагогіки та фізкультхвилинки під музичний супровід. Вважаю, що толерантне ставлення та любов до дітей - основа успішного навчання дитини. Підготовка до школи

У програму підготовки до школи входить:

− читання; − підготовка руки до письма;

− граматика; − математика;

− логіка;

− розвиток мови та мислення;

− елементи ейдетики(пам'ять, увага);

− розвиваючі ігри.

Базалеєва Дарья Андріївна - Хореограф для дітей, віком від 2-х років. Мій девіз – «великі цілі досяжні!» З двох років займалася у хореографічного колективі "Едельвейс", де провчилася 11 років. Перша освіта - Харківське училища культури, де отримала освіту артиста балету та викладача в хореографічному колективі. Активно приймала участь у композиційних постановках ансамблів народного танцю " Закаблуки", "Заповіт", а також у балетних спектаклях Харківського академічного театру опери та балету. Маю досвід роботи з дітьми різних вікових категорій в хореографічному колективі "Firefly". хореографіяНа даний момент здобуваю вищу освіту та являюся студенткою ВНЗ: НПУ ім. М. Драгоманова на кафедрі «Сучасної хореографії» та КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого на кафедрі «Режесури класичної хореографі».

Паралельно навчанню відвідую уроки класики в театрі оперети та майстер-класи з сучасного танцю, для підвищення своєї кваліфікації, акторської майстерності та індивідуальності в цілому. У центрі "Шанс" навчатиму дітей: класиці, народно-сценічному танцю, сучасному танцю, ритміці та гімнастиці, акторської майстерносі та робитиму сюжетні хореографічні постановки.

Завгородня Наталія Олександрівна – логопед, педагог-дефектолог. Закінчила ВМУРоЛ «Україна» та НПУ ім. М.П. Драгоманова, де здобула кваліфікації психолог, логопед, педагог-дефектолог дошкільних навчальних закладів. Впевнено володію методиками раннього розвитку та маю досвід проведення індивідуальних та групових занять для дітей з мовленнєвими вадами.

ЛогопедУ корекційній роботі враховую індивідуальні особливості дитини та створюю мотивацію для подолання мовленнєвих розладів, адекватну віковим і психофізіологічним особливостям дитини. Надаю консультативну допомогу батькам з питань навчання та виховання дитини з мовленнєвими вадами. Логопедичні заняття допоможуть дітям виправити і відкоригувати вади мовлення, такі як дислалія, дисграфія тощо. Логопедична робота з дитиною включає:

діагностику мовленнєвої діяльності;

корекцію звуковимови;

автоматизацію поставлених звуків;

відпрацювання вимови кожної із груп звуків, подібних за звуковимовою або артикуляцією;

збагачення лексичного запасу;

розвиток зв’язного мовлення.

Відвідуючи логопедичні заняття, Ваші маленькі розумники навчаються говорити правильно, чітко та зрозуміло. Також проводяться розвиваючі заняття і з дітьми з особливими потребами. Заняття мають індивідуальний характер та будуються на основі розвитку мовлення, мислення, уваги, пам’яті, уяви та дрібної моторики.


 

Нікітіна Аліса Андріївна — викладач художньої гімнастики, стретчінгу, хореографії.7  1

 

   Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики.(2012р.)

 

   Неодноразова чемпіонка міста Павлоград, бронзова та срібна призерка міжнародних та всеукраїнських турнірів із художньої гімнастики.

 

   Займалась художньою гімнастикою та хореографією з 2002 р.

 

   Досвід тренерської роботи з 2015р.  


7  Аносова Аліна Миколаївна — викладач англійської мови. Важаю, що найефективніший шлях реалізації виховання - освіта. Недаремно англійський термін education включає у себе поняття освіти і водночас виховання. Іноземна мова має велике значення у формуванні світогляду школярів, сприяє ціннісному ставленню особистості до людей, до себе, природи та мистецтва. На заняттях з англійської мови використовую комплекс передових методик викладання, що включають у себе: lexical lessons(лексичні уроки), speaking lessons(уроки говоріння), grammar lessons(граматичні уроки). Використовую автентичні аудіо, та відеоматеріали. Для дітей молодшого віку заняття проходять у ігровій формі, таким чином учні отримують не тільки знання, уміння та навички, але і у приємній атомсфері легко вчать мову.
Новини 

Звітний концерт відбувся!

За визнанням гостей,"Шанс" може пишатися своїми талантами! ТАК ТРИМАТИ!!!

 

Дякуємо організаторам, супроводжувачам концерту! Дякуємо всім, хто прийшов підтримати наших вихованців! Дякуємо учасникам концерту за приємно проведений час!

 

Шанс Карате Шанс Брейк Шанс танці

 

ДЯКУЄМО БАТЬКАМ ЗА ДОВІРУ НАЙЦІННІШОГО - ВАШИХ ДІТЕЙ!!!!

Перемога в особистій першості з шахів - НАША!!!! Вітаємо Тарасевича Єгора з почесним 1 місцем!!!

Перемога в командній грі - НАША!!! Молодці!!!! Бажаємо подальших Звершень!

Шахи Шанс Шахи Шанс Шахи Шанс

 

Особиста подяка тренеру Карпалюку Івану Борисовичу!!!


Відкрилася виставка дитячих малюнків в художній студії. Керівник Альона Леонідівна Шкрімбал

Художня творчість Художня творчість


Наш колектив "ШАНС" з хіп-хопу отримав почесний символ найкращого ансамблю!!!

Київартфест Київартфест

 Вітаємо з 1 місцем на Київартфесті!!!!


Нещодавно пройшли залікові заняття для нових груп ансамблю сучасних танців "Екцентрик" на Якубовського 7 б. І малята, і середня група (6-11 р.) показали свої вміння.

В програмі: гімнастичні елементи, танці за програмою, фотосесія та омріяна винагорода-отриманий залік, оплески та наліпочки з похвалами у щоденник!!!

Залікові заняття Шанс Залікові заняття Шанс

Надалі в планах - розширення ансамблю, інтенсивна підготовка до весняного концерту, участь у фестивалях!!!

 Фото

 

Вокал Підготовка до школи  Танці  
Танцы Якубовского  Вокал  Карате  Карате

Шахи

Докандо

 Танці для малят  Танці
Гімнастика Гімнастика  Спортивна гімнастика  Гімнастика
Спортивна гімнастика Гімнастика Ранній розвиток  Гімнастика Шанс
Танці для дошкільнят Шахи  Танці для дошкільнят  Танцы Шанс
Карате Танці
Танці Танці Карате
Танці Підготовка до школи Танці
Карате Танці Танці
Шанс Акторська Карате
Танці малюки Танці малюки Танці
Шахи Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят

Танці

Танці

Танці Шанс

Танці

танці для малят

танці для малят

Шахи

Танці Танці

Докандо

Хіп-хоп

Хіп-хоп
Творчість Докандо

Докандо

Підготовка до школи

Підготовка до школи

Підготовка до школи

Шахматы Шахматы Шахматы
Танці Шанс Танці Шанс Гімнастика Шанс
Художня творчість Художня творчість Карате Шанс
Фестиваль Шанс Хіп-хоп фестиваль
Шахи Підготовка до школи Ранній розвиток
Ранній розвиток Підготовка до школи Підготовка до школи
Дитячий розвиток Карате для дітей Народні танці для дітей
Англійська мова Шанс Англійська мова Шанс Англійська мова Шанс
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Центра Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Новий Рік у Шансі
Акторська майстерність Бальні танці для дітей Східні єдиноборства для дітей
Східні єдиноборства для дітей Переможці східних єдиноборств Східні єдиноборства. Молоді таланти
Східні єдиноборства Східні танці для дітей Сучасні танці для малят
Театральна майстерність Юні переможці зі східних єдиноборств

Шанс на Якубовського, 7б

Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят Підготовка до школи
Акторська майстерність Підготовка до школи Підготовка до школи
Брейк Брейк Підготовка до школи
Східні танці Підготовка до школи Танці для дошкільнят
Східні танці Східні танці Шанс на Якубовського, 7б
Сучасні танці Сучасні танці Шанс на Якубовського, 7б
Шанс на Якубовського, 7б Шанс на Якубовського, 7б Шанс на Якубовського, 7б
Шанс на Якубовського, 7б Шанс на Якубовського, 7б

Художня творчість

Народні танці

Східні танці

Сучасні танці

Акторська майстерність

Акторська майстерність

Народні танці

Брейк-денс