Найцікавіше тут:

Головна м. Київ Солом’янський р. вул. Преображенська,17 (Солом’янка) 587-70-92; 063-785-58-93

Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Солом'янському районі, вул. Преображенська, 17 (Клименка, 17)

Клименка, 17 (СШ №43)

Малько Ірина Василівна з вихованцями філіїШкола-ліцей №43, к.110
(в районі Солом'янської та Севастопольської площ).

Керівник філії - Малько Ірина Василівна.
Тел. 587-70-92; моб. 063-785-58-93.

 3231111

Просмотреть увеличенную карту

 

Керівник філії: Малько Ірина Василівна, має дві вищі освіти з відзнакою: КДПІ ім. О.С. Пушкіна, вчитель початкових класів, психолог; ПНЗ «Європейський університет», менеджер-економіст. Педагогічний стаж – 20 років. 

 

Всі напрями роботи

 

Для учнів:

 

Для дошкільнят:

 

Для дорослих:

Про нові напрямки роботи філії №1 освітньо-мистецького центру "Шанс"

1. Солом’янська філія №1 (вул. Преображенська,17,школа №43, центр "Шанс") запрошує школярів на заняття з вивчення гри у шахи з 5 років.

Інтелектуальна гра в шахи є одним з найбільш поширених видів спорту в нашій країні і в світі. Майже у кожній сім’ї грають у шахи. Особливо цікава ця гра для дітей шкільного віку, бо формує спортивний інтерес і бажання грати.

Гра в шахи виробляє об'єктивність мислення, дуже добре допомагає розвивати логіку мислення, тренує пам'ять, виховує наполегливість, кмітливість, працьовитість, цілеспрямованість, точний розрахунок. Гра в шахи формує характер, посидючість, здатність передбачати і знаходити нестандартні та самостійні способи вирішення в грі, робити свідомий вибір. А головне – ця гра стане добрим помічником батькам у формуванні міцних сімейних стосунків з дітьми.

2. Запрошуємо всіх, хто бажає гарно співати, мріє дарувати радість оточуючим через пісню, бачить себе на сцені з мікрофоном, тих, кого цікавлять виступи в концертах, подорожі на фестивалі та перемоги у конкурсах до нового вокального колективу «ГОЛОСНІ ДЗВІНОЧКИ» (керівник колективу – Лунтовська Ірина Анатоліївна)

3. Сцена! Хвилювання! Роль! Гра! Вистава! Захват фантазії! Овації! Подобається перелік? Тоді тобі до нас! Нова студія "3D-в'яте царство" запрошує усіх, хто бажає потрапити в казковий світ театрального закулісся, усіх, хто мріє навчитися тонкощам акторського мистецтва, хто бажає брати участь в постановках та концертах, усіх, хто хоче подолати страх перед публічним виступом та гарно проводити час в креативній компанії. Аплодисменти чекають на вас! (Керівник студії – Кочерга Надія Юріївна)

4. ШКОЛА ЕЙДЕТИКИ (СКОРОЧИТАННЯ)

Для дітей від 6 років і дорослих. Ейдетика вчить перетворювати складний навчальний матеріал в простий, нецікавий - в цікавий і, завдяки цьому, розуміти, запам'ятовувати і відтворювати його легко і просто. У ході 20-годинного ігрового тренінгу (20 занять по 60 хвилин або 14 занять по 90 хвилин) учні освоюють 27 методів ефективного запам'ятовування інформації.

Це дозволяє:

• за 5-10 хвилин вивчити напам'ять вірш з 4-5 чотиривіршів;

• після 2-3 читань дослівно відтворити прозу з 20-25 пропозицій;

• за 45 хвилин освоювати 50-100 іноземних слів;

• легко запам'ятовувати складні формули і багатозначні числа.

Такі здібності підвищують самооцінку і інтерес до навчання, додають впевненості у своїх силах.

 

Методика унікальна тим, що вона доступна для освоєння будь-яким учням, незалежно від здібностей.

Результат курсу навчання реально гарантований. Мінімальна гарантія - поліпшення пам'яті, уваги і здатності до навчання в учнів, що пройшли базовий курс, мінімум удвічі. Заняття проводить досвідчений дипломований педагог - Бондар Леся Миколаївна.

Запис за тел: 587-70-92, 067-963-52-16

 

Викладачі та колективи

Малова Анастасія Михайлівна - керівник напрямку «стилізована народна та сучасна хореографія », худ. керівник ансамблю «Веселка», «Радість», танцювальних колективів «Непоседы» та «Сонечка». Закінчила Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка.

Має 15 років особистого досвіду занять танцями, з яких 8 - професійно. Закінчила Уманський дежавний педагогічний університет імені Павла Тичини, оволоділа методиками педагогіки та практичної психології. З 2008-2012 року солістка народного заслуженого ансамблю «Вербиченька»; учасник обласного фестивалю творчості серед молодих учителів та учнів "Талант плюс Талант" м. Черкаси; неодноразовий переможець регіонального огляду - конкурсу творчих колективів початкових мистецьких навчальних закладів в м. Умань; переможець районного фестивалю - конкурсу художньої творчості "Мистецький дивокрай Черкащини"; призер IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореорафічного мистецтва "Столичні зустрічі" м. Київ. 

В програмі: народні танці України, Грузії, Польщі, Іспанії, Білорусі, Молдови та інші;

ритміка та основи народно-класичного екзерцису, танцювальні етюди, гімнастика для дітей, з елементами акробатики.

 

Ансамбль «Радість» відомий глядачам своєю експресивністю, емоційністю і нестандартністю у виконанні естрадного танцю. Він є незаперечним призером фестивалів «Діти Сонця» м. Київ, 2010-2013рр., «На крилах творчості» м. Київ, 2011-2013р., «Соняшник» м. Київ, 2014р. Заслуговує відзнаки їх танцювальна композиція «Душа павича», яка ввібрала в себе різни стилі хореографії.

Ансамбль «Веселка» вивчає мистецтво сучасного танцю. Особлива увага приділяється сучасним стилізованим танцям. Саме композиція у цьому стилі «Українські витребеньки» принесла перемогу (I місце) на Всеукраїнському фестивалі «Соняшник» м. Київ 2014р. Найкращим композиційним номером на звітному концерті центру Шанс 2013-2014н.р. визнано глядачами їх роботу «Квітка душа».

Танцювальні колективи «Непоседы», «Сонечка» - наймолодші вихованці центру «Шанс», які вивчають загальну хореографію. Але в їх танцювальних номерах є багато народних танців. Вони активні учасники концертів в центрі «Шанс», присвячених 8 Березня, Дню захисника Вітчизни, Новорічним святам та звітному концерті. Щира усмішка на обличчі та старанність наших малюків не залишають байдужими їх глядачів та дарують море оплесків.

Павлова Тетяна Василівна - практикуючий дитячий психолог, консультант, викладач.

Тетяна Василівна є членом Всеукраїнської Асоціації екологічної допомоги. Регулярно підвищує професійний та кваліфікаційний рівні по категорії «Психологічна та педагогічна допомога в умовах євроінтеграції. Екофасілітатівній підхід» «Екофасилітація - це не про «нарешті я стабільний», а про сміливість жити і відчувати себе активним учасником свого життя ...» У своїй роботі успішно взаємодіє з дітьми, адже кожна дитина - унікальний і неповторний, кожен відрізняється від інших, як і всі ми, дорослі. Діти вчаться постійно, розвиваючи свої здібності, вміння спілкуватися з іншими людьми, діяти спільно з ними. Вчаться хотіти, радіти і засмучуватися, пізнавати нове, по-своєму бачити і розуміти життя. Як правило, для кожної дитини є свій «ключик»: для життєрадісного сангвініка - один, активного холерика - інший, сором'язливого меланхоліка - третій, спокійного, розважливого флегматика - четвертий. психолог

Знаючи особливості характеру і темпераменту своїх дітей, можна уникнути безліч помилок у вихованні. Ми часто скаржимося на наших дітей, відчуваючи, що не виходимо з ними і забуваючи при цьому, що діти - це наше «дзеркало». Для успішного виховання батькам необхідний мінімум знань психології дитини : особливостей його розвитку в різні періоди, будь то криза трьох років або підлітковий період; особливостей темпераменту, характеру дитини; психологічних потреб дитини в різний період життя; типів особистості дитини, що допоможе знайти правильний стиль виховання. У нашому Центрі заняття психологією допоможуть вам не тільки оволодіти елементарними поняттями і навичками у взаєминах з оточуючими . У вас буде можливість досконально вивчити свої психологічні особливості і навчитися з успіхом ними користуватися . відносини і розпізнавати кризові періоди життя . Навчитися не тільки виживати в труднощах , але і ставати щасливими всупереч всьому.

Музика - це спосіб невербального вираження думок, мрій, прагнень. Це чудове мистецтво може допомогти вашій дитині розповісти те, чого вона не зможе сказати словами. З досвіду проведення занять розумієш, що робота йде набагато швидше, якщо дитині подобається матеріал, який вона вивчає. Тому для кожного учня я шукаю той твір, який допоможе йому висловитись. А згодом можна навчити і самостійному написанню пісень. Як викладач я пропагую японську методику навчання гри на музичному інструменті. Вона полягає у тому, що співвідношення теорії/практики становить 20%/80%.

ГітараНавіть з першого заняття можна навчити одній простій басовій партії і вже залучати до виступу з більш просунутими музикантами. Так ще маленька, а згодом доросла людина може позбавитися страху сцени та публічних виступів. Разом з тим, я не збираюсь відходити від столітніх традицій музичної культури. Вивчення нот я вважаю обов'язковим але поступовим. Це потрібно для закладення фундаменту кожного майбутнього музиканта, який потім зможе з легкістю змінити інструмент і шукати свій творчий шлях далі!

Кацар Олена Антонівна - керівник напрямку «брейк-данс». Танцюристи break dance мають чудову фізичну форму, так як виконання складних акробатичних рухів вимагає особливої підготовки. Бі - бої (так себе називають танцюристи) розвивають силу і гнучкість тіла, відчуття рівноваги і витривалість. 

Брейк - данс - це видовищний вуличний танець, який прийшов до нас з Нью - Йорка 60 - х. У нас даний напрямок включає в себе 2 різних поняття: верхній брейк данс і нижній брейк данс.

Танцювальний колектив «Street way» вивчає стиль брейк-денсу та хіп-хопу. Їх сміливі та яскраві танцювальні композиції вражають своєю вправністю та довершеністю. Цьогорічні зустрічі-батли брейківців центру Шанс ще раз довели, що наші хлопчаки, маючи бурхливу фантазію в поєднанні з майстерністю, стають улюбленцями глядачів.

Бадалян

 

Бадалян Геворг Альбертович - керівник напрямку спортивної секції з дукендо.

Закінчив Вірменський державний інститут фізичної культури, педагогічний стаж 12 років, володар чорного поясу, ІІI дан (DLM) міжнародного класу, "Instructor–тренер" міжнародного класу /WDF & IFCKF/, 2-кратний чемпіон Вірменії і багатократний призер, чемпіон світу 2001 р. серед професіоналів, суддя міжнародного класу /WDF & IFCKF/.

Девіз вихованців секції дукендо – будь сильним фізично і морально. Під керівництвом досвідченого тренера, ця ідея активно втілюються в життя наших дітей. Вже сьогодні вони закінчили школу з хорошими оцінками та поведінкою, досягли високих спортивних результатів – 15 призових місць на чемпіонаті України з дукендо. Навіть влітку вони звикли відпочивати разом зі своїм сен сеєм у літньому спортивному таборі. Бути в дружній команді дукендовців – велика честь!

 

Театральна студіяКочерга Надія Юріївна – керівник театральної студії «3 Дв’яте царство». Закінчила інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука. Режисер національної телекомпанії України. Призер міжнародного біеналу «Вечный огонь» в м. Волгоград.

Студія акторської майстерності. Тут виховуються майбутні актори. А починається все здавалося б з простих занять на володіння своїм тілом, мімікою, жестами, голосом. Заняття проходять і в аудиторії, і у хореографічній залі, і на сцені актової зали.

Весельський Д.В.

 

Так відкриваються всі дитячі здібності та таланти. Вдало використати цей цінний скарб допоможуть наші досвідчені викладачі і вже зовсім скоро відкриється ваш зоряний шлях.

 

 

Закінчив з відзнакою Луганський обласний коледж культури і мистецтв. На даний момент студент інституту музики ім. Р. М. Глієра. Призер конкурсу "Класичний меридіан".

Клінкіна Наталя Андріївна – керівник художньої студіі

НАША МЕТА! Творити, вигадувати, фантазувати, створювати щось нове, вчити дітей і розвиватися! 

Для нас важливо розвинути у дитини любов до краси, вміння бачити її навколо , а також навчити її висловлювати свої думки і почуття за допомогою творчості. Наші уроки включають в себе: малюнок і живопис, ліплення, аплікацію та квілін, коллаж, створення листівок, ебру і декупаж, батік і петриківський розпис.

Циба Лілія Миколаівна - керівник напрямку «підготовка до школи», викладач у групі по підготовці до школи, вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії. Використовує в своїй роботі сучасні методики навчання

Савицька Тетяна Валеріївна, логопед вищої кваліфікаційної категорії, має 18-тирічний досвід роботи. Закінчила НПУ ім.М.П. Драгоманова, факультет корекційної педагогіки та психології. Професіональний педагог та щира, добра людина. До кожної дитини має індивідуальний підхід. Проводить заняття в цікавій ігровій формі , використовує багато цікавого дидактичного матеріалу, що, окрім мовлення, розвиває мислення, уяву, пам’ять та увагу дитини. Дуже любить своїх учнів і радіє їх успіхам.Савицька

 

 

 

 Англійська моваКірюшина Олена Леонідівна - керівник напрямку «англійська мова»

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Мова та література (англійська), кваліфікація - викладач англійської мови. Диплом магістра з відзнакою.

У сучасному світі стираються кордони між країнами. Якщо Ви хочете бути почутими і щоб вас зрозуміли - вчіть англійську. На уроках я застосовую різноманітні методи і прийоми, віддаючи перевагу рольовому спілкуванню в комплексі з поглибленим вивченням лексики і граматики, роблю акцент на розвитку розмовної речі. Користуюся перевіреними і добре зарекомендованими методиками раннього розвитку, схваленими у США і Великобританії. За допомогою сучасних технологій намагаюся урізноманітнити урок. Мої учні проходять шлях від вивчення алфавіту до здачі іспитів. Запрошую всіх у дивовижний світ англійської мови.

Шамкіна Катерина Сергіївна – керівник напрямку «англійська мова». Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кваліфікація – викладач англійської та української мов, проходила стажування у навчальних закладах США. В сучасному глобальному суспільстві англійська мова, відіграє дуже важливу роль. Це одна з передових мов світу, мова міжнародного спілкування, мова, яка широко використовується в різних сферах суспільного життя. screenshot 1

Сучасний перебіг світових тенденцій просто вимагає знання англійської. Ми можемо отримувати більше інформації з різних носіїв, це може бути комп'ютер, - де вся технічна інформація написана англійською мовою; ми можемо читати книги в оригінальному варіанті та багато іншого. На своїх уроках користуюсь лише кращими підручниками міжнародних зразків. Поєднання навчальної літератури з передовими методиками й забезпечує успіх та гарантує досягнення бажаного результату. Вважаю, що потрібно робити акцент на розвиток, перш за все, мовлення. Сформувати лексичний запас, а згодом його поповнювати – це ключове завдання вчителя. Вивчення мови не повинне здаватися нудним та монотонним, тому різні навчальні ігри, перегляд та прослуховування матеріалів з участю носіїв мови, зацікавлює учнів та сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Осадчук Анастасія Юріівна.

Керівник напрямку "Шахи".

Вважаю саме цей вид спорту доступним і необхідним усім. Не всі стануть чемпіонами, однак кожен, без сумніву, оцінить користь від занять. Щонайменше - це покращення успішності в навча2jpgнні, адже вчимося логічно мислити та прораховувати можливі варіанти, що є передумовою для легкого вирішення складних ситуацій і в житті. Змалечку розвивати Ваших дітей у даному напрямі можна і треба! Це дисципліна, концентрація уваги та сил, вміння долати труднощі, не здаватися, знаходити вихід із, здавалося б, безнадійних ситуацій. Навчимося і перемагати, і зазнавати невдач. Багатогранна, захоплююча та надзвичайно мотивуюча гра. І, як казав визначний майстер своєї справи Анатолій Карпов: "Шахи - це все: наука, мистецтво та спорт".

 

Гончарук Дмитро Вікторович.

Керівник напрямку «Гітара».

Музика – це с 2jpgвіт без кордонів, мовою, якою володіє кожне людське серце.

Гончарук Дмитро у світі мистецтва з 4-х років, наразі є учасником багатьох музичних проектів та продовжує розвивати свої музичні здібності у КНМАУ ім. П.І. Чайковського. Дмитро Вікторович грає на 7-ми музичних інструментах, але найбільше полюбляє віолончель та гітару. Саме гітара має найціннішу якість – вона може бути найінтимнішим музичним інструментом. Хтось відмітив, що будь-який інший інструмент порушує тишу, а цей її створює. Бажаєте побачити і почути всю красу цього інструменту?


ЗАПРОШУЄМО В ГРУПИ!

АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, де Вас навчать:

-пластики (робота над тілом);

-сценічної мови (робота над голосом і мовою);

-психотехніки (досягнення творчого стану);

-створення і засвоєння нового іміджу (дорослі і діти);

-знаходити впевненісь у собі під час будь-якого спілкування

-керувати увагою аудиторії.

Ви побачите свій ріст, як актора! (на заняттях ведеться відеозйомка, яка допоможе виправити всі ваші помилки та оцінити свої переваги). Наші заняття - це мовні вправи, дискусії, виступи, постановки міні-п'єс, перегляд відеофільмів.

КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНІСТІ. Пропонуємо індивідуальні заняття. В програму вивчення (по бажанню) входить: будова комп’ютера, ОС Windows, MS Office, Internet, дизайн та інші програми для праці та спілкування.

ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ (діти від 4 років), де Ви оволодієте засобами образотворчого мистецтва, побачите красу навколишнього світу та майстерно відтворите її на папері; спробуєте різні техніки та матеріали виконання роботи .У нас проводяться цікаві ігри, конкурси та виставки дитячої творчості.

До програми входять:

• різні техніки малювання: живопис, натюрморт, малювання птахів, тварин;

• монотипія (особливі види малювання гуашшю);

• різні види аплікації: паперова, бісер;

• пап’є маше - різноманітні об’ємні форми;

• рельєфні композиції;

• орігамі;

А також багато інших різновидів художньої творчості.

АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Першочерговим завданням для викладачів, є навчити дитину вільно говорити іноземною і не боятися мовленнєвого бар’єру.

Ми пропонуємо (для-будь-яких рівнів):

- методики кращих європейських університетів,

- аудіо і відео курс (перегляд художніх та мультиплікаційних фільмів англійською мовою);

- розмовну практику;

- проведення нестандартних уроків;

- методику безперекладної іноземної;

- зустріч з носіями мови;

- міні-групи;

- по закінченні - сертифікати.

СУЧАСНОГО ТАНЦЮ:

- брейк-денс;

- хіп-хоп, qo-qo для дорослих і дітей;

- естрадний танець: з елементами акробатики для дітей віком 6-11 років;

- з елементами гімнастики для дітей 3-5 років;

- спортивно-бальний танець для дітей.

ДОШКІЛЬНОГО РОЗВИТОКУ (підготовка до школи) (5-6 років)

У програмі: курс інтелектики: цікаві розвиваючі завдання та ігри з математики, логіки; розвиток зв’язного мовлення; розвиток мілкої моторики (підготовка руки до письма); ознайомлення з навколишнім світом; психологічні ігри; курс англійської мови.

Заняття ведуть: вчителі початкових класів та вчителі англійської мови.

Фітнесу (дорослі)

Шейпінг - одна із зарубіжних новинок для корекції фігури та підвищення тонусу м'язів. Про те, що являє собою шейпінг, говорить вже сама її назва. Англійське слово "shape" перекладається на російську мову як "форма". Займатися шейпінгом - значить, "робити форму" своїй фігурі.

ШАХІВ

навчання гри в шахи проводиться за широкою програмою:

- Ази шахів;

- Розвиток тактичної майстерності і комбінаційного зору;

- Постановка партії, основні дебюти;

- Техніка ендшпилю;

- Побудова і реалізація стратегічних планів;

- Розбір партій видатних шахістів;

- Ігрова тактика з аналізом помилок;

- Розв’язання задач та етюдів;

- Сторінки шахової історії;

- Творчість чемпіонів світу.

Використовується велика кількість підручників, збірників задач, періодичної літератури.

ЛОГОПЕД

- Логопедичне обстеження;

- Усунення дефектів мовлення;

- Подолання дисграфії та дислексії у міні-групах.

ДУКЕНДО

Тренер - Бадалян Г.А.- чемпіон світу. Чорний пояс, ІІ дан (DLM) міжнародного класу.

УРОКИ ГРИ НА ГІТАРІ

На заняттях:

- Розучування класичних п'єс і сучасних популярних мелодій;

- Вивчення музичної та нотної грамоти;

- Індивідуальний підхід у створенні програми уроку.

Заняття ведуть педагоги за фахом, діючі музиканти.

Творчі звершення. Новини

 

I КОМАНДНЕ МІСЦЕ ТА 8-ЗОЛОТИХ, 3-СРІБНІ, 10-БРОНЗОВИХ МЕДАЛЕЙ!

 

Такий результат V Чемпіонату Києва з карате-дукендо 2016 для вихованців Солом’янської філії №1 (вул. Преображенська,17, спешкола №43).

 

Карате Дукендо

 

Дипломи І ступеню і Золоті медалі завоювали: Шевченко Ігор – 2 медалі (РК, КК), Штимак Юрій (КК), Нельга Андрій (КК), Бубенець Іван (КК), Шекера Нікіта (КК), Карпов Максим (РК).

 

Дипломи ІI ступеню і Срібні медалі завоювали: Бойченко Данило (КК), Бен Хамід Яніс (КК), Духаніна Саша (КК).

 

Дипломи ІII ступеню і Бронзові медалі завоювали: Карпов Максим (РК), Черін Тимур (КК), Черноус Максим(КК), Іванчихін Олексій (КК), Юнович Арсеній (КК), Бортник Тарас (КК), Шереметьєв Ілля (КК), Нельга Андрій (КК), Бубенець Іван (РК), Потьомкін Олександр (РК).

 

Карате Дукендо Карате Дукендо Карате Дукендо

 

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРА ГЕВОРГА АЛЬБЕРТОВИЧА БАДАЛЯНА З ПЕРЕМОГОЮ!

 

ЗИМОВИЙ ТВОРЧИЙ КОНЦЕРТ ВИХОВАНЦІВ СОЛОМ’ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ №1 ОСВІТНЬО-МИСТЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ‬ ШАНС! 

 

Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей

Бажаємо, щоб новий 2016 рік буде щедрим на подарунки, веселощі та гарний настрій!

ШАХОВИЙ ТУРНІР СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ ФІЛІЇ №1 ЦЕНТРУ‬ ШАНС 

25.12.2015 року наші вихованці зустрілися, щоб позмагатися за звання кращого шахіста філії №1.

За результатами турніру у середній групі I місце виборов - Кокарєв Тимофій, II місце - Ремез Марія, III місце - Висоцький Леонід;

у молодшій групі I місце виборов - Попов Ярослав, II місце - Коляда Дмитро.

Вітаємо переможців та їх тренера Сокульського Олега Євгеновича!

 

Шахи

Танцювальний колектив "Веселка" завоював прихильність глядачів на концерті - "Таланти початкових класів спеціалізованої школи №43" 21.12.2015

Народні танці Народні танці

"Я щаслива буду!"- з таким настроєм хореографічний колектив "Веселка" представляв ‪‎Солом‬'янську філію №1 ‎центру‬ Шанс на Всеукраінському конкурсі фестивалі "Зоряний ШАНС" 28.11.2015р. Вітаємо наших учасників та іх хореографа, Ткач Ярославу Володимирівну, з вдалим виступом!

Фестиваль Веселка Фестиваль Веселка Фестиваль Веселка

На нас чекає "солодка" екскурсія в "Майстерню карамелі".

Здобутки Чемпіонату Києва з карате-дукендо 11.10.2015:

 

- поінт-контакт: 4 - золотих медалей, 2 - срібні, 6 - бронзових,

 

- контін'ю-контакт:8 - золотих медалей, 2 - срібні, 4 - бронзових!

 

Вітаємо переможців та їх тренера Бадаляна Геворга Альбертовича!

 

Карате Карате Карате

 

Бажаємо наполегливості на шляху до майбутніх перемог!!!

Ансамбль "Веселка" зі своїм хореографом Ткач Ярославою Володимирівною підтримав наших спортсменів на відкритому Чемпіонаті Києва з карате-дукендо‬ 11.10.2015р. своїм запальним танком!

Ансамбль "Веселка" Ансамбль "Веселка" Ансамбль "Веселка"

Ансамбль "Веселка" привітав з Днем вчителя своїх викладачів! Ці посмішки сьогодні для Вас, любі наші вчителі!

День вчителя День вчителя День вчителя

Весняний творчий концерт вихованців Солом'янської філії №1 Освітньо-мистецького центру "Шанс" (вул. Преображенська,17, спецшкола №43, каб.110, тел. 044-587-70-92)

Щирі, веселі, невтомні наші вихованці подарували глядачам гарний настрій і море задоволення, задали ритму літній порі!

 

Шанс Преображенська Шанс Преображенська Шанс Преображенська
Шанс Преображенська Шанс Преображенська Шанс Преображенська
Шанс Концерт Преображенська Шанс Концерт Преображенська Шанс Концерт Преображенська
Шанс Концерт Преображенська Шанс Концерт Преображенська Шанс Концерт Преображенська
Звітний концерт Шанс Звітний концерт Шанс Шанс концерт на Преображенській

 

Попереду їх чекають: сонце, квіти, барви, танці...і все це без перепочину...

ЕКЗАМЕН З ДУКЕНДО-КАРАТЕ відбувся 30.05.15р.в Солом’янській філії №1 (вул. Преображенська, 17)

Екзамен дукендо карате

Вітаємо вихованців Бадаляна Г.А. з отриманням сертифікатів та кваліфікаційних поясів!

Екзамен дукендо карате Екзамен дукендо карате Екзамен дукендо карате

ЗДОБУТКИ ЧЕМПІОНАТУ КИЄВА З КАРАТЕ ДО!

7 медалей виборола команда Федерації Дукендо: 2- золоті, 2- срібні, 3- бронзові на відкритому чемпіонаті Києва з Карате До, який відбувся 23 травня 2015 р. у м. Києві.

Карате Карате Карате

Вітаємо наших переможців: Виризей Олександру, Міллера Дмитра, Остапченка Дмитра, Дудка Володимира та їх тренера Геворга Альбертовича Бадаляна та бажаємо успіху на шляху фізичного та духовного вдосконалення!!!

Карате До

Урок англійської з студентом USF із США Done в першому класі став найцікавішим за рік.

Лише іноземне спілкування. Ігри, сміх, змагання. Всі дуже старались. Нагорода за правильну відповідь - цукерки. Це був перший заробіток в житті малюків за допомогою знань англійської мови. Більше правильних відповідей - більше цукерок!!! Краще знаєш іноземну - успішніше живеш!!!

Англійська з носієм Англійська з носієм Англійська з носієм

III МІСЦЕ НА РАЙОННОМУ КОНКУРСІ „КИЇВСЬКИЙ ВАЛЬС – 2015”!

Солом'янська філія №1 центру Шанс вітає своїх випускників, учнів 11 класів спеціалізованої школи №43 та їх хореографа Михайла Сергійовича!

Шанс вальс Шанс вальс Шанс вальс

Хай буде цей безмежний вальс прощальний для вас провісником незвіданих доріг і початком перемог у самостійному житті!

Нехай знаменне свято Великодня наповнить кожну родину світлим почуттям віри, надії, щастя та добра!

Вихованці Солом’янської філії №1 центру «Шанс» традиційно розписали писанки, щоб принести в наш дім любов, красу, весняне відродження, життя та радість.

Художня творчість

Весняний настрій дарують наші художники! Завітайте на уроки в художню майстерню та створіть свій шедевр.

Художня творчість Художня творчість Художня творчість

В кожній роботі юні майстри передають грайливість весни та свої почуття!

У групі дошкільної підготовки почався перший етап тестування.

Так працює над завданням група Волошиної Віри Володимирівни.

Підготовка до школи Підготовка до школи Підготовка до школи

Результати тестування: 80% дітей показали високий рівень знань, 19% -достатній, 1% -середній.

Традиційними стали зустрічі наших юних шахістів.

Шахи Шанс

14.05.15 відбувся шаховий турнір між шаховими клубами філій №1,3,7 освітньо-мистецького центру Шанс.

Почесне I місце виборола команда філії №7 (вул. Якубовського,7б), II місце - команда філії №1 (вул. Преображенська,17), III місце - команда філії №3 (вул.Г.Севастополя,9а).

Вітаємо команди та їх тренерів!

ПЕРЕМОГА в особистій першості З ШАХІВ (турнір центру Шанс-2015) 

Шанс Шахи Шанс Шахи

Дворак Максим - II місце,

Ілляшенко Назар - III місце

Вітаємо юних спортсменів та їх тренера Сокульського Олега Євгеновича!

Чемпіонат Києва 2015 з карате Дукендо

8-золотих, 5-срібних, 6-бронзових медалей! Такий результат Чемпіонату Києва 2015 з карате Дукендо для вихованців нашої філії (вул. І.Клименка,17).

Дипломи І ступеню і Золоті медалі завоювали: Іванчихін Олексій, Бадалян Едуард, Стародубцев Степан, Бен Хамід Яніс, Нельга Андрій, Бубенець Іван, Шереметьєв Ілля, Карпов Ігор.

 

Карате Карате Карате

 

Дипломи ІI ступеню і Срібряні медалі завоювали: Гуліда Нікіта, Красавін Володимир, Потьомкін Олександр, Чорний Антон, Штимак Юрій. Дипломи ІII ступеню і Бронзові медалі завоювали: Земницький Святослав, Шекера Нікіта, Земницький Ярослав, Пацюра Дмитро, Духаніна Саша, Шевченко Ігор.

 

Вітаємо спортсменів та їх тренера Бадаляна Геворга Альбертовича з перемогою!

 

Лауреати фестивалю! Дипломи лауреатів отримали наші колективи "Радість" та "Веселка" на концерті-фестивалі мистецтв "На крилах творчості 2015"!

Вітаємо наших учасників та керівників колективів - Качан Д.С. та Ткач Я.В. з яскравим виступом. Бажаємо подальших творчих успіхів та запрошуємо всіх долучитись до наших колективів!

Колектив Радість Шанс Веселка Шанс Веселка

Запис за тел. 044-587-70-92, 067-963-52-16

Хай Новий рік буде щасливим та успішним для вихованців Солом"янської філії №1 центру "Шанс" ( І.Клименко,17) 

Новий рік Шанс Шанс Новий рік Шанс Клименка 17

 Здобутки чемпіонату з дукендо!

12 призових місць принесли команді центру "Шанс" юні спортсмени на Чемпіонаті Києва з дукендо:

І місце –Остапченко Д., Стародубцев С., Бубенець І., Карпов І., Духаніна О., Шекера М., Бадалян Е;

ІІ місце – Штимак Ю, Красавін В., Іванчихин О; III місце – Потьомкін О., Нельга А.

Дукендо Шанс Дукендо Шанс Дукендо Шанс

Вітаємо переможців та їх тренера Бадаляна Г.А. Бажаємо успіху на шляху фізичного та духовного вдосконалення!


 Фото

 

 

Шахи Акторська гра
Танці Танці Карате
Карате карате Літній концерт
Карате Карате Карате
Підготовка до школи Карате Карате
Карате Карате Шахи
Шанс Шахи Докандо Шанс Танці Шанс
Карате Гімнастика Шанс Шахи
Танцы Гитара Брейк
Танцы Танцы Танцы
Вокал Шанс Брейк Брейк

Танці

Танці

Танці

Танці Танці Танці
Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят

Акторська майстерність

Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят
Танці для дітей Танці для дошкільнят Танці для дошкільнят
Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей
Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей
Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей
Підготовка до школи Підготовка до школи Підготовка до школи
Карате Карате Карате
Гітара Гітара Гітара
Акторська майстерність Брейк Брейк
Акторська майстерність Акторська майстерність Підготовка до школи

Шахи

Шахи Шахи
Східні єдиноборства Акторська майстерність Акторська майстерність

Танці

Танці для малят

Художня творчість

Танці

Танці

Танці

Танці

Танці

Танці

Карате

Карате

Докандо Карате
Карате Сучасні танці Сучасні танці
Брейк-денс Брейк-денс Підготовка до школи
Підготовка до школи Підготовка до школи Актерское мастерство
Карате Карате Карате
Докандо

Докандо

Карате
Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці
Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей
Шанс концерт Танці для дітей Танці для дітей
Шахи Шанс концерт Шанс концерт
Акторйська майстерність Акторйська майстерність Брейк
Танці Фестиваль Зоряний Шанс Акторйська майстерність
Танці Фестиваль Танці Фестиваль Танці  Фестиваль
Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці
Англійська мова Англійська мова Шахи
Танці Танці для дітей Танці для дітей
Танці для дітей Танці для дітей Англійська мова
Шанс фестиваль Шанс фестиваль Шанс фестиваль
Шанс фестиваль Шанс фестиваль Шанс фестиваль
Центр Шанс Центр Шанс Центр Шанс
Шанс Новий Рік Шанс Новий Рік Шанс Новий Рік
Центр Шанс Клименка Центр Шанс Клименка Центр Шанс Клименка
Ранній розвиток Шанс Ранній розвиток Шанс Танці 2015
Ліпка для дітей Художня творчість Ліпка для дітей
Карате Карате Карате
Звітний концерт на Клименка Звітний концерт на Клименка Звітний концерт на Клименка
Звітний концерт на Клименка Звітний концерт на Клименка

З медалями у Болгарію

З медалями у Болгарію

З медалями у Болгарію

З медалями у Болгарію

З медалями у Болгарію

З медалями у Болгарію

Звітний концерт
Танці для малят Танці для малят Танці для дітей
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Викладач Оксана Горобець та учні
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Шаховий турнір Шаховий турнір Звітний концерт 2013

Викладач Качан Дар'я та учні

Ансамбль "Радість" Золота медаль у Куміте
Сучасні танці для дітей

Сучасні танці

Звітний концерт 2012

Карате 2013 Сучасні спортивні танці танці для дітей
Сучасні танці для дітей Звітний концерт 2012 Брейк 2013
Бальні танці 2013 хореографія для дітей Звітний концерт 2012
Звітний концерт 2012 Звітний концерт 2012

Звітний концерт 2012

Англійська мова (дошкільнята)

Естрадні танці

Англійська мова (дошкільнята)

Англійська мова (початкові класи)

Англійська мова (середні класи)

Англійська мова (середні класи)

Англійська мова (середні класи)

Ансамбль "Непоседы"

Логопед

Новорічна феєрія

Підготовка до школи

Ансамбль "Радість"

Побажання для дошкільнят

Підготовка до школи

Останні настанови тренера перед виступом

Сучасні танці (старша група)

Сучасні танці

Сучасні танці

Шахи

Шахи

Сучасні танці

Гра на гітарі

Карате-Шотокан-до, викл. Тіхонов В.

Брейк-денс

Сучасні танці

Гра на гітарі

Художня творчість (середня група)

 

Гра на гітарі Художня творчість

Перемога з шотокан карате

Гітара Шанс
Шахи