Найцікавіше тут:

Головна м. Київ Солом’янський р. вул. Героїв Севастополя 43 (Відрадний) 587-70-93; 063-792-98-11

Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Солом'янському районі, вул. Героїв Севастополя, 43

Шанс в 174 школе 

 

 

 

 

СШ №174

Тел. 587-70-93; моб. 063-792-98-11

 Просмотреть увеличенную карту

 

Керівник філії – Ковальчук Юлія Олександрівна.

 

viber i2m1ageЗакінчила і отримала вищу освіту в Київській Державній Академії керівних кадрів культури і мистецтвзаспеціальністю організатор дозвіллєвої діяльності , керівник ансамблевого співу.Мета роботи в "Центрі "Шанс" - створити творчу атмосферу в усьому процесі навчання, що відповідає сучасним стандартам, працювати з новітніми цікавими методами, що допоможе розвинути потенціал дітей, навчити мислити, мріяти, триматися у фізичному навантаженні, розвиватися.

 

Головна мета - бачити захват і радість дітей і гармонійний стан батьків ; це і є найбільшою нагородою від спільної творчої роботи.

Наш центр – прекрасний шанс здобути якісні знання, розвинути свої таланти і здібності. З «ШАНСОМ» прокидається бажання творити, пізнавати все нове і цікаве!

 Про нові напрямки роботи у центрі "Шанс"


Ліпка з глини для дітей у центрі «Шанс» настільки захоплююче заняття, що ні одна дитина не залишиться байдужою.

Ліпка з глини Ліпка з глини


Всі напрями роботи

 

Для учнів:

 

 

Для дошкільнят:

 

 

Для дорослих:

  Викладачі та колективи

Англійська моваСарахманова Дарія Арсентіївна. Керівник напрямку «Англійська мова». Навчалася в США. Вищу освіту отримала в Національному Педагогічному Університеті, за спеціальністю: викладач англійської та іспанської мов. Досвід викладання - більше восьми років. Працюю за новітніми методиками, використовуючи рекомендовані підручники Family and Friends - Oxford University Press.

Намагаюсь кожне заняття провести цікаво і пізнавально. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня.

Бузюн Тетяна Дмитрівна - керівник напряму «Хореографія» в "Центрі «Шанс».

Хореографією займаюся 12 років. Закінчила з відзнакою Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької по направленю «Народна хореографія». Навчаюся в КНУКІМ по направленю «Класичний танець». Хореография

Володію такими направленнями: класичний танець, народно-сценічний танець, бальний танець. Мала досвід участі в конкурсах та фестивалях. Моя мета як керівника напрямку - сприяти індивідуальному становленню особистості кожної дитини, в процесі мистецько - практичної діяльності, сформувати основи хореографічної культури в групах «Baby dance» та «Happy dance», виховати життєвотворчих, ємоційних та вольових дітей, здатних до естетичного вдосконалення та перемог.

Рижова Олександра Дмитрівна - керівник напрямку хіп-хоп центру "Шанс". Учасниця рейтингових змагань. Студентка ТОП-50 у одній із найкращих танцювальних шкіл України MyWay. Володію різними стилями (hip-hop, jazz-funk, contemporary, house). Контемп

Мета занять: Ознайомити з хіп-хоп культурою та закохати у неї учнів, підготувати впевнених у собі переможців найкращих батлів; навчити проявляти себе та не боятися демострувати власну індивідуальність. Кожен танцюрист буде вміти імпровізувати та викликати до себе інтерес у глядача. Діти володітимуть не лише технікою танцю, а й опанують власну індивідуальну подачу його. Не бійтеся розвиватися та братися за нове, трохи впевненості та наполегливості і ви будете мати успіх!

Завадська Наталія Василівна - керівник напрямку «Ейдетика», «Скорочитання». Ейдетика

За фахом «Психолог», досвід роботи за спеціальністю понад 10 років. З них 3 роки викладаю ейдетику та скорочитання. Маю сертифікат Української школи ейдетики. На заняттях діти у ігровій та тренінговій формі розвивають свою здатність до швидкого та легкого запам’ятовування різного виду інформації, стають більш уважними, підвищують рівень інтелектуальних здібностей, розвивають фантазію. По закінченні курсу ваша дитина з легкістю буде вивчати іноземні мови, вірші, таблицю множення, запам’ятовувати великі об’єми цифр, текстову інформацію (розклад, щоденні справи тощо), імена, обличчя і багато іншого.

Гулько Марія В'ячеславівна – керівник напрямку акторської майстерності. Заняття в гуртку спрямовані на розвиток творчої особистості. Акторська майстерність

Мета занять: відкрити в кожній дитині творчий потенціал і розвинути його, в ігровій формі навчити основам акторської майстерності та сценічної мови, роботі над роллю, аналізу художнього твору, роботі над текстом, визначенню особливостей характерів героїв, імпровізації. Тут кожен з дітей зможе проявити свої таланти.

каратеДутко Володимир Ігорович - керівник спортивної секції з карате дукендо. Учень і помічник тьохразового чемпіона світу, засновника карате дукендо в Україні, керівника асоціації карате-дукендо Бадаляна Г. А. Переможець багатьох змагань.

Досвід роботи тренером карате дукендо в центрі "Шанс" - 2 роки.

Середа Анна Яківна - керівник напрямку підготовка до школи. Досвід роботи з дітками дошкільного та молодшого шкільного віку - 3 роки. Працюю в освітньо-мистецькому центрі "ШАНС" за перевіриними передовими методиками.Підготовка до школи

У програму входить: навчанн граматики, письму, математики, логіки, розвитку мови та мислення, розвиваючі та психологічні ігри. На заняттях проводяться музичні хвилинки, завдяки чому діти не втомлюються, а швидко і легко сприймають новий матеріал. Малюки звикають до шкільних приміщень, спілкування з учителем, атмосфери уроку. Вони, навіть , приймають участь в концертах центру "Шанс" на сцені школи. Перспектива першого класу перестає лякати. Після закінчення курсу в освітньо-мистецькому центрі "ШАНС" діти прагнуть стати учнями. Вони розуміють: школа - це не страшно, а цікаво і весело!

Капаровська Олена Едуардівна - керівник напрямку «художня творчість». Є членом Київської спілки художників України. Приймає участь у багатьох виставках та фестивалях присвячених образотворчому мистецтву.

У своїй роботі з дітьми в центрі Шанс створюю таку творчу атмосферу, щоб діти могли в повній мірі розкрити свій потенціал художника і відобразити на папері прекрасні вияви фантазії.

Тітова Катерина Валеріївна - кервник напряму "Вокал" (сольний спів, ансамбль, хор). Освіта - вища музично-педагогічна(магістр). Понад 10 років була артисткою камерного хору, який є лауреатом міжнародних конкурсів та фестивалів в Україні та за її межами. Вокал

Маю досвід роботи, як з дітьми(від 4 років), так і з дорослими. В своїй роботі використовую класичні та сучасні методики вокально-хорового співу. Програму підбираю відповідно до віку, голосових можливостей та музичних вподобань учнів. Ваші діти спробують проявити себе, як справжні естрадні виконавці, підготувати не просто виконання улюбленої пісні, але і обіграти її театрально-хореографічною постановкою.

Моя мета: привити любов до музики, розкрити та розвинути вокальні здібності учнів, підготувати цікаві номери для відкритих уроків, концертів, конкурсів чи фестивалів.

Бальні танціАльона Кудрінська - керівник напряму бального танцю. Хореографією займаюсь десять років. Маю досвід участі в конкурсах та фестивалях з бального танцю на яких неодноразово здобували перемогу.

В навчальну програму нашого напряму входить вивчення європейської програми: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп; та латиноамериканської програми: ча-ча-ча, самба, румба, джайв та пасадобль.

Бальний танець стає популярнішим з кожним роком. Адже експресивність та яскравість цього виду хореографії не залишає байдужим нікого. Існує багато переваг занять - розвиток в собі творчої особистості, відмінна фізична форма, різноманітні конкурси, фестивалі та семінари. Тому з нетерпінням чекаємо Вас у нашому центрі «Шанс»!

Гра на гітаріЧернишенко Дмитро Петрович.

Професійний музикант, мультиінтструменталіст (гітара, бас гітара, баян, фортепіано, укулеле (гавайська гітара), губна гармошка), учасник фолк-біт гурту ХамерТон, викладач, педагог з дванадцятирічним досвідом.

Навчаю гри на акустичній, електро та бас гітарі, а також на популярній міні гітарі укулеле (гавайській гітарі) та основам вокалу. Сучасну музику важко уявити без електро та бас гітари. Ці інструменти стануть доступні і для Вас, а гра в групі допоможе розвинути почуття колективу, збільшить кількість друзів та прихильників. В колі однодумців завжди краще реалізувати свій творчий потенціал, тому ансамблева гра це без сумніву ще одна сходинка до ствердження себе, як творчої особистості.

Отже, на моїх заняттях гри на гітарі ви оволодієте вищезгаданими інструментами, а також основам вокалу та елементарної теорії музики. Приходьте та долучіться до прекрасної дивовижної царини мистецтва.

Гітара ШансВорона Валерій. Викладач з гри на гітарі. Закінчив КІМ ім.Глієра. Володіє акустичною та електро гітарою. Напрямки навчання - рок, класика, естрада. Заняття спрямовані на освоєння інструменту, а також загальний розвиток дитини. У доступній формі пояснює дитині основи нотної грамоти, а також цікаві факти про історію інструменту, талановитих виконавців і не тільки. Програма занять підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей (вік, рівень фізичного розвитку, темперамент) дитини і розрахована на освоєння основних прийомів гри, а також творів як вітчизняних, так і зарубіжних композиторів, за бажанням-гру в дуеті.

Козирева МаріяКозирева Марія Сергіївна (хореограф). Освіта вища педагогічна та юридична. Займається танцями з 3-х років, вихованка хореографічної школи "Антре". Є учасницею школи латиноамериканських танців "Тропікана". Особливо талановито працює з малюками. Створює чудові композиції для дітей - прості, цікаві, але з глибоким, проникливим змістом.

В центрі «Шанс» працює з колективами:

 

- східного танцю «ВОСТОК»;

- сучасного танцю для малят «Малюки».

Є автором цікавих композицій, сценічних костюмів і образів. Завоювала повагу і любов серед дітей та батьків.

Новини

Святковий концерт пройшов феєрично!

Відкрив свято хореографічний колектив BABY DANCE !!! Дошкільнята були на висоті !!!

Справжнє свято нам подарували хореографічні ансамблі HAPPY DANCE (керівник Ярослава Ткач), ФЕТЕН (керівник Козирева Марія).

Окрема подяка за чудовий настрій вокалістам, гітаристу, англійцям та нашим талановитим акторам !!!

Святковий концерт Шанс Святковий концерт Шанс Святковий концерт Шанс

Солом’янська філія №6 центру «ШАНС» (СШ №174), м.Київ, вул. Героїв Севастополя, 43 т. 587-70-93, 050-194-08-75

II місце з танцем "Rock'n'Roll" завоював хореографічний колектив "Happy Dance" на Міжнародному фестивалі аматорського мистецтва «ArtTalentFest», який проходив у Києві 29 квітня 2015.

 

Happy Dance Happy Dance Happy Dance

V Всеукраїнський танцювальний фестиваль-конкурс «ДЕБЮТ-парад 2015».

Happy Dance

Керівник - Ткач Ярослава Володимирівна


Фото

Англійська для дітей Англійська для дітей Англійська мова Карате
Сучасні танці Сучасні танці  Художня творчість  Шахи

Карате

 Танцы  Карате  Творчість
Ранній розвиток      

 


Творчість
Шахи Танці Танці
Танці Шахи Шахи
Шахматы Танцы

Танці

Творчість

Танці Танці
Танці Шанс Отрадный Танці

Танці для малят

Танці Танці
Танці

Танці для малят

Танці для малят

Шахи

Шахи

Танці
Шахи Шахи Англійська
Художня творчість Підготовка до школи Танці
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Художня творчість Підготовка до школи Підготовка до школи
Гімнастика Гімнастика Гімнастика
Гімнастика Гімнастика Гімнастика
Підготовка до школи Підготовка до школи Підготовка до школи
Сучасні танці Сучасні танці Карате
Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці
Шанс Шанс Акторська майстерність
Карате Художня творчість Шанс
Шанс Соняшник Шанс Соняшник Шанс Соняшник
Шанс Севастополя Шанс освітній центр Шанс освітній центр
Шанс для дітей Центр Шанс Мистецький центр Шанс
Новорічний концерт Шанс центр Центр Шанс
Ліпка з глини Ліпка з глини Ліпка з глини
шанс героїв севастополя 43 шанс героїв севастополя 43 шанс героїв севастополя 43
шанс героїв севастополя 43 шанс героїв севастополя 43 шанс героїв севастополя 43
Театральні вечори 2013 Художня творчість Художня творчість
Театральні вечори 2013 Театральні вечори 2013 Акторська для дітей
Акторська майстерність Східні танці для дітей Танці для дітей
Звітний концерт 2012. Літо Акторська майстерність для дітей Звітний концерт 2012. Літо
Звітний концерт 2012. Літо Звітний концерт 2012. Літо Шанс на Героїв Севастополя, 43
Шанс на Героїв Севастополя, 43 Шанс на Героїв Севастополя, 43 Шанс на Героїв Севастополя, 43
Шанс на Героїв Севастополя, 43 Шанс на Героїв Севастополя, 43 Шанс на Героїв Севастополя, 43
Шанс на Героїв Севастополя, 43 Брейк. Заняття початківців

Культура хіп-хопу

Чарівні ведучі концерту

Розмовна практика з англійської мови

Розмовна практика з англійської в Мамаєвій слободі

 Ексцентрична героїня вистави

 Дуетний виступ танцюристок

Весела хореографія

 Ранній розвиток. Сюжетно-рольові ігри

 Ранній розвиток. Вивчаємо транспорт

 Етюди

Шаховий турнір. Початок

Викладач шахового клубу з учнями

Шаховий турнір. Важливий хід

Костюмована фотозйомка

Сюжетно-рольові ігри

Запальний фінальний танок

Акторська майстерність

Брейк-денс

Брейк-денс

Simple-B-Boys

Вистава "Сказка о глупом мышонке"

Заняття з акторської для наймолодших

Художня майстерня

Шейпінг. Фітнес. Аеробіка

Дзен-кван-до

Дзен-кван-до

Дзен-кван-до

Фінал вистави "Хто сказав Мяу?"
Головні герої вистави Головний персонаж молодша група Грязнуля
Хіп-хоп Лайф-денс Груп Дівчинка та ворона
Казкарка Хто сказав Няу Танок Кішки
Талановиті актори Фінальний вихід артистів вистави Вистава "Дівчина і Корона"
Вистава "Справжня принцеса" Вистава старшої групи шанс героїв севастополя 43