Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Статті

МЕТОДИЧНА СКРИНЬКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Облагородження серця, або як перетворити вивчення англійської чи будь-якого іншого предмету в захоплення. (Автор - Государська Вікторія. Філолог. Викладач англійської мови для дітей і дорослих філії центру «Шанс» на вул. Глушкова, 28. Стажування та досвід роботи за кордоном.)

2. Результативне вивчення англійської мови. Безперекладні заняття з англійської мови в центрі «Шанс». (Автор - Государська Вікторія. Філолог. Викладач англійської мови для дітей і дорослих філії центру «Шанс» на вул. Глушкова, 28. Стажування та досвід роботи за кордоном.)

3. Чи варто дитину приводити на заняття з карате? (Автор - Лішенко Зоя. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а)

4. Ефективне вивчення англійської в ранньому віці. (Автор - Лішенко Зоя. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а)

5. Як ефективно вивчати англійську в шкільному віці? (Автор - Лішенко Зоя. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а)

6. Гра в шахи - від першого успіху на дошці до перемог в житті (Автор - Головятін І. В. Керівник шахового гуртка центру «Шанс» на в. Вербицького, 7)

7. Через бально - спортивний танець до краси, успіху та впевненості в собі. (Автор - Заря Ірина. Керівник філії центру «Шанс» на в. Вербицького, 7)

8. Проведення уроків розмовної практики на занятях англійської мови у центрі «Шанс». (Автор - Мельничук Ольга Філолог. Викладач англійської мови для дітей філії цетру «Шанс» на вул. Якубовського, 7б)

9. Секрети ліплення з глини. (Автор - Васильченко Ірина, керівник студії «Креативне рукоділля», центр «Шанс» вул. Героїв Севастополя, 43)

10. Дуже цікаво, дуже корисно. Поєднання танців з акробатичними елементами. (Автор - Кузовчикова Г.П. Філія на Якубовського, 7б)

11. Я хочу, щоб кожна дитина сумувала за заняттями. (Автор - Козирева Марія, керівник напрямку «танці для дітей» в центрі «Шанс, вул. Героїв Севастополя, 43)

12. Сила успіху, що надихає на заняттях з підготовки до школи (Автор - Світлана Томіна, керівник напрямку підготовки дітей до школи центру «Шанс» на вул. Глушкова, 28)

13. Заняття з логопедом – це просто і цікаво. (Автор: Савицька Тетяна Валеріївна, логопед-дефектолог центру Шанс на вул. І.Клименка, 17).

14. Як працюють в центрі «ШАНС» в ансамблі спортивно бального танцю "SUN DANCE"? (Автор: Заря Ірина. Керівник філії центру «Шанс» на вул. Вербицького, 7)

15. Що таке дукендо–карате. Його сила і переваги. (Геворг Альбертович Бадалян, Тренер центру «ШАНС» на Якубовського, 7б)

16. Особливості навчання іноземної мови дошкільнят. (Горбенко Сніжана Сергіївна. Викладач англійської мови центру «Шанс» (вул. І.Клименко, 17, школа №43)

17. Шахи в житті дитини. (Бурий Віктор Володимирович, доцент, викладач секції шахів центру «Шанс», кандидат математичних наук, вул. І.Клименка,17, школа №43).

18. Всебічний розвиток дошкільника на заняттях з підготовки до школи (Волошина Віра Володимирівна, вчитель підготовки до школи центру «Шанс», І.Клименка,17).

19. Ліплення з глини - бажання душі (Васильченко Ірина, керівник студії «Креативне рукоділля» центр «Шанс» вул. Героїв Севастополя, 43).

20. Чи потрібно дитині відвудувати заняття з підготовки до школи? (Лішенко Зоя. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а).

21. Використання методики «РОСТОК» на заняттях підготовки до школи в центрі «ШАНС». (Тимошенко Л.Г. Керівник напрямку підготовки до школи. Викладач вищої категорії. Вчитель початкових класів, філолог. Володіє найпередовішими методиками, застосовує новітні методи та аудіо, відео. Центр "Шанс" на вул. Вербицького, 7)

22. Брейк-данс: від вуличного танцю до здорового способу життя! (Сірош Юрій Володимирович, тренер з брейк-дансу центру «Шанс» (Солом'янський і Дарницький райони м.Києва)

23. Вокал: захоплення, що не знає віку (Сідашова Таісія Михайлівна, педагог з вокалу (Дарницький район, м.Київ)

24. Хіп-хоп: танець чи стиль життя? (Сірош Юрій Володимирович, тренер з брейк-дансу центру «Шанс» (Солом'янський і Дарницький райони м.Києва)

25. Чому ми обираємо кудо? (Шкрабалюк Павло Віталійович, тренер з кудо (Дарницький район м.Києва)

26. Маленькі хитрощі англійської мови (Остапенко Лідія Віталіївна, керівник напрямку «англійська мова», центр «Шанс», вул. Г. Севастополя, 43)

27. Танець як стиль життя (Романенко Н.В., центр "Шанс, вул. Комарова, 32).

28. Навіщо потрібен викладач по грі на гітарі? (Сабері Ольга, керівник напрямку «гра на гітарі» («Шанс» вул.Героїв Севастополя, 43)

29. Студія художньої творчості - розкриття художнього потенціалу дошкільнят і учнів (Шкримбал Альона Леонідівна, Вчитель художньої творчості освітньо-мистецького центру «Шанс» на вул. Якубовського, 7б)

30. Синдром відстроченного м’язового болю, або «крепатура» після занять шейпінгом - користь чи шкода для здоров’я жінки? (Лановенко Юлія – викладач шейпінгу та аеробіки центру «Шанс»)

Останнє оновлення (Неділя, 29 березня 2015, 18:48)