Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Як ефективно вивчати англійську в шкільному віці?

Зоя Лішенко. Керівник філії центру «Шанс», Вул. Г.Севастополя, 9а Англійська мова

Вашій дитині виповнилося шість, а в дитячому садочку її навчили тільки назвам п'яти тварин англійською? 

Не хвилюйтесь! 6-7 років - дуже вдалий вік для початку вивчення іноземної мови. У цьому віці дітина швидко все «схоплює» і, як правило, дуже старається.

В освітньо-мистецькому центрі «Шанс» на курсах англійської мови є групи не тільки для малюків, а й для учнів від 6 років. Викладач обов'язково протестує дитину, адже важливо створити групу не лише за віком, а й за рівнем знань. Працюючи з учнями, педагоги не тільки створюють англійське комунікативне середовище, але і дають велику граматичну основу мови. Вашій дитині не потрібно буде годинами сидіти вдома, вивчаючи правила та транскрипції.

В центрі «Шанс» дітки вчаться цьому дуже легко за допомогою методу безперекладного вивчення англійської мови і методик кращих європейських та американських університетів.

Сучасні методи мовної казкотерапії, гри, перегляду фільмів на заняттях з англійської дозволяють дітям мати великий словниковий запас, який наповнюватиметься в більш старшому віці, а також стане основою для закріплення під час мандрівок по інших країнах.


Останнє оновлення (Понеділок, 13 жовтня 2014, 18:11)