Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Ефективне вивчення англійської в ранньому віці.

Англійська мова

Зоя Лішенко. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а

Тенденція вчити іноземні мови з пелюшок з'явилася після того як новітні дослідження стали доводити, що в сім'ях дитина без проблем освоює обидві мови. І це правда, але в певних умовах. Наприклад, мама росіянка, а тато англієць. Кожен з батьків говорить з дитиною на своїй мові і при цьому проводить з дитиною приблизно однакову кількість часу. 

Але що робити, коли ні тато ні мама не говорять іноземною мовою взагалі?

На допомогу приходить англійська «без перекладу». Коли малюки в освітньо-мистецькому центрі «Шанс» на заняттях опановують іноземну в ігровій формі чи через казкотерапію з допомогою саме цього методу, то батьки вже через пару тижнів помічають результати.

Комунікативний елемент –найважливіший на заняттях англійської з маленькими дітьми. Викладач підносить англійську мову дітворі так, як ніби це їх рідна мова, а не друга іноземна. Він створює ситуації, в яких дитині потрібно скласти діалог чи розповісти про щось, розуміти, що написано в книзі, що співається в пісні. Наявність ігор, аудіоматеріалу на таких уроках англійської мови має особливо велике значення, бо копіює і повторює середовище носіїв мови. Прослуховування аудіоматеріалу і сприйняття на слух повсякденних тем будує основу для безперекладного спілкування англійською мовою в ранньому віці.

Дитина, вивчаючи англійську мову в центрі «Шанс» освоює матеріал швидше і ефективніше саме тому, що знаходиться в середовищі постійного спілкування між однолітками і педагогом, створеному з допомогою методу англійської безперекладної ігрової.Останнє оновлення (Понеділок, 13 жовтня 2014, 18:12)