Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Чи варто дитину приводити на заняття з карате?

Зоя Лішенко. Керівник філії центру «Шанс», вул. Г.Севастополя, 9а Карате

Віддаючи дитину на східні єдиноборства, батьки іноді замислюються, чи потрібно це самій дитині, адже вона і так зростає в жорстокому світі, і поки не розуміє, що добре, а що погано. Відповідь - «так». Дитина повинна усвідомити, що бойові мистецтва, це - не тільки боротьба , але і пізнання духовного світу, шлях до здорового способу життя

В освітньо-мистецькому центрі «Шанс» тренери постійно зустрічаються з ситуацією, коли діти, приходячи вперше на заняття з карате, хочуть лише «навчитися битися» ... і все ...

Насправді ж, найважливішою складовою карате, як бойового мистецтва є глибока філософія - основа психологічної підготовки учня. Одягаючись в білосніжне кімоно і зав'язуючи пояс, він автоматично перебудовує свою свідомість, готуючи його до майбутнього тренування, яка традиційно починається і завершується медитацією. Особливий етикет карате виховує в спортсмені повагу до вчителя і товаришів, дисциплінує; не залишає місця для ліні, бездушності і агресії.

Не кожна дитина знає, що таке «цілеспрямованість», «самопізнання», «хоробрість», «сміливість». Цьому може навчити тільки тренер - «сенсей». Тому в освітньо – мистецькому центрі «Шанс» підбір тренера з карате є теж своєрідним мистецтвом і кропітливою працею, адже гарних каратистів багато, а майстерних «сенсеїв» мало.

Тільки маючи духовного тренера-вчителя, учень день за днем йде по обраному шляху, через біль і піт, осягаючи все нові вершини. І так як змінюються кольори пояса - від білого до чорного, так змінюється його ставлення до тренувань, він відкриває все нові аспекти карате, з повною самовіддачею удосконалюючи своє тіло, розум і дух.

Змагальні бої, іспитів на отримання пояса, літні заняття в тренувальних таборах - все це допомагає дитині пристосуватися в повсякденному житті.

Отже, карате несе в собі загальнооздоровчий і загальнорозвиваючий потенціал. Регулярні тренування формують опорно-руховий апарат, збільшують м'язову силу, зміцнюють суглоби , підвищують імунітет, вибудовують і зміцнюють психологію дитини.

В центрі «Шанс» застосовується авторська методика трьохразового чемпіона світу з карате, тренера центру «Шанс» Бадаляна Г. А., адаптована для малят, яка дозволяє ефективно навчати карате дітей 5-6 і, навіть, трьохрічного віку.

Вибір за Вами!


Останнє оновлення (Понеділок, 13 жовтня 2014, 18:12)