Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Гра в шахи - від першого успіху на дошці до перемог в житті

Головятін І. В. Керівник шахового гуртка центру «Шанс» на в. Вербицького, 7.

Вже давно відомо, що більшість основних навиків, способів мислення закладаються в дитинстві. Саме тому, важливо з раннього віку привчати свою дитину до самостійного мислення, тренувати пам’ять. Таке навчання має бути не лише корисним, а й цікавим. А що може бути захоплюючим і одночасно навчальним, як не шахова гра - протистояння білого і чорного.

В освітньо-мистецькому центрі «ШАНС» діти займаються шахами з 5 років. На першому етапі вони знайомляться з дошкою та шаховими фігурами, детально вивчають ігрові можливості кожной фігури, її силу і слабкості. Початковий курс з навчання шахів в центрі «ШАНС» максимально простий і доступний. Особливій акцент робиться на практичній частині, ігровій діяльності. Це допомогає дітям швидко і легко засвоїти нові знання та навички.

Далі додаються тематичні матчі, партії. На заняттях аналізуються зіграні партії, знаходяться і викорінюються допущені помилки.

Діти мають змогу спробувати свої сили в змаганні з суперником спочатку в самій філії. Далі проводяться турніри з шахів між шахістами різних філій центру «Шанс». Переможці змагань між філіями мають змогу брати участь у районних та міських турнірах.

А далі… Чемпіони світу теж починали з перших ходів на шаховій дошці!

Якщо бути чемпіоном світу з шахів не в ваших планах, то від перспективи стати впевненим і успішним в житті мало хто відмовиться. І саме заняття з шахів допомагають досягти такої мети.

Діти вчаться не тільки перемагати, а й правильно приймати поразку - аналізувати помилки, вдосконалити навики, щоб перемогти наступного разу. Такі вправляння в шахових іграх та вміння спокійно логічно мислити, робити синтез і аналіз, які розвиваються під час гри в шахи, допоможуть бути стійкими, впевнено йти до перемого в житті і стати успішними.