Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Через бально - спортивний танець до краси, успіху та впевненості в собі

Заря Ірина. Керівник філії центру «Шанс» на вул. Вербицького, 7. Бально-спортивні танці

Рано чи пізно в житті кожного батька настає час , коли потрібно приймати рішення про те , куди відправити займатися свою дитину - в театральну студію , спортивну секцію або художню школу.

Ви є батьками дівчинки, яка мріє стати принцесою? Або ж у вас прекрасний, але сором'язливий і невпевнений у собі хлопчик ? Тоді вам рекомендується розглянути, як хороший варіант, заняття спортивно – бальними танцями, зокрема, в ансамблі «SUN DANCE» освітньо-мистецького центру «ШАНС», який має вже свою прекрасну історію з перемогами та нагородами.

Керівник ансамблю бально-спортивного танцю «SUN DANCE» - Ланчук А.О., талановита педагог, багаторазова переможниця Всеукраїнських турнірів.

Спортивні бальні танці дуже добре розвивають пластичність , навчають не просто слухати музику, але і відчувати її.

Спортивно - бальні танці сприяють фізичному розвитку дитини - зміцнюють дихальну і серцево-судинну системи організму дитини, тренують і зміцнюють різні групи м'язів. Дитина зможе володіти своїм тілом досконало , використовувати його для того , щоб передати свої почуття і емоції.

Спортивно - бальні танці є ціле мистецтво, але одночасно з тим, це - ще і спорт. Так, бально спортивні танці офіційно визнані одним з видів спорту. Тому танцюристи вважаються не тільки артистами, але, водночас, і спортсменами. Ось і у дітей, які займаються спортивними бальними танцями, розвиваються артистизм і творчі здібності, а, окрім того, витривалість і спритність.

Варто відзначити , що як і в будь-якому іншому виді спорту, у бальних танцях присутній великий дух суперництва. Тому він активно бере участь у формуванні дитячого характеру, вчить бути працьовитим і цілеспрямованим, домагатися поставлених цілей , одним словом сприяє розвитку в дитині цілеспрямованої та сильної особистості.

У зв'язку з тим, що спортивно - бальні танці є справжнім спортом, як і всі інші види, він вимагає серйозного і відповідального підходу. Якщо ви віддали перевагу професійним заняття бальними танцями, то, як і в інших видах спорту, будьте готові до того, що домогтися успіху можна тільки завдяки частим і тривалим тренуванням, а також дуже серйозному відношенню і підходу до справи не тільки з боку дитини, але і з боку батьків.

Якщо ви не плануєте займатися спортивно - бальними танцями щоденно, маєте гарну альтернативу - навчання цьому прекрасному виду мистецтва і спорту в центі «Шанс». 2-3 рази на тиждень вивчаєте спортивно - бальні танці та, за бажанням, приймаєте участь в змаганнях та фестивалях. І, хоча, професійне заняття не є прерогативою, дипломи, грамоти, медалі і кубки є постійними здобутками ансамблю «SUN DANCE» освітньо-мистецького центру «ШАНС.