Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Проведення уроків розмовної практики на заняттях англійської мови у центрі «Шанс»

Мельничук Ольга Філолог. Викладач англійської мови для дітей філії цетру «Шанс» на вул. Якубовського, 7 Б.Англійська мова для дітей

Заняття розмовної практики – невід’ємна складова цікавого і ефективного процесу вивчення англійської мови у центрі «Шанс». Їхньою головною метою є занурення учнів у мовне середовище країни, мова якої вивчається, адже, як відомо, лише так можна досягти найкращого результату у вивченні англійської мови. Тому в центрі «Шанс» склалася чудова традиція проводити уроки розмовної практики з англійської мови у вигляді пікніків, екскурсій, уроків-знайомств, уроків-відтворення британських традицій і т.п. Під час таких занять учні мають можливість вільно спілкуватися і поводитися у контексті заданої теми і атмосфери заняття, що робить процес вдосконалення англійської мови природнім і легким. Беззаперечною перевагою цього є можливість батьків взяти участь у процесі уроку і особисто долучитися до світу англійської мови. Центр «Шанс» докладає усіх зусиль аби кожен наш учень досягнув найкращих вершин у вивченні англійської мови. Це - і безперекладні заняття з англійської з раннього віку, і кращі методики європейських та американських університетів, відео, аудіо вправляння, тести та залікові заняття. Але найбільш бажаними і очікуваними для учнів є саме уроки розмовної практики. Учні можуть спілкуватись англійською за межами класу.

Для них це весело і цікаво. Вони пишаються собою і хочуть вивчити англійську мову ще краще, щоб спілкуватись не лише в своїй групі, а з усім англомовним світом. Мельничук Ольга Філолог. Викладач англійської мови для дітей філії цетру «Шанс» на вул. Якубовського, 7 Б.

Останнє оновлення (Середа, 15 жовтня 2014, 21:33)