Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Я хочу, щоб кожна дитина сумувала за заняттями

Козирева Марія, Керівник напрямку «танці для дітей» в центрі «Шанс» вул. Героїв Севастополя, 43  Танці для дітей

Найприємнішим початком вечора для мене є слова моїх юних танцівниць: «Марія, ми сумували без Вас і танців». Відразу хочеться творити і літати під музику разом з ними, вчити їх і ставити нові цілі.

Для того, щоб прищеплювати любов дітей до танцювальної справи, навчити їх турбуватися за свої результати і прагнути стати краще, я використовую свій особистий підхід, секретами якого обов'язково поділюсь.

Перше, що я зрозуміла для себе, що саме від мене залежить, чи будуть мої підопічні любити танці, чи будуть ходити на заняття з величезним бажанням і ентузіазмом або з примусу батьків, чи захочеться їм подружиться з танцем на все життя, і чи не буде мені соромно за підготовку юних талантів? Тому, я встановила таку субординацію в моїй групі, яка дозволяє моїм дівчаткам почувати себе «нарівні зі мною»: бачити в мені старшу подругу, не бояться підходити із запитаннями, ділитися почуттями і переживаннями; але, зважаючи на те, що я викладач, поважати мій смак, рішення і д-у-у-уже строгі вимоги. Тому для них я Марія, Маша, але спілкуємося на «Ви» і вимоги у мене, дійсно, строгі. Я намагаюся занурити їх у світ рухів і ритму танцю, де існують лише вони і музика. Найцінніше в цей момент - бачити в їхніх очах розуміння важливості кожного тренування, кожного руху, кожного стрибка і помаху.

Наступною важливою ланкою у досягнення успіху на заняттях танцями для дітей є батьки. Ми з ними йдемо рука об руку, і тому в в наших стосунках – гармонія і взаєморозуміння.

Головним моїм секретом гарного порозуміння в самій групі є те, що дівчатка беруть участь в усьому, що відбувається в житті нашого танцювального колективу - починаючи від складання ескізів костюмів до взаємодопомоги у відпрацюванні рухів. Ми ділимося улюбленими піснями, разом вибираємо прикраси для костюмів, самі шиємо взуття, розмовляємо про їхніх домашніх улюбленців і разом мріємо. Я повністю можу на них покластися, але знаю, що мені мій авторитет завжди потрібно підтверджувати, адже я хочу чтоб дівчата мною захоплювалися, наслідували, гарно працювали. Адже саме робота над собою і постійний рух до досконалості - запорука успіху.

У подальших статтях я розповім більш докладний підхід до кожного свого заняття.