Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Сила успіху, що надихає на заняттях з підготовки до школи

Світлана Томіна, керівник напрямку підготовки дітей до школи центру «Шанс»

Як допомогти дитині впевнено почувати себе в першому класі, адже школа – це новий для неї світ зі своїми правилами і вимогами? Як зробити перехід від ігор до навчальної діяльності легким, невимушеним і приємним? Відповідь лише одна – до цього періоду в житті дитини потрібно готуватися і найкраще це робити на заняттях з підготовки до школи в приміщенні школи з викладачами - професіоналами.

Дітям подобається займатися тією справою, яку вони вміють робити найкраще. А дошкільнята так щиро, не ховаючи почуттів, радіють власним успіхам. Тому в центрі «Шанс» на заняттях з підготовки до школи вашу дитину будуть навчати так, щоб вона відчула силу успіху, радість і задоволення від власних досягнень. Успіх на заняттях з підготовки до школи надихає і допоможе подолати тривожність на перших етапах навчання. Адже саме в цей час третина першокласників відчуває так званий «шкільний шок», не розуміючи нових вимог.

Підготовка дітей до школи в освітньо-мистецькому центрі «Шанс» допомагає створити позитивний образ школи, адже сам процес навчання є веселим і захоплюючим. До того ж дитина здобуває всі необхідні знання і повністю готова поступити до найкращих шкіл.

До програми «Підготовка до школи» у центрі «Шанс» входить:

  • Розвиток елементарних математичних уявлень (кількісна та порядкова лічба, склад числа, співвідношення предметів і числа, математичні дії, написання цифр);
  • Навчання грамоті (знайомство з поняттями: звук, буква, склад, слово, речення; читання слів, письмо букв, складів, слів);
  • Розвиток мовлення (збагачення словника, формування правильної звуковимови, уміння складати розповіді);
  • Розвиток дрібної моторики з використанням пальчикової гімнастики, робота з ножицями, пластиліном, обведення, штрихування тощо);
  • Розвиток пам'яті, уваги, сприймання, образного та логічного мислення, уяви, фантазії;
  • Розвиток творчих здібностей;
  • Формування мотивації до навчання, корекція поведінки дитини, формування міжособистісних стосунків з однолітками та дорослими.

Усі заняття проводяться цікавими ігровими методами з використанням релаксаційних, комунікативних і розвиваючих вправ. На заняттях з підготовка до школи в освітньо-мистецькому центрі «Шанс» дітей вчать спілкуватися і водночас дотримуватися вимог. Все це дуже допоможе майбутньому школяреві.

Заняття в міні групах в приміщенні класу навчать дитину правилам життя саме в шкільному колективі, допоможуть знайти нових друзів і впевнено почуватися вже з першого вересня.

Нехай перші кроки в школі стануть для вашої дитини цікавими і незабутніми!