Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Як працюють в центрі «ШАНС» в ансамблі спортивно бального танцю »SUN DANCE»?

Заря Ірина. Керівник філії центру «Шанс» на в. Вербицького, 7. Спортивно-бальні танці

У зв'язку з тим, що спортивно - бальні танці є справжнім спортом, як і всі інші види, він вимагає серйозного і відповідального підходу Якщо ви віддали перевагу для дитини професійні заняття бальними танцями, то, як і в інших видах спорту, будьте готові до того, що домогтися успіху можна тільки завдяки частим і тривалим тренуванням, а також дуже серйозному відношенню і підходу до справи не тільки з боку дитини, але і з боку батьків.

Робота з дітьми в центрі «ШАНС» в ансамблі спортивно бального танцю «SUN DANCE» починається саме з роз’яснення і усвідомлення цього принципу роботи.

Протягом першого року тренувань, найчастіше, діти танцюють в поодинці. Вони пізнають ази танців і їхні секрети. На первинному етапі навчання тренер навчає дітей базовим рухам у бальних танцях , а також основам хореографії та ритміки. Діти вивчають основи таких головних танців, як повільний вальс, ча -ча -ча, квік -степ, джайв.

До другого року навчання, коли діти досягають шести - семи років, тренер формує пари. На заняттях діти вчаться виконувати рухи , які вивчали на першому році навчання, проте вже в парах . Вже на другий рік діти починають приймати участь у своїх перших змаганнях з бальних танців.

Звичайно, далеко не з кожної дитини, яка прийде в ансамбль бального танцю, можна виховати майбутнього чемпіона. Дипломи, кубки і медалі є здобутком ансамблю спортивно бального танцю "SUN DANCE" центру «Шанс». Ще більше – колектив має планів і мрій.

Але в будь якому випадку, чи здобуті вже перемоги, чи досягнення лише плануються, уроки спортивно-бального танцю не пройдуть даремно для дитини. Ваша дитина завжди буде вирізнятися своєю граціозністю і витонченістю.

Керівник ансамблю бально-спортивного танцю «SUN DANCE» - Ланчук А.О., талановита педагог, багаторазова переможниця Всеукраїнських турнірів.