Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Що таке дукендо–карате. Його сила і переваги.

Дукендо-каратеГеворг Альбертович Бадалян, ТРЕНЕР ЦЕНТРУ «ШАНС» на Якубовського 7б. Президент Федерації Дукендо Украини, Чорний пояс 3-/DML/, Інструктор міжнародного класу 3-/DIG/,Суддя міжнародного класу /WDF и IFCKF/, Двукратний чемпіон національного первенства та багатократний призер, Чемпіон світу 2001 року.

Моє життя міцно пов’язане з Дукендо. 20-річний стаж тренувань в цьому бойовому мистецтві дає мені право стверджувати, що Дукендо – це не тільки вид східного єдиноборства, але й старовинна та універсальна система знань. Цей стиль бойового мистецтва став частиною мого життя та виховав в мені не тільки фізичну але й внутрішню культуру, яку я зараз передаю своїм учням на заняттях в центрі «Шанс».

Перша і головна перевага Дукендо карате – це його універсальність. Дукендо включає в себе різні тенденції та стилі таких бойових мистецтв як Карате, Теквандо, Айкідо, Дзюдо, Санда – Ушу, Май – тай та Кікбоксінгу. Докендо пропонує досконале поєднання цих шкіл, тому тренуватися Дукендо буде і цікавим, і корисним.

Друга перевага – це доступність Дукендо. Цим бойовим мистецтвом можуть займатися діти різної статі та віку. В центрі «Шанс» Дукендо карате займаються з 4 років. Спеціальна методика та цікава подача виховує і фізичний та духовний розвиток маленьких хлопчиків і дівчат.

Третє – це ефективність. Дукендо ідеально поєднав в собі можливість і фізичного, і духовного виховання дитини. Дукендо вчить володіти собою, своїми страхами, виховує волю, розвиває впевненість, витривалість (не тільки фізичну), вчить керувати своєю енергією. Слово «Дукендо» перекладається як «РОБИТИ», «ПОВИНЕН». У учня формується розуміння, що він МОЖЕ і ПОВИНЕН робити все!!