Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Ліплення з глини - бажання душі

Васильченко Ірина, керівник студії «Креативне рукоділля» центр «Шанс» вул. Героїв Севастополя, 43 Ліплення з глини

З дитинства кожна дитина дуже любить ліпити різні фігурки з пластиліну, будувати замки з піску, допомагати мамі з тістом, тому всі діти з радістю погоджуються дізнатися, що таке ліплення з глини. Адже ліплення з глини, це не тільки дуже цікаве і захоплююче заняття, але й вельми корисне: заняття ліпленням сприяють розвитку дитини, допомагають розслабитися.

Ліплення з глини для дітей в центрі «Шанс» настільки захоплююче заняття, що жодна дитина не залишається байдужою. Ми починаємо навчання з найпростішого – вивчаємо елементарні види ліплення: робити ковбаски, плиточки і візерунки, формувати різні фігурки. Далі переходимо до більш складних композицій - до створення прикрас і виробів, де кожна робота дитини унікальна - вона схожа тільки на себе.

Крім цього на заняттях діти навчаються працьовитості, посидючості, вмінню радіти успіху інших, і найголовніше - самостійності.

Безсумнівно, ліплення з глини це чудове поєднання приємного і, водночас, корисного проведення часу дитини, а також корисних навичок для її майбутнього, адже не всім судилося народитися художниками, але кожен з нас не обмежений у виборі своїх захоплень.