Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Використання методики «РОСТОК» на заняттях підготовки до школи в центрі «ШАНС»

Керівник напрямку підготовки до школи - Тимошенко Л.Г. Викладач вищої категорії. Вчитель початкових класів,філолог. Володіє найпередовішими методиками, застосовує новітні методи та аудіо, відео).

Комплексна програма розвитку дітей «РОСТОК» була запроваджена у навчальних закладах України з 1996р. згідно з наказом Міністерства освіти України №116. На сьогоднішній день вона допомогає формувати найважливіші навчально-виховні завдання формування гармонійної особистості, освіченої і вихованої людини, яка здатна вирішувати самостійно життєві проблеми, повноцінно реалізовувати потенційні можливості інтелекту та природних здібностей.

Сучасна освіта орієнтується на практичне втілення в навчально-виховний процес ефективних педагогічних принципів програми «РОСТОК». Особливої актуальності набуває реалізація принципу єдності в системі освіти, її безперервність та варіативність.

Тому в центрі «ШАНС» до програми дошкільної освіти було запроваджено елементи комплексної програми розвитку дітей «РОСТОК». Це дає можливість забезпечити більш повну, глибоку та всебічну підготовку дітей до навчання у початковій школі та розвинути логічне мислення, пам'ять, творчу індивідуальність дошкільника. На уроках математики керівник напрямку з підготовки до школи підбирає завдання, які не лише розвивають обчислювальні навички, але й сприяють розвитку логіки мислення, навчають виділяти істотні ознаки предметів, розуміти алгоритм математичних операцій, вчать класифікувати предмети, об'єднувати їх у множини.

На заняттях з підготовки до школи використовують мультимедійні технології. Найцікавішим видом роботи для дітей дошкільного віку є гра, яка вміло вбудована в систему урока. Мультимедійні ігри активізують увагу дітей, розвивають інтелект, пам'ять, зацікавлюють.

Такий підхід позитивно впливає на якість знань дитини, забезпечує правильний фізичний та моральний розвиток дитини під час переходу від дошкільного навчання до початкової школи.