Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Брейк-данс: від вуличного танцю до здорового способу життя!

Сірош Юрій Володимирович, тренер з брейк-дансу центру «Шанс» (Солом'янський і Дарницький райони м.Києва) Брейк-данс Київ

В центрі «Шанс» популярністю користуються заняття з брейк-дансу. У перекладі з англійської, «break dance» - ламаний танець, складається з технічно складних елементів, що вимагають особливої фізико-акробатичної підготовки. Вона, як правило, розвивається і вдосконалюється у процесі навчання в студії танцю. Даний стиль танцю виріс із звичайних вуличних виступів хлопчиків і дівчаток, хуліганістих танцюристів. Але вже на сьогоднішній день брейк-данс досяг рівня фестивалів і конкурсів міжнародного рівня, не кажучи про визнання його користі серед тат і мам, бабусь і дідусів. Брейк-данс допомагає хлопчикам і дівчаткам у розвитку координації, витривалості, працездатності, що, в свою чергу, позитивно позначається на їх діяльності (і не тільки в спорті і танці). Несподівано для себе у брейк-дансі діти відкривають новий спосіб самопізнання і самореалізації, а їх батьки спостерігають збереження і розвиток працездатності, витривалості, здоров'я!!!

Навчаючись брейк-дансу в центрі «Шанс», батьки можуть бути спокійні за безпеку своїх дітей, тому що заняття починаються з оволодіння навичками правильного падіння, що особливо важливо при виконанні акробатичних і гімнастичних елементів! Потреби сучасного часу серед учнів брейк-дансу орієнтовані на зміцнення здоров'я, свого статусу в групі і суспільстві, зміцнення тіла і м'язів через силові елементи.

Успішність у досягненні виконання окремих елементів і навіть композицій з брейк-дансу просто зумовлена сучасними підлітками, їх інтересом до сучасних стилів танцю і музики. Тому часто ті, хто навчаються в центрі «Шанс» вже з 1-х занять показують свої хороші танцювальні навички. Ну а більш досвідчені учні центру мають чудову можливість продемонструвати свої навички та вміння на брейк-батлах, які регулярно проводяться між філіями центру «Шанс» під керівництвом наших тренерів. Крім того, тренери центру з брейк-дансу вивозять учнів на фестивалі і конкурси різного рівня, що також сприяє підвищенню інтересу до цього «вуличного танцю»!

Останнє оновлення (Неділя, 02 листопада 2014, 21:29)