Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Танець як стиль життя

Романюк Н.В.

Мало хто задумується про користь, яку приносять заняття танцями. Між тим, танець – це не просто набір рухів, відтворених під музику. Танець – це ваші емоції, почуття. Ваші переживання. З допомогою танцю можна освідчитися в коханні, пожартувати над кимось. В танці ви відкриваєтесь, стаєте самим собою.

В наш час розвивається досить багато танцювальних напрямків. Можна обрати те, що більше до смаку. Тим же, хто не може визначитись, можна порадити займатися сучасними танцями.

Сучасний танець – це універсальний мікс всіх існуючих на сьогодні танцювальних напрямків. Тут - і балет, і бальні танці, і латина, хіп-хоп, східні танці, гімнастика і так далі, і тому подібне. Сучасний танець – це напрямок, що поєднав , здається, непоєднані стилі. Завдяки цьому, задіяні всі групи м’язів. При заняттях іншими видами танцю, певні м’язи або не працюють взагалі, або їх рухи обмежені через специфіку танцювального напряму. Так, в бальних танцях майже не задіяні руки, спина постійно напружена. В східних танцях в основному працюють м’язи живота (через це його так часто і називають ).

Сучасний танець змушує працювати кожну клітинку тіла. До того ж , в освітньо - мистецькому центрі «Шанс» вправи з хореографії поєднують з гімнастичними вправами - вчать виконувати «колеса», «перевороти», «містки», «шпагати» і це всім дуже подобається. Заняття сучасним танцем покращує самопочуття - тіло стає більш пластичним, вирівнюється постава, покращується рівновага, що , в свою чергу, дозволяє впевнено ходити на високих підборах та виглядати королевою в будь-якій ситуації. Зростає почуття гідності і впевненість в собі.

Хореографічні колективи сучасного танцю центру «Шанс» беруть участь в концертах і фестивалях. Діти вчаться не лише танцювати, вони навчаються працелюбству, цілеспрямованості і прагненню до перемоги. Танцюйте, передавайте радість життя через пластику рухів, виступайте, приносьте радість людям, перемагайте!