Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Навіщо потрібен викладач по грі на гітарі?

Ольга Сабері, керівник напрямку «гра на гітарі» («Шанс» вул.Героїв Севастополя, 43) Гра на гітарі

Багато людей ставлять перед собою питання: навіщо потрібен вчитель по гітарі, адже навколо багато інформації в різних джерелах.

Відповідь дуже проста: жоден (навіть найкращий посібник по гітарі) не в змозі виправляти помилки, які виникають в процесі навчання.

А це: правильна постановка рук гітариста, якісне звуковидобування, положення гітари під час гри і багато інших аспектів і тонкощів гітарної майстерності.

Можна починати вчитися грати на гітарі за допомогою інформації з мережі інтернет або купити «самовчитель» в книжковому магазині.

Але, навіть найкраща книга, не в змозі максимально швидко і правильно показати і розповісти те, чому професійний викладач гітари навчить Вас за один урок.

Це відомий всім факт.

Найважливішим чинником в досягненні майстерності є бажання вчитися правильно, тоді Вас нічого не зупинить на шляху освоєння гітарного мистецтва.

Майже нічого ....

У професійній справі навчання грі на будь-якому музичному інструменті основним і головним моментом є досвід викладача - всі ті знання, які вчитель отримав, опрацював і втілив у життя і неодноразово закріпив на практиці, вивчаючи все більш нові нюанси і отримуючи неоціненний досвід володіння інструментом.

Отже, якщо Ви давно мрієте навчитися добре грати на гітарі, чи, можливо, вже граєте, але хочете підвищити рівень майстерності – працюйте з професіоналами.

Ви отримаєте знання і цікаві заняття з індивідуальним підходом! До того ж, для Вас відкриється можливість грати на концертах, фестивалях, та цікавих міроприємствах.

Успіху Вам і улюблених викладачів!