Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Студія художньої творчості - розкриття художнього потенціалу дошкільнят і учнів

Шкримбал Альона Леонідівна, Вчитель художньої творчості освітньо-мистецького центру «Шанс» на вул. Якубовського, 7б 

Дивовижний світ навколо нас. Він насичений яскравими барвами, різноманіттям, сповнений неперевершених образів і дивовижних форм. Вміння помічати красу довкола та навики відтворювати її – це мистецтво. Часто діти намагаються в своїх малюнках передати те, що бачать або уявляють. В дитячих творах відкривається неповторність внутрішнього світу маленької особистості. Дуже важливо, щоб дбайливі батьки вчасно помічали обдарування своїх дітей та допомагали їм розвиватися, адже кожна дитина має певні здібності, які слід виявити. Всі наші діти талановиті і саме на нас покладена відповідальність допомогти їм реалізовуватись.

Якщо бажаєте краще зрозуміти свою дитину та зазирнути за завісу таємничості її безмежного світу – запропонуйте помалювати, дайте фарби і спостерігайте. Навчіть свого малюка творити і він вам буде дуже вдячний.

Якщо вам потрібна допомога - приводьте дитину на заняття з художньої творчості в освітньо-мистецький центр «Шанс». Дипломовані фахівці допоможуть розвинути творчий потенціал дитини, знайти її себе в мистецтві та приносити мистецтво в повсякденне життя.

Під час заняття в художніх студіях центру «Шанс» малюки розкриваються, розвивають творчі здібності, спостережливість, естетичний смак, візуальне сприйняття, тактильні відчуття, моторику рук і пальців, уявлення та фантазію, вдосконалюють вміння концентруватися і доводити розпочате до кінця. Уроки розвитку творчості в «Шансі» дозволяють дитині сформувати навики відтворення простору, форм, об’ємів, фактури - враховуючи при цьому, закони композиції, кольору, перспективи та використовуючи різні засоби виразності.

Дитина починає яскравіше бачити світ та розуміти його, а, отже, передавати свій внутрішній стан, емоції, переживання і власне бачення через малюнок.