Найцікавіше тут:

Головна Танці для малят

Танці для малят

ТАНЦІ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Танці для дітей

Різноманіття танців для дітей, що пропонується сьогодні – вражає.

Від класичних і всім відомих видів танцю, до суперсучасних та нових напрямів. У танці Ваші молоді таланти навчаються мислити, рухатися та розвивають почуття ритму одночасно.

Зазвичай, більшість груп із танцями для дітей запрошують малят з трьох років. У такому віці ще немає чіткої грані між напрямами танців, але викладаються основи хореографії, що нерідко поєднуються із пластикою, елементами гімнастики і акробатики. Навички у ранньому віці дуже швидко засвоюються дитиною і є основою для подальшого опанування мистецтва танцю. Крім того, танці для дітей проходять у ігровій формі по скороченій у часі програми, що не дозволяє дитині перенапружуватися фізично та емоційно.

У Центрі Шанс танці для дітей пропонуються за наступними напрямами: танці для малят з 3-х років, спортивно-бальні танці, східні танці для дітей та сучасні комбіновані танці.

Бальні та спортивно-бальні танці є класикою танцювального мистецтва. Основний акцент при навчання приділяються поставі, чіткості виконання рухів, граціозності та артистичності. Бальників завжди виділяє чудова фізична форма та манера ходи – рівна постава, зважені тверді кроки.

Сучасні танці допоможуть Вашій дитині адаптуватися до колективу, відчути себе «у течії», повірити у власні сили та проявити себе, показати свою індивідуальність, манерність, талант.

Східні танці для дітей варто вибирати тим, хто бажає розвинути у дитині пластичність, гнучкість. Східні танці вважаються найбільш жіночими танцями, - танець живота сприяє зміцненню м’язів пресу, при необхідності допомагає легко та «красиво» схуднути.

Який би танець для дітей Ви не обрали, пам’ятайте: у Центрі Шанс працюють професійні та талановиті педагоги, які виховали не одне покоління танцюристів; наші учні є учасниками та переможцями багатьох українських та міжнародних конкурсів, мають велике майбутнє та безліч нагород.

Танцы      
Танці для малят Танці для малят Танці для малят Танці для малят

Танці для дошкільнят

Танці Танці  Танцы

 

Шанс  Танці  Танці

Танці для дошкільнят

 Танці малюки  Танці малюки
Танці для малят  Танці  Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для дошкільнят

Танці для малят Танці для малят  Танці для дошкільнят
танці для малят Танці  Танці для малят
Танці для малят  Танці для малят  танці для малят

Танці для дошкільнят

 Танці для малят  Танці для малят

Танці для дітей

Танці для дітей

Танці для дітей

Шанс концерт

Шанс концерт

Шанс концерт

Танці для дітей

Танці Шанс

Танці Шанс

Танці для дітей Танці для дітей Танці для дітей
Танці для дітей

Сучасні танці

Танці для дітей

Танці для дітей Танці для дітей

Танці для дітей

 


Останнє оновлення (Понеділок, 05 червня 2017, 20:45)

 

Коментарі 

 
0 #6 Олена 14.09.2016 19:28
Добрий вечір . Напишіть будь ласка яка тривалість заняття????
Цитувати
 
 
0 #5 Таня 27.12.2015 00:08
Ходимо на "Хореографію" на Героїв Севастополя 9а. Іра як хореограф "умнічка". Вона вміє знайти підхід до кожної дитини. З кожним заняттям, наші дітки стають виносливими, сильними і впевненими в своїх силах. Дякую хореографу, за її відкритістьблис к в очах, це все передається нашим діткам.
Цитувати
 
 
0 #4 Monika 01.11.2015 20:26
Ходим в ансамбль "Солнышки" к Ярославе Владимировне (Преображенская ,17,шк.43). Очень нравятся Ваши занятия. Спасибо большое.
Клемишина М.
Цитувати
 
 
0 #3 Віра 12.03.2015 22:27
Слова вдячності нашій Ясі Володимирівні від колективу "Сонечка" (філія Клименко,17). Ви є справжнім Сонечком для наших діток. Дуже подобаються Ваші заняття. Вітаємо Вас з перемогою на конкурсі та бажаємо подальших перемог.
Цитувати
 
 
0 #2 Лиза 02.06.2014 11:48
Спасибо Виктории, хореографу восточных танцев. (Героев Севастополя 9а) Наши дети с удовольствием посещают тренировки. Есть пожелания!!! Сделать "Восток" чаще. Не 2 раза в неделю, а 4. Дети очень просят!
Цитувати
 
 
+3 #1 Валентина 19.03.2014 21:34
Оксана Юрьевна, большое спасибо от родителей танцевального коллектива "Непоседы". Ваши занятия любят не только наши дети, но мы. Спасибо, что так часто приглашаете на свои открытые занятия. Вы профессионал своего дела!!!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити