Найцікавіше тут:

Головна Туристичне агентство "Шанс-Тур"

"Шанс Тур"

 

Туристичне агентство "Шанс-Тур" вітає всіх свої теперішніх та майбутніх клієнтів!

Шанс-Тур

Туристичне агентство "Шанс Тур" являється підрозділом Центру "Шанс", що успішно працює у різних районах міста Києва вже 13 років. Діяльність Центру "Шанс" відзначена премією Міжнародного рейтингу "Золота Фортуна".

"Шанс-Тур" - турагентство, що динамічно розвивається і пропонує широкий вибір відпочинку, пляжний відпочинок, цікаві екскурсійні тури та активний відпочинок на кращих гірськолижних курортах України та інших країн світу. Від недорогих економічних готелів до супердорогих, а також, у окремі періоди - відпочинок по "гарячим" цінам у готелях та курортах різної категорії по всьому світу, у тому числі і в Україні. Крім того, у нашій компанії Ви зможете замовити авіабілети у будь-яку точку світу.

Основна мета "Шанс-Тур" - не тільки продаж турів та авіаквитків, але й забезпечення клієнта усіма необхідними документами, білетами, корисною інформацією - усім тим, що допоможе туристу почувати себе більш впевнено на етапі підготовки і під час подорожі. Колектив компанії - висококваліфікований персонал із великим досвідом роботи у туризмі.

У нашій роботі використовуються тільки високотехнологічні рішення по організації бронювання і продажу, що дозволяє чітко відслідковувати кожного туриста від моменту бронювання і до повернення із відпочинку.

Звертаючись до наших потенційних партнерів і клієнтів, Ви будете задоволені якістю обслуговування і професійною підготовкою нашого колективу.

У офісі компанії кожний клієнт отримає достовірну і повну інформацію від досвідчених менеджерів по напрямам, почує рекомендації та поради по відпочинку. Двері нашого агенства завжди відкриті для Вас і ми маємо надію, що Вам запам'ятається оперативність, комфорт та доброзичливість - усе, чого прагне колектив "Шанс Тур" у своїй роботі.

Туристичне агентство "Шанс Тур" подарує Вам незабутній відпочинок та свято подорожі!

Сайт "Шанс Тур"

Контактна інформація: (044) 331-32-21, 331-13-12

Адреса: м.Київ, вул.Саксаганського, 13/42

Останнє оновлення (Вівторок, 09 жовтня 2012, 09:14)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити