Найцікавіше тут:

Головна Вокал

Вокал

Вокал для дітей

Сідашова Таісія Михайлівна, педагог з вокалу (Дарницький район, м.Київ)

Багато хто вважає, що вчитися співати потрібно виключно в юному віці, що саме з дитинства голосові зв'язки більш податливі до навчання і т.д. Але насправді, якщо людина точно для себе вирішила, що хоче співати, то з допомогою гарного, досвідченого педагога, вона це зробить. Саме на це спрямована робота вчителів у центрі «Шанс»: допомогти повірити у себе і здійснити мрію.

Звичайно, відкидати той факт, якщо займатися вокалом з дитинства, це буде більш ефективно, не можна. Адже позитивних сторін у заняттях з раннього дитинства набагато більше. По-перше, зрозуміло, що більше можна встигнути. Але в житті дуже часто буває, що багато людей просто не мали можливості з дитинства розвивати свої таланти або пізно виявили здібності до вокалу. Тому, саме для таких людей можна чітко сказати, що шанс вдосконалити себе і свій вокальний талант дійсно є. А найголовніше, з практики педагога з вокалу скажу, що дорослій людині набагато легше пояснити, а це значить, що, у свою чергу, людина постарше швидше засвоїть матеріал з вокалу, ніж дитина. Адже за плечима у дорослої людини є певний досвід, який допоможе їй на заняттях.

Єдине, що відрізняє заняття з вокалу з дітьми від занять з дорослими - це різні методики викладання, на що особливо звертають увагу педагоги центру «Шанс». Для дітей - це більшою мірою ігрова форма уроку з вокалу, і заняття спрямовані більше на розвиток музичності, слуху, почуття ритму. А от для дорослих учнів - це робота над диханням, дикцією, виробленням своєї індивідуальної манери виконання, правильним звуковилученням, це також робота над добіркою репертуару згідно діапазону і вокального рівня виконавця та багато іншого. Є ще різниця в тому, що в доборі репертуару дорослі керуються не тільки рекомендаціями педагога, але і своїм вже сформованим естетичним смаком, а діти довіряються повністю смаку педагога. Дорослі виконавці також більше відчувають твір, тоді як для юних вокалістів - це досить нелегка праця.

Є і схожі моменти в заняттях з вокалу з дітьми та дорослими: це і розвиток діапазону, і постановка правильного дихання і дикції. Однак те, як цей матеріал педагог доносить до учнів різного віку, має відмінність. В цьому і полягає талант гарного педагога з вокалу.

Звичайно ж, не можна не відзначити, що кожна людина - це особистість, індивідуальність, тому і заняття з вокалу досвідчений педагог буде вибудовувати індивідуально і конкретно під людину, враховуючи не тільки її вік. Найголовніше, не бійтеся розкривати свій талант, співайте, отримуйте від цього задоволення, адже музика, а особливо, спів лікує від багатьох негараздів і здатна підняти не тільки настрій, але і самооцінку. Тому, якщо Вам більше 20 років, і Ви чуєте від людей, що навчатися пізно, то доведіть всім зворотнє - і приходьте до нас на заняття з вокалу!

 

Ви маєте можливість створювати власний запис на професійній студії звукозапису по доступних цінах.

 

Приклади записів можна завантажити ТУТ

Вокал      
Вокал Вокал  Вокал  Вокал


Вокал  Вокал  Вокал
Вокал  Вокал  Вокал Шанс
Вокал Вокал Вокал
Вокал для дітей Вокал для дітей Вокал для дітей
Вокал для дітей Вокал для дітей Вокал для дітей

Останнє оновлення (Понеділок, 05 червня 2017, 20:35)

 

Коментарі 

 
0 #4 Людмила 21.01.2017 20:21
Добрый день, Подскажите стоимость вокала для 8-летнего ребенка.

Спасибо.
Цитувати
 
 
0 #3 Алла 27.09.2016 12:26
Добрый день, есть ли занятия вокалом и класс гитары для начинающих ( 6лет) по выходным? Спасибо
Цитувати
 
 
0 #2 Администратор 04.05.2014 18:32
Спасибо большое за теплые слова в наш адрес! Летом заниматься вполне возможно. Думаем, что Ваш педагог сможет все рассказать более детально. Ждем Вас на занятиях!

Администрация "Шанс"
Цитувати
 
 
0 #1 Елена 03.05.2014 09:44
Спасибо большое нашему учителю по вокалу Таисии Михайловне! Чудесный педагог ходим к ней уже 2-й год, девочка моя бежит на занятия, поет все время. У нас маленькая група, советукю родителям - мы ходим в Шанс в 303 школу. Хотелось бы еще летом заниматься. Подскажите, это возможно?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити