Найцікавіше тут:

Головна Йога

ЙОГА

 

Йога для дітей

Йога-стретчинг

Йога для дітей

Викладач йоги-стретчингу

Йога

Йога -стретчинг

Йога-стретчинг

Йога стретчинг

Йога стретчинг


Дитяча йога у веселій, ігровій формі допомагає розвинути координацію, гнучкість, укріпити внутрішні органи, спрямувати енергію дитини на зміцнення здоров'я, і поліпшити її загальний стан. Пози тварин і комплекси вправ з цікавими історіями допоможуть розвинути концентрацію уваги. Хочете спробувати зобразити гнучку кішечку, лева, що охороняє свою територію або верблюдика в пустелі? Будь ласка, всі ці пози і рухи сполучені в єдину композицію, яка має свою мораль, навчають ввічливості, терплячості й охайності.

Йога не включає елементів змагання, тому діти можуть із задоволенням займатися фізичними та інтелектуальними заняттями, не турбуючись про вдалий чи невдалий результат. У ході практики діти вчаться володіти своєю поведінкою, настроєм. Мистецтво самоконтролю, набуте завдяки заняттям йоги,  не залишить місця образам, примхам, розладам, агресії, злості.

Йогаце фізичний розвиток, сила, витривалість, міцне здоров'я, пластика, гнучкість, координація рухів, гарна постава. Завдяки вправам йоги діти навчаться уникати травм, розширять свій кругозір, натренують пам'ять і увагу. Йога – це уміння спілкуватися з красою, природою; бути в гармонії з навколишнім світом; пізнання самого себе; розвиток своїх здібностей; здатність досягати будь-яких цілей в житті.

Секція йоги для дорослих і дітей працює в Солом'янській філії, вул. Героїв Севастополя, 9а, тел. 587-70-94.

Також у центрі функціонує йога-стретчінг Голосіївська філія, пр. Глушкова, 28, тел. 360-72-52

Можлива побудова заняття:

• гімнастика

• розвиток координації, рівноваги

• формування правильної постави,

• вправи на гнучкість тіла і розвиток м'язової сили,

• розвиток координації і пластики руху тіла,

• дихальні вправи і вправи на розслаблення,

• ігри-тренінги на набуття навичок спілкування, спостережливості, уваги, самостійності, фантазії, активності.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей в освітньо-мистецький центр “ШАНС".