Найцікавіше тут:

Головна м. Київ. Голосіївський р. вул. Глушкова, 28 Теремки -1. 360-72-52, 063-439-08-90

 

 

 

Освітньо-мистецький центр "ШАНС"

в Голосіївському районі, вул. Глушкова, 28

Глушкова, 28 (СШ №132)СШ №132 (ст. м. "Теремки", поруч з метро).

Тел. 360-72-52, 063-439-08-90


 

 

Просмотреть увеличенную карту

 

555Керівник філії - Пньовська Оксана Михайлівна. Освіта вища.

Досвід роботи в науково-педагогічній сфері - 15 років.

Метою своєї діяльності вважаю створення команди професіоналів – викладачів, здатних розкрити творчий потенціал кожної людини.

Віддаючи своїх дітей до нашого освітньо-мистецького центру, ви даєте їм ШАНС для розвитку їхніх талантів та творчих можливостей, для звільнення від комплексів, для саморозвитку та самовдосконалення.

Давайте разом створимо майбутнє наших дітей веселим, різнобічним та успішним!

Перемагає той, хто вірить у перемогу!

 

Всі напрями роботи

 

Для учнів:

 

 

Для дошкільнят:

 

 

Для дорослих:

 

 

Викладачі та колективи


Панчук Людмила – керівник напрямку «східні танці». Досвідчений викладач, працювала у школі Чапкіса, хореограф-постановник в спектаклі «Урус Шайтан» (театр імені Івана Франка), актриса у постановці «Задунаєць за порогом».Сххідні танці

ЇЇ вихованки займають перші місця на фестивалях у Болгарії та Туреччині. У доробку нашого викладача власні майстер класи у Одесі та Львові. На заняттях застосовується авторський підхід до танцю з вкрапленням акторської майстерності.

Кузів Оксана Орестівна – керівник напрямку «вокал», професійний музикант, співачка з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи, учні Оксани Орестівні брали участь у пісенних конкурсач «X фактор», «Голос країни» та ін. Голос людини - природний інструмент, яким вона володіє з ранніх років.

♪ У процесі співу розвиваються музичні здібності – тембровий і динамічний слух, музичне та образне мислення, музична пам'ять. Вокал

♪ Багато лікарів стверджують, що люди, коли співають, зміцнюють імунну систему, здоров'я, тонус, оскільки спів - психофізіологічний процес, пов'язаний з роботою життєво важливих систем, таких як дихання, кровообіг та ендокринна система.

Спів - це антистрес. Він робить людину щасливішою. Навчаючись правильному співочому диханню, діти менше хворіють на простудні захворювання, а також зміцнюються стінки кровоносних судин і успішно вирішується проблема з заїканням. Заняття вокалом допомагає дитині емоційно розслабитися, полегшує спілкування з однолітками та позбавляє від стресів.

Філенкова Поліна Андріївна - керівник напрямку «англійська мова» запрошує Ваших дітей відвідати чарівний світ англійської мови! Вивчення нового предмету повинно викликати радість і посмішку на обличчі дитини, саме тому діти вивчатимуть мову без перекладу в ігровій формі, будуть дивитися мультики і співати пісеньки англійською мовою, слухати казки, розігрувати різноманітні сценки, вчити мову за якісними підручниками оксфордських та кембріджських програм, з величезною кількістю яскравих кольорових ілюстрацій і цікавих персонажів.

Англійська моваЯ стану для Вашої дитини не просто вчителем, але також наставником і другом. До зустрічі на наших уроках!

Лаба Тетяна Анатоліївна – керівник напрямку «підготовка до школи». Досвідчений педагог, з власними методиками, напрацьованими за більш ніж двадцятирічний досвід роботи у початковій школі.

В «Центрі Шанс» використовує широку базу дидактичного матеріалу для роботи з дітьми дошкільного віку. Програма занять з підготовки до школи включає: цікаві завдання з формування навичок мовлення та читання;

вправи з підготовки руки до письма;

ефективні методики та ігрові методи розвитку мислення, пам’яті, уваги, математичних уявлень та логіки;

ознайомлення з навколишнім світом;

Наша мета – створити комфортні умови для здобуття знань з базових предметів, а також розвиток бажання вчитися і бути успішним у школі.

БрейкЩербак Максим Олександрович – керівник напрямку «Брейк дансу», талановитий молодий викладач, який здобув прихильність учнів та їхніх батьків. Учасник B-boy Ruzh_yo та керівник танцювального гурту «Teremky b boys», призер міських і обласних соло та командних змагань по брейк дансу. Хореограф - постановник в стилі брейкинг для команди 2Т2. На заняттях діти набувають навичок у створенні сміливих та яскравих композиції, демонструючи вправність та довершеність у виконанні.

 

Фещенко Богдан Валентинович – керівник напрямку «Шахи». Шахи

 

Переможець та учасник багатьох українських турнірів:

-кваліфікаційних турнірів,

-чемпіонатів Києва та Київської області,

-шахових фестивалів з класичних шахів та швидких шахів («Київська весна на Оболоні», «Шевченків край» та ін.). Рейтинг ФІДЕ 2124.

Заняття гри в шахи з Богданом Валентиновичем "в центрі Шанс"сприяють розвитку логічного мислення, концентрації уваги, вчать долати труднощі та планувати власні дії, а також - ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРЕМОГУ і ПЕРЕМАГАТИ.

Естрадно-спортивні танціЛузан Марина Володимирівна – керівник напрямку сучасного танцю та керівник дитячого ансамблю «Смайлики».

Лауреат і призер численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалей у складі танцювальних ансамблів "Модерн" і "Зіронька". Професійний та досвічений хореограф. Навчає танцювальній майстерності дітей різного віку.

  

Лановенко Юлія Іванівна – керівник напрямку занять для дорослих з аеробіки та шейпінгу

Кандидат психологічних наук, інструктор курсу з шейпінгу та атлетизму при Інституті фізкультури та спорту. За 8 років роботи в центрі «Шанс» в результаті самовдосконалення напрацювала авторські програми, які об’єднують групи вправ у наступних стилях:

- аеробні заняття (динаміка, стрибки, вправи на швидкість) - сприяють зниженню ваги за рахунок «зжигання» жирових тканин в організмі;

- заняття шейпингом - дозволяють покращити силу і витривалість кожної групи м’язів (всі вправи робляться без використання гантелей, тільки за рахунок тіла);

- заняття-стрейчинг (растяжка) розвивають гнучкість зв’язок, що є своєрідною профілактикою вивихів суглобів;

- пластичні заняття (у стилі джаз-балету) – акцент ставиться на розкриття естетичних якостей жінки;

- заняття-орієнталь (східний танець)

На заняттях орієнтуюсь на постійну зміну стилей занять, оскільки це призводить до того, що оргаізм не встигає адаптуватися до навантаження і не починає «ігнорувати» його, що в результаті поступово дає бажаний результат для фігури і здоров’я жінки.

Школоберда Владислав Юрійович – тренер з карате Дукендо, кандидат в майстри спорту України з шотокан карате-до і кандидат в майстри спорту України з айкібудо. Переможець серії всеукраїнських та міжнародних змагань, свій досвід успішно передає своїм учням.


Власенко Олена В’ячеславівна – керівник напрямку акторська майстерність, професійний screenshot 8режисер. Робота учнів Олени В’ячеславівни високо оцінена на мистецьких фестивалях і конкурсах. Як мама двох доньок вміє знайти підхід до кожної дитини. Вважає, що основа успіху у суспільстві – це вміння спілкуватися, тому і розвиває на своїх заняттях у дітей комунікабельність. Заняття проходять в ігровій формі, тому діти не втомлюються, натомість отримують багато уваги. Програма з акторської майстерності спрямована на виховання у дітей художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови. Діти оволодіють навичками акторської гри, навчаться працювати з костюмом, реквізитом, напрацюють власну манеру сценічної поведінки. А головне, зможуть психологічно відпочити від важких учнівських буднів.

Григор’єва Анастасія Олександрівна- талановитий художник, з любов’ю до дітей та неординарним підходом до процесу викладання живопису та різноманітних технік, які розвивають творчий потенціал дитини. Здатність мислити нестандартно, володіння різноманітними стилями малювання та вміння їх поєднувати, вдосконалення нових технік, знаходження свіжих ідей і натхнення, а також чудовий настрій та віра у себе - це все може отримати Ваша дитина на її заняттях.

grigoreva

Кредо Анастасії Олександрівни « У мистецтві найголовніше - емоція». Для неї це - знаходження нестандартних шляхів вирішення питань, усвідомлення себе як особистості, аналіз психологічного стану, а також засіб відкрити себе світу і відкрити світ у собі.

Ушакова Людмила Андріївна – тренер з художньої гімнастики, хореограф. Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, має професійну кваліфікацію тренера-викладача з виду спорту, організатора фізкультурно-оздоровчої роботи, а також досвід роботи з дітками різного віку в Україні та за кордоном (Іспанія), в якості тренера з художньої гімнастики хореографа-постановника.

УшаковаКандидат у майстри спорту з художньої гімнастики, переможиця регіональних і всеукраїнських турнірів та чемпіонатів . У нашому центрі проводить заняття з художньої гімнастики та контемпу. Виховує у своїх учениць дисциплінованість, впевненість у собі, успішність, вміння знаходити рішення в любих життєвих ситуаціях.


Новини

 

Звітний творчий концерт відбувся!

Мандрівка до КРАЇНИ МРІЙ здійснилася на СВЯТКОВОМУ ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ в Центрі «Шанс» по просп. Глушкова, 28.

 

Естрадні танці Гімнастика Східні танці

 

ПОПЕРЕДУ - ЛІТО, СОНЦЕ, ВІДПОЧИНОК В ТАБОРІ З "ШАНС-ТУРОМ"! УРА!

ІІ місце, Кубок та Дипломи завоював колектив східного танцю "Сапфір" на спеціалізованому відкритому всеукраїнському фестивалі "Золото Сходу"!

Східні танці Східні танці Східні танці

 Художній керівник - Хрущова Аліна Сергіївна.

МОЛОДЦІ!!!

Східні танці Східні танці Художня творчість

 Кубок та Дипломи ЛАУРЕАТІВ І премії Міжнародного спеціалізованого фестивалю під егідою Всесвітньої унії культури та мистецтв (World Union of culture and the arts) отримав колектив східного танцю «Сапфір» під керівництвом Хрущової Аліни Сергіївни!

Вітаємо "Сапфір" з блискучим виступом!!!

Східні танці Сапфір Східні танці Сапфір Східні танці Шанс

 Оголошується набір дітей з 5 років та дорослих до напрямку «ПРОФЕСІЙНІ ШАХИ» в Освітньо-мистецький центр «ШАНС» по просп. Глушкова, 28, на території школи І-ІІІ ступенів № 132.

Фото


Творчість Творчість  Бальні танці  Вокал
Майстер-клас з писанкарства Майстер-клас з писанкарства Глушкова 28 Східні танці на глушкова
Гімнастика  Художня творчість  Шанс  Шанс
Гімнастика Гімнастика  Східні єдиноборства  Вокал

 

Гімнастика Карате Брейк
Карате Танці Танці
Танцы дошкольникам Английский язык Танці
Бальні танці Бальні танці Танцы дошкольникам
Брейк Підготовка до школи Бальні танці
Творчість Брейк Брейк
Танці Шанс

Вокал

Танці для малят

Танці для малят

Шахи турнір Шахи турнір
Карате Карате Танці для дошкільнят
Шанс Художня творчість Художня творчість
Шанс Шанс Шанс
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Ейдетика Художня творчість Гімнастика
Східні танці Східні танці Східні танці
Східні танці Східні танці Східні танці
Бальні танці Шанс Художня творчість Шанс Карате дукендо
Сучасні танці Шанс Східні танці Шанс Сучасні танці Шанс
Художня творчість Художня творчість Художня творчість
Художня творчість Художня творчість Глушкова 28 Шанс
Сучасні танці Сучасні танці Сучасні танці
Сучасні танці Шанс на Глушкова 28 Сучасні танці
Брейк Брейк Брейк
Сучасні танці Карате Карате
Гімнастика Художня творчість Підготовка до школи
Малювання Гімнастика Гімнастика
Художня творчість Східні танці Шанс на Теремках
Глушкова 28 шанс Східні танці Бальні танці

Писанкарство майстер-клас

Писанкарство майстер-клас

Писанкарство майстер-клас

Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013
Звітний концерт 2013 Звітний концерт 2013

Акторська майстерність


Акторська майстерність

Підготовка до школи

Східні танці

Танці для дітей

Шанс

Східні танці

Бісероплетіння

Бальні танці

Сучасні танці

Центр Шанс

Тренер секції дукендо-карате (праворуч)

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате

Дукендо-карате