Найцікавіше тут:

Головна СТАТТІ

Результативне вивчення англійської мови. Безперекладні заняття з англійської мови в центрі «Шанс»

Государська Вікторія. Філолог. Викладач англійської мови для дітей і дорослих філії центру «Шанс» на вул. Глушкова, 28. Стажування та досвід роботи за кордоном. Государська


Яку методику та методи обрати для продуктивного вивчення іноземної мови?

Я зупинюсь на дуже цікавому та результативному методі, який використовується на заняттях в центрі «Шанс», щоб отримати фундаментальні знання і довгостроковий результат. Це - безперекладне вивчення англійської мови.

Починаючи з наймолодшого віку, ми оптимізуємо розвиток навичок «живого» спілкування, важливість яких важко переоцінити. За умов комплексного вивчення всіх аспектів мови, перевага надається комунікативним методам та методикам з США та Європи, де вони набули першочергової популярності.

Найдієвішою методика є при вивченні англійської мови дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.

Мозок маленької дитини влаштований таким чином, що він «всмоктує» будь-яку мову без зусиль. Дитині легше вчиться говорити без формальних уроків мови, без перекладів і довгих пояснень. Діти миттєво сприймають «на слух» ту мову, яка використовується в їхньому оточенні і пристосовуються до неї.

Таким чином, процес навчання іноземної мови ставиться в один ряд з навчанням чистити зуби, мити руки, вставати рано і одягатися в садок чи школу. Основним завданням вчителів є поставити цей процес на ту ж безумовну щабель. Навіть саме поняття «вчити» є не зовсім правильним в рамках даного методу, адже діти не вивчають мову з важким зусиллям, а опановують її.

Дитина не мусить зазубрювати переклад слова з української. Значення слова вивчається через асоціацію, картинку, фото, жест, гру, фільм, яскраву книгу, цікавий зошит з іграми. Тобто, вміння називати предмети іноземною для дитини означає ознайомлюватися з ними візуально, почути вимову, і неодноразово відтворити через вправляння та гру.

Переконана, що заняття безперекладного вивчення англійської мови в центрі «Шанс» вже за своєю суттю не можуть бути нецікавими. Для маленького учня вони є чимось абсолютно відмінним від їх повсякденного життя, інших занять та звичної йому мови. Тож проведення часу в динамічному англомовному середовищі не лише має гарний вплив на розумові здібності дитини, але й збагачує її духовний світ, розширює кругозір і підвищує її культурний рівень. Не дарма ж говорять: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина».

Метод безперекладної іноземної дозволяє вивчити раніше, швидше, цікавіше, ґрунтовніше.


Останнє оновлення (Понеділок, 13 жовтня 2014, 18:16)