Найцікавіше тут:

Головна Цікава фізика

Цікава фізика

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) — наука, технології, інженерія, математика. Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів. Акронім STEM був запропонований в 2001 році для позначення революційного тренду в освітній та професійній сферах науковцями Національного наукового фонду США.

Цікава фізика Цікава фізика

«STEM цікава фізика» новий напрямок у «Центрі Шанс», він розрахований на учнів різних вікових категорій і навіть дошкільників.

STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення. Саме завдяки використанню STEM-технологій світової слави здобули такі визнані генії, як Білл Гейтс, Ілон Маск, Стівен Хокінг, Тім Бернерс-Лі, Корнелія Баргманн, Пітер Хіггс, Юрій Ізотов, Джеймс Дьюї Уотсон, Марк Цукерберг. Розвиток особистості із застосуванням STEM-підходу можливий не лише в навчальних закладах, але й в дошкільному віці з використанням STEM-іграшок. Такі іграшки вчать досліджувати та опановувати закони природи, а також дають уявлення про те, як функціонує наш світ.

Керівниками напрямку «STEM цікава фізика» у «Центрі Шанс» є викладачі з провідних університетів України.